Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6252058400_1420453272_thumb.jpg

Ale fajnie, dzieki wielkie. Tej zaslepki mi brakuje. To jest prawa czy lewa bo zawsze mi sie to myli

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie chce być inaczej...prawa

Edytowane przez Kaju77

Opublikowano

mam jeszcze pytanie, jak bede wymienial rozrząd to wymienia sie sam pasek , czy kompletny rozrząd, i gdzie kupic taki komplet do 2.0 tdi CAGC , jakie pieniadze wchodzą w gre i czy ktoś z forum godny polecenia sprzedaje takie rzeczy?

Opublikowano

Odnośnie czesci odpytaj Dzika z forum, ceny mega dobre i fachowe doradztwo. Co do rozrządu to jak najbardziej komplet.

Opublikowano

mam jeszcze pytanie, jak bede wymienial rozrząd to wymienia sie sam pasek , czy kompletny rozrząd, i gdzie kupic taki komplet do 2.0 tdi CAGC , jakie pieniadze wchodzą w gre i czy ktoś z forum godny polecenia sprzedaje takie rzeczy?

a nie najlepiej w ASO ? Tylko tam tez zawyżają ceny od 1800 do 2550 nawet full wiec warto podzwonic i popytać jak sie ma wiecej w okolicy

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moze byc ASO ale wtedy chyba nie wiem co oni mi tam wleją za olej. Mozna do nich jechac ze swoimi czesciami czy trzeba od nich wszystko brać?

Opublikowano

Ktos tu z forum tak robił kupował sam rozrząd

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie ile można wołać za przedliftową Ramkę zegarów w Piano?

20150104_163106.jpg

IMG069_1.jpg

Edytowane przez artua2

Opublikowano

100zł :D i odrazu daj mi dane do przelewu :D:P


ps to jest ori czy malowane ?

Opublikowano

Ja mogę sprzedać taką ramkę jedną i drugą za 50zł do pomalowania ;)

Opublikowano

Panowie ile można wołać za przedliftową Ramkę zegarów w Piano?

20150104_163106.jpg

IMG069_1.jpg

Nie słuchaj tych cwaniaków :facepalm: bierz 200 - 250PLN

Opublikowano

Ktoś wie jaki ma numer ramka od A5? pod 2g ?

Opublikowano

Ja sprzedam ori ramku A4 lift w piano za 450 zl :)

Opublikowano

Panowie ile można wołać za przedliftową Ramkę zegarów w Piano?

20150104_163106.jpg

IMG069_1.jpg

Nie słuchaj cwaniaków bierz 200 - 250PLN

no przecież po to dodałem emotkę z jęzorem :D żeby było wiadomo że grande okkazjon :D

Opublikowano

Ja mogę sprzedać taką ramkę jedną i drugą za 50zł do pomalowania ;)

50 zł za dwie?

Opublikowano

Ja mogę sprzedać taką ramkę jedną i drugą za 50zł do pomalowania ;)

50 zł za dwie?

plus koszta przesyłki 300zł :polew:

Opublikowano

Ja sprzedam ori ramku A4 lift w piano za 450 zl :)

Pod mały czy duży wyświetlacz?

Opublikowano

Moze byc ASO ale wtedy chyba nie wiem co oni mi tam wleją za olej. Mozna do nich jechac ze swoimi czesciami czy trzeba od nich wszystko brać?

jest takie przyslowie - klient nasz pan - i ASO tez to sie dotyczy. mozesz do nich pojechac i powiedziec, ze maja zrobic jak Ci sie podoba. ja jezdze do ASO ze swoim olejem. jak mialem B7 to robilem u nich rozrzad kupiony poza ASO. nie ma problemu. po prostu licza za roboczogodziny i tyle.

Opublikowano

Dzieki. W sumie o ten olej mi chodzilo bo oni leja z beczki a rozrzad to napewno beda mieli jakis porzadny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.