Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gibons

Silnik 2.0 CAGA i wywala mu błąd w Engine 01 i na deske. Skasowałem przejechałem i nie wrócił( na razie ) ale temat będzie wracał bo częstotliwość była 7 i pewnie na deske zaczyna wywalać dopiero po przekroczeniu jakiegoś limitu. Poza tym datę zapisaną z błędem ma inną niż dzień kiedy mu pierwszy raz Checka wywaliło.

Kolega z Krakowa.

Edytowane przez edraven

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam coś takiego

1 Fault Found:
7859 - Intake Manifold Flap Position Sensor (Bank 1)
P2015 00 [032] - Implausible Signal
Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 10

z Krakowa to rzut beretem ode mnie :) sam nie wiem jak ten problem rozwiązać trochę nie widzi mi się wywalić 1500zł + wymiana ;/ za taką pierdołe. Do 2.7 i 3.0TDI już są zestawy naprawcze już nie trzeba wyrzucać klapek. W sumie auto śmiga jak zawsze nic mu się nie dzieje tylko drażni ten CHECK na desce ;/

Opublikowano

Jeśli sie posypało w środku a nie tylko zawiesiło to pozostaje Ci znaleźć dawce i złozyc jedną z dwóch, albo na farta znaleźć uzywke " z małym przebiegiem " ;) Kumpel mówi że będzie jeździł na razie póki nie wywali znowu, ale mysle że to kwestia czasu jedynie jak to się sypnie. Błąd masz identyczny za wyjątkiem znacznika [172] za którym nie wiem co się kryje.

Opublikowano

Raczej się posypało bo tak jak mówię odkręciłem to wczoraj i ruszałem tym coś lata w środku... teraz mi auto potrzebne jest ale w przyszłym tyg chyba wjadę do garażu i po prostu zdemontuje wszystko przy okazji wyczyszczę przepustnicę i EGR oraz ten kolektor jeżeli będzie rozsypane poszukam dawcy i przełoże tylko problem w tym że ciężko o dawcę po małym przebiegu z tego co widzę są dwa rodzaje kolektora tylko nie wiem czy od któregoś roku jest inny już czy to te poliftowe są w kolorze czarnym wygląda jak plastikowy

Opublikowano

Też mam ten dylemat, gdybym wiedział że to ten odbiornik zderzaka to od razu bym zakupił, ale kto wie czy pomoże. A może ma ktoś numer tego odbiornika ?

Czy to ten nr: 8K0919145A

:thumbup1:

A tak zanim kupimy te odbiorniki, to czy zdarza się że to pada, czy raczej coś bardziej kablach kodowaniu szukac, moze to niepsujące sie ustrojstwo ... Wymieniał ktoś, pomogło ?

wg schematu PIN 24 ,23 w liczniku odpowiada za Moduł

Po wymianie palemka powinna sie pojawic , uzywki chodza po 50 pln

Opublikowano

Grzesiek, czy jesteś w stanie określić piny na liczniku które trzeba podłaczyć aby oświetlenie się zapaliło tarcz. Mam na stole licznik i muszę dopracować jasność świecenia nowych tarcz a nie chce mi się za każdym razem latać do samochodu. Mam oczywiście jakiś stary licznik na testy, więc jak coś sie upali to mała strata.

Kiedyś mi jeden z klientów podesłał taki opis:

ABY ZROBIĆ TEST LICZNIKA ( WSKAZÓWAKA I WSZYSTKIE KONTROLKI) I WEJŚĆ W DIAG NALEŻY
PODŁĄCZYĆ MASĘ DO KABLA PIN7
POŁĄCZYĆ PINY 1,5,6, RAZEM
ZEWRZEĆ ZE SOBĄ PINY 8 I 11 (PRZYCISK RESET) I TRZYMAĆ ZWARTY
PODAĆ +12V NA POŁĄCZONE ZE SOBĄ PINY 1,5,6.
PO WEJŚCIU W DIAG ROZŁĄCZYĆ RESET
WSZYSTKO W LICZNIKU PRZESTAWIAMY PRZYCISKIEM RESET ( KROTKIE I DLUGIE TRZYMANIE)

Co myślisz o tym ?

Opublikowano

Gibons. Gadalem z mechanikiem swoim i mówi ze kpl przepustnica bez kolektora kosztuje 500pln z groszami Siemens vdo. Wymiana 100pln. Przyjedzie do kraka:;)

Opublikowano

Grzesiek, czy jesteś w stanie określić piny na liczniku które trzeba podłaczyć aby oświetlenie się zapaliło tarcz. Mam na stole licznik i muszę dopracować jasność świecenia nowych tarcz a nie chce mi się za każdym razem latać do samochodu. Mam oczywiście jakiś stary licznik na testy, więc jak coś sie upali to mała strata.

Kiedyś mi jeden z klientów podesłał taki opis:

ABY ZROBIĆ TEST LICZNIKA ( WSKAZÓWAKA I WSZYSTKIE KONTROLKI) I WEJŚĆ W DIAG NALEŻY

PODŁĄCZYĆ MASĘ DO KABLA PIN7

POŁĄCZYĆ PINY 1,5,6, RAZEM

ZEWRZEĆ ZE SOBĄ PINY 8 I 11 (PRZYCISK RESET) I TRZYMAĆ ZWARTY

PODAĆ +12V NA POŁĄCZONE ZE SOBĄ PINY 1,5,6.

