Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie było Marcina dzisiaj, jutro do niego zadzwonię

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szybkie pytanko , po sprawdzeniu historii auta w danych samochodu pisze : Kod kraju SWