Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1: no tylko takie znalazłem na allegro :) czas oczekiwania bezcenny 2tyg :) dzisiaj przyszły:facepalm:

Ja zamawiałem u tego sprzedawcy dwa razy. Raz przyszło w 2 dni, za drugim razem musiałem im wysłać 3 maile, żeby po tygodniu łaskawie raczyli wysłać :facepalm:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też od nich brałem mieścili się między 3 a 6 dni

Opublikowano

będzie, ale ja kjupiłem u piekarza. 100m za jakoś 45zł z wysylka

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

https://www.piekarz.pl/?group=166

Opublikowano

Panowie ma ktoś założone oponki 225 na 8.5J :naughty: bo mam wątpliwość czy nie będzie naciągu za bardzo :kwasny:

Opublikowano
Panowie ma ktoś założone oponki 225 na 8.5J :naughty: bo mam wątpliwość czy nie będzie naciągu za bardzo :kwasny:

18 cali ja mam 225 zimówki, ok bez dramatu. W lecie mam 245/40.

Opublikowano
Jak zauważyłem przebieg to nie zwróciłem uwagi na ogólny, chciałem cyknąć dzienny tylko, dopiero jak zgrałem z aparatu na kompa zauważyłem że na głównym też szóstki, heh szatański przebieg :wink:

http://i.imgur.com/bN2hZDn.jpg

Z ciekawszych "przebiegów" - jeszcze w B6:

20130729_150415.jpg

20131102_165720.jpg

Opublikowano

Ja mam 8.5 na 225/40 przy 19" i jest całkiem spoko :)

Opublikowano
A ja przegapiłem moment 123456 :(

ja uchwyciłem i w A3 i w A5.. tu z A5tki:

przebieg.jpg

teraz już 42 tys więcej na liczniku..

Opublikowano

Damn :( pozdrowienia z Frankfurtu Pany! ;)

Opublikowano
A ja przegapiłem moment 123456 :(

ja uchwyciłem i w A3 i w A5.. tu z A5tki:

http://imagizer.imageshack.us/a/img832/4787/przebieg.jpg

teraz już 42 tys więcej na liczniku..

No to już trzeba bacznie pilnować żeby dwa razy złaapać przebieg :)

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:55 ----------

Panowie, wymieniał ktoś poduchę pod silnik, tą z kabelkiem, jaki powinna mieć numer 2.0 TDI bo na Allegro to większość 8K0199381 a w ETCE jest kilka rodzajów i każda ma inną końcówkę z literkami, jaką szukać ?? Czy te literki nie mają znaczenia ??

Coś takiego podejdzie Poduszka podpora łapa silnika Audi A4 8K0199381 (4263683210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

??

Opublikowano

150 tys też uchwyciłem :decayed:

nbhx.jpg

Opublikowano

Panowie,ktory olej bedzie lepszy do B8 2.0d CAGA?Liqui Moly TOP TEC 4200 5W30 VW 504 00 507 czy MOTUL SPECIFIC 504 00 507 00 5W30.Szykuje mi sie wymiana za 500km wiec czasu coraz mniej.W poprzedniej audi jezdzilem na Motulu,ale ta ma DPF dlatego nie wiem ktory bedzie bardziej odpowiedni.

Opublikowano

Liqui Moly to olej typu Longlife o ile sie nie myle - jak czesto wymieniasz/chcesz wymieniac olej?

Ja jezdze na motulu, ktory wymieniles i nie mam zadnych problemow z DPFem - wiec polecam:wink:

Motul = wymiana co okolo 15tys

Opublikowano

Dzieki.Tez wymieniam co 15k-o turbawke trzeba dbac ;)

Opublikowano

:hi:

na motula uwazaj, by nie kupic podrobki.

bedziesz kupowal w PL?

Opublikowano

za litr 52€ ?:facepalm:

Opublikowano

5L

Opublikowano

aaa :grin:

sorry, sorry

sugerowalem sie zdjeciem, a tam jest butelka 1L :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.