PO WEJŚCIU W DIAG ROZŁĄCZYĆ RESET

WSZYSTKO W LICZNIKU PRZESTAWIAMY PRZYCISKIEM RESET ( KROTKIE I DLUGIE TRZYMANIE)

Co myślisz o tym ?

Przyporządkowanie styków na złączu wielostykowym w zestawie wskaźników

32-stykowe złącze, szare

1 - Wolne

2 - Przewód wzbudzenia magistrali CAN, ekranowanie

3 - Przewód wzbudzenia magistrali CAN Low

4 - Przewód wzbudzenia magistrali CAN High

5 - Masa czujnika wskaźnika poziomu paliwa -G- - styk 2

6 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa -G- - styk 4

7 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa -G- - styk 3

8 - Moduł przycisku

9 - Czujnik poziomu paliwa 2 -G169- - styk 2

10 - Czujnik poziomu paliwa 2 -G169- - styk 1

11 - Wolne

12 - Wolne

13 - Wolne

14 - Wolne

15 - Wolne

16 - Wolne

17 - Wolne

18 - Wolne

19 - Wolne

20 - Przycisk kontrolny

21 - Wolne

22 - Wolne

23 - Zegar sterowany falami radiowymi 5 V

24 - Sygnał zegara sterowany falami radiowymi

25 - Poziom oleju

26 - Wolne

27 - Wolne

28 - Wolne

29 - Zacisk 31

30 - Zacisk 31

31 - Zacisk 30

32 - Zacisk 30

Opublikowano

Wyslij mi nr tel na pw

Opublikowano

Czy ktoś z was zna ORI numer dekielków do felg Rotor 19 cali??

Czy to może być ten numer 4B0 601 170 A ??

Dziś kupiłem ori Rotory z A4 ET43 nr.dekielków 8T0 601 170A

ile dales za te rotory?

Opublikowano

Koledzy, jakie śruby są do felg Audi? Zgubiłem cały komplet od zimówek i nikt nie wie jakie zamówić... Mam ori felgi S5

Opublikowano

za wszystko mozna placic :). na necie, szczegolnie "u ruskich" znajdziesz ten update na friko.

Opublikowano

Hah, spojrzałem na swoją wersje softu i też mam końcówkę 0767.

Dobra, potwierdzam. Na sofcie 767 można korzystać jednocześnie z telefonu i z włożonej karty sim.

Edytowane przez pocas

Opublikowano

Czy wy też tak macie, że jak stoicie na światłach .... spalanie wam rośnie? :naughty:

9a7b23be8679151fmed.jpg

Potem po ruszeniu spada ...

Od czego to zależy .... silnik, skrzynia ...... kierowca :decayed:

Mam tak od początku jak go kupiłem, ale coraz bardziej mnie to zastanawia.

Opublikowano

Hehe dobre :)

Opublikowano

Czy wy też tak macie, że jak stoicie na światłach .... spalanie wam rośnie? :naughty:

9a7b23be8679151fmed.jpg

Potem po ruszeniu spada ...

Od czego to zależy .... silnik, skrzynia ...... kierowca :decayed:

Mam tak od początku jak go kupiłem, ale coraz bardziej mnie to zastanawia.

u mnie po zatrzymaniu wskaźnik spalania przechodzi ze skali l/100km na l/h i wskazuje 0,8-0,9 / h

Opublikowano

Czy wy też tak macie, że jak stoicie na światłach .... spalanie wam rośnie? :naughty:

9a7b23be8679151fmed.jpg

Potem po ruszeniu spada ...

Od czego to zależy .... silnik, skrzynia ...... kierowca :decayed:

Mam tak od początku jak go kupiłem, ale coraz bardziej mnie to zastanawia.

Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz :)

Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej :)

Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h?

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Czy wy też tak macie, że jak stoicie na światłach .... spalanie wam rośnie? :naughty:

9a7b23be8679151fmed.jpg

Potem po ruszeniu spada ...

Od czego to zależy .... silnik, skrzynia ...... kierowca :decayed:

Mam tak od początku jak go kupiłem, ale coraz bardziej mnie to zastanawia.

Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz :)

Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej :)

Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h?

zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Czy wy też tak macie, że jak stoicie na światłach .... spalanie wam rośnie? :naughty:

9a7b23be8679151fmed.jpg

Potem po ruszeniu spada ...

Od czego to zależy .... silnik, skrzynia ...... kierowca :decayed:

Mam tak od początku jak go kupiłem, ale coraz bardziej mnie to zastanawia.

Jakbyś postał dłużej, to spalanie na 100 km powinno rosnąć do nieskończoności, bo paliwo palisz, a kilometrów nie robisz :)

Ale fakt, powinno być tak jak napisał @Góral65 powyżej :)

Jak przestawisz, żeby na ekranie wyświetlało prędkość, to masz 0km/h, czy np. 1km/h?

zgadza się, jeśli ustawicie sobie na wskazanie spalania na godzinę a nie średniego to się przełączy kiedy auto ruszy ale pokazuje wtedy chwilowe, a nie średnie tak jak Kolega wrzucił na załączonym obrazku

A powiedzcie mi co to za ikonka przy zegarze po lewej? U mnie tego nie ma ,czyż by było wyłączone?

Opublikowano

co to za ikonka przy zegarze po lewej?

To emotikon D = :D Gęba cieszy z automatu :wink:

Edytowane przez griga-st

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.