Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Odpina sie u was dywanik kierowcy? Zaraz mnie #*)%&€ strzeli. Co wsiadam to wjeżdża pod pedały...

nie ma k... takiej możliwości. masz oryginalne dywaniki?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oczywiście, że ori nie ma takiej możliwości, zapięty jest na zatrzaski:wink:

Opublikowano

Dywany ori zmieniane 6 miesięcy temu na nowe. Chyba ze asowcy podmienili?:o

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

Zapinam na zatrzask ale wyskakuje z niego

Opublikowano

ciekawe u mnie jeszcze nigdy nawet nie drygnął z miejsca, do czyszczenia jest trudno odpiąć

Opublikowano

Tez bylem w szoku. W a2 to zatrzask z dywaniku pannie na myjni dziadek wyrwal, a tu sam spada. Sprawdzę jutro dokladniej, moze wpinam za slabo?:|

Opublikowano

Może się zatrzaski spierniczyły:shock3:

Opublikowano

W dywanikach w tych klipsach są takie ząbki bodajże. Może masz je wyłamane ? i dlatego nie trzyma z dywanikiem pasażera dzieję się to samo ?

Opublikowano

Pany, postanowiłem zmienić sobie przednią szybę na nówkę sztukę z opcją pod lane assist. Jakie to koszta?

Opublikowano

Ja wymieniałem w NL po tym jak dostałem z kamienia szyba 485€ w 2012 roku

Opublikowano

Panowie nie moge namierzyć aukcji z blenda glosnika z Banga po 10 PLN :wink:

Gosc miał chyba ze 100 sztuk :decayed:

Opublikowano

Szukasz lewej pod pod przycisk od Side Assist ?

Opublikowano

Pany, opuszczane prawe lusterko na wstecznym da się tylko zakodować jak się ma moduły HIGH np pod składane lusterka? Czy bez różnicy?

Opublikowano

Czy przednie lampy do naszych b8 maja ochrone komponentu?

Opublikowano
Szukasz lewej pod pod przycisk od Side Assist ?

kolega szuka bez SIDE :wink:

Grześ kupiłem po 10zł 2 szt. ale to były te o których pisze.:whistling:

Opublikowano
Szukasz lewej pod pod przycisk od Side Assist ?

kolega szuka bez SIDE :wink:

Grześ kupiłem po 10zł 2 szt. ale to były te o których pisze.:whistling:

ok :wink:

Czy przednie lampy do naszych b8 maja ochrone komponentu?

Nie maja :wink:

Pany, opuszczane prawe lusterko na wstecznym da się tylko zakodować jak się ma moduły HIGH np pod składane lusterka? Czy bez różnicy?

Tak da sie :wink: tylko przelacznik od lusterek musisz ustawic na prawa strone

Opublikowano

Posiadam taki zestaw kluczy. Powiedzcie mi odkręcę nim kierę ? czy przychodzi tam jakiś specjalny klucz ? jeżeli tak to prosiłbym o link do takiego.

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (4212394048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
Tez bylem w szoku. W a2 to zatrzask z dywaniku pannie na myjni dziadek wyrwal, a tu sam spada. Sprawdzę jutro dokladniej, moze wpinam za slabo?:|

żadne to pocieszenie, ale nie jesteś jedyny też mi wyskakują i dodatkowo pasażera też

Opublikowano
Posiadam taki zestaw kluczy. Powiedzcie mi odkręcę nim kierę ? czy przychodzi tam jakiś specjalny klucz ? jeżeli tak to prosiłbym o link do takiego.

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (4212394048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie odkrecisz potrzebny jest tak drobny torx

Opublikowano
Posiadam taki zestaw kluczy. Powiedzcie mi odkręcę nim kierę ? czy przychodzi tam jakiś specjalny klucz ? jeżeli tak to prosiłbym o link do takiego.

COVAL ZESTAW KLUCZY NASADOWYCH 150 DOŻYWOTNIA GWAR (4212394048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie odkrecisz potrzebny jest tak drobny torx

Czy ja wiem? Ja odkręcam taką chyba sześcioramienną gwiazdką i nigdy nie było problemu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.