Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

szukam 1NK w deskę bez Q, jakby się wam gdzies w dobrej kasie trafiła dajcie znaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Znowu dioda mi padła w lampie klapy, heh to już zaczyna być męczące, widziałem podróby chińskie za 800 chyba kupię i powinien być spokój bo nie wierzę żeby chińska lampa wytrzymała tylko 2 mies. Wczoraj na A1 wyprzedzał mnie A4 też miał przepalone to jakaś kpina od Audi jest, chyba taniej było by tył na lifta walnąć niż te lampy wymieniać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam odpowiedziałeś sobie co najlepiej zrobić;) lampy lifta kozackie są tylko ta wymiana klapy nie uśmiecha sie, prawda?;) Nie ma magika co by wymienił diodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam 1NK w deskę bez Q, jakby się wam gdzies w dobrej kasie trafiła dajcie znaka :)

nie wiem czy to dobra cena ale tu masz http://allegro.pl/audi-a4-b8-listwa-ozdobna-konsoli-1nk-8k1853190-i4901185747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy servotronic o numerze 8T1 422 065 N (chyba z A5) podejdzie do B8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy servotronic o numerze 8T1 422 065 N (chyba z A5) podejdzie do B8?

Tak bez problemu :) magle są te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam 1NK w deskę bez Q, jakby się wam gdzies w dobrej kasie trafiła dajcie znaka :)

nie wiem czy to dobra cena ale tu masz http://allegro.pl/audi-a4-b8-listwa-ozdobna-konsoli-1nk-8k1853190-i4901185747.html

Widziałem juz, ale szukam w lepszej kasie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poliftowe siodła z pamięcią pasują do przedlifta P&P, czy trzeba liczyć się z niespodziankami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki inne edraven wymieniał z tego co pamiętam i zmieniał wtyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki od poduszek podobno inne :wink:

Potwierdzam :) Trzeba szukać po ludziach co fotele na części rozbierają bo w ASO cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba nie w kazdym przypadku trzeba zmieniac te wtyczki ? Nie jest to zalezne od tego jakie fotele wczesniej siedzialy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alcantarę z polifta i nie zmieniałem żandych kostek wcześniej miałem materiały podgrzewane i z elektryczną lędźwią teraz skóry też mam w tej samej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz fotel przedlift obecnie a zmieniasz na polift to musisz zmienic wtyczke w nowych stołkach na przedliftową. ALe warto kupić stołki i sprawdzić na żywca bo niewiadomo czy zmiana wtyczki było dokładnie z przejściem na polift całego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sysek ci napisal ze nie koniecznie on np tez wlasnie zmienial i zadnych kostek nie wymienial a ma polifotwe stolki s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, nie widziałem tego posta. W takim razie tak jak pisałem przejście na inne kostki nie zbiegło się z przejściem auta na polift tylko później. Ja mam stołki początek 2013r i też z materiału z grzaniem i lędźwiami przechodziłem na Sline takie same. A Ty Sysek z którego roku masz nowe stołki? Może też być taka opcja że przeszli na nowe kostki jeszcze w przedlifcie i ktoś kto miał "młodego" przedlifta nie musiał zmieniać kostek :eusathink:


Ktoś chce kupić zegarek audi? :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Audi Sport Chronograaf Oris - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Exclusieve Audi Sinn Horloge - Audi Uurwerken - Lifestyle Audi - Lifestyle : Udenhout Webshop

Sikor konkret, ale cena jak za komplet nówek rotorów :D Wole rotory;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chrapkę na te siodła z RS-a co Turzol zapodał, ale jak kolo usłyszał ze trza do Rajchu wysłać, to mu od razu mu cena na siedem skoczyła :facepalm: A taki h...jak Bolka trampki!

Za siedem kola to mi WRC whirpool zamontuje! :D

Także jak by ktoś, coś ciekawego widział na pełnej elektryce(raczej nie- Recaro), to proszę dać znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...