Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Lampe wyjmuje sie bardzo prosto i szybko 3/4 ruchy śrubokrętem i lampa wychodzi ze ślizgów ;)
Ok, ale trzeba odkręcić dokładnie te same śruby co na filmiku tak??

Tu masz wszystko opisane. http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/upgrade-przednich-zwyklych-lamp-bixenon-led-234482/

Wielkie dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam okazję kupić fotele (silne) do czwóreczki. Fotele sa z pamięcią niestety facet nie ma do nich modułu. W związku z powyższym mam pytanie: czy nie mając modułu idzie podłączyć fotel w taki sposób aby wszystkie regulacje (poza pamięcią) działały? Dużo jest przerabiania? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam okazję kupić fotele (silne) do czwóreczki. Fotele sa z pamięcią niestety facet nie ma do nich modułu. W związku z powyższym mam pytanie: czy nie mając modułu idzie podłączyć fotel w taki sposób aby wszystkie regulacje (poza pamięcią) działały? Dużo jest przerabiania? Pozdrawiam

Do przerobienia jest instalacja fotela .

2_0023.jpg

PAMIEC_FOT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda takiej funkcji podarować, moduł pewnie blisko tysiala plus boczek z przyciskami i trochę kabelków. Ale jaka zabawa ... programujesz na 1 swoje ustawienie, na 2 odkurzanie przód a 3 tył, pięknie sobie jeżdżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł można trafić taniej, ja kupiłem za 650 :wink: niestety jeszcze leży, brak czasu i sterowania fotela :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Docelowo funkcje chciałbym sobie zainstalować ale na ta chwile brak funduszy brak... Dlatego chciałem tymczasowo je założyć nie inferujac zbytnio w obecna instalacje foteli... Ze fotki udostepnionej przez wrclaguna widzę ze bez większej ingerencji chyba się nie da...

Czy fotele sa z jumy? Nie wiem- cena normalna ale

Mega zadbane, praktycznie zero śladów użytkowania.

Nie oszukujmy się - większość używanych czesci dostępnych na naszym rynku jest kradziona. Sprzedawanie czesci z aut potestowych rownież nie do końca jest legalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka kierownica od polifta:

Kierownica Audi A4 B8 MF czarna piękna! (4374036605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podejdzie do przedlifta chodzi o poduszkę, kable i taśmę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka kierownica od polifta:

Kierownica Audi A4 B8 MF czarna piękna! (4374036605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podejdzie do przedlifta chodzi o poduszkę, kable i taśmę ?

Poducha ma inny kształt i jest inna wiązka, ale jak dobrze skompletujesz to będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka kierownica od polifta:

Kierownica Audi A4 B8 MF czarna piękna! (4374036605) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podejdzie do przedlifta chodzi o poduszkę, kable i taśmę ?

A po co ci taka czteroramienna? Podoba ci sie ? O gustach sie nie dyskutuje ale czy nie ładniejsza 3 ramienia? Masz nawet do sprzedania w dziale sprzedam , sam tez mam taka na sprzedaż po przebiegu 10tys km ...tak jak Darecy napisał inna poducha jest i trzeba ja zmienić jeżeli chcesz ja wsadzić do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeb zmienić poduchę to pewnie że nie. Myślałem ze może uda się wepchać moją starą. Bo kiere mam zwykła a ta nawet spoko.

Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś zamontowałem kolejną przepustnicę i znowu błąd. Co to moze byc, kolejna używana uszkodzona ?? W praktycznie obie działają bo słychać jak się przesuwa i silnik ładnie gaśnie,a le błąd wyskakuje: Czujnik położ. klapy w kolekt. ssącym/sterow.strum.powietrza Niewiarygodny sygnał

Macie jakieś pomysły, bo jeśli nie to jutra obie odsyłam do sprzedających.

Dodam że moja miała literkę na końcu B a te które zakładam mają D, le według Etki są zamienne.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Aaaa blizsze wymiary ?

Ja mam dokładny rozmiar całej szybki wyświetlacza wewnątrz ramki metalowej, czyli więcej niż widać bo część przykrywa plastikowa maskownica. Dokładnie to jest 154,5/93mm, rysunek nawet przygotowywałem bo zamawiałem kiedyś ochronną folię z poliwęglanu taką jak na smartfony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nastawach podstawowych w silniku nie ma czegos takiego jak adaptacja przepustnicy?

jaki jest kod bledu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam kodu błędu, uzywam VagCanPro, jedyne co tam jest to : 7859($001EB3):27 i dalej w lini taki opis jak wcześniej pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś zamontowałem kolejną przepustnicę i znowu błąd. Co to moze byc, kolejna używana uszkodzona ?? W praktycznie obie działają bo słychać jak się przesuwa i silnik ładnie gaśnie,a le błąd wyskakuje: Czujnik położ. klapy w kolekt. ssącym/sterow.strum.powietrza Niewiarygodny sygnał

Macie jakieś pomysły, bo jeśli nie to jutra obie odsyłam do sprzedających.

Dodam że moja miała literkę na końcu B a te które zakładam mają D, le według Etki są zamienne.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ----------

Aaaa blizsze wymiary ?

Ja mam dokładny rozmiar całej szybki wyświetlacza wewnątrz ramki metalowej, czyli więcej niż widać bo część przykrywa plastikowa maskownica. Dokładnie to jest 154,5/93mm, rysunek nawet przygotowywałem bo zamawiałem kiedyś ochronną folię z poliwęglanu taką jak na smartfony.

Dziekuje :-)

Ja rowniez pod folie ochronna te wymiary....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam stołków pół skóra/alkantara do sedana 08 rok. Manual lub elektryka ale bez pamięci. Jak by ktoś miał coś na oku to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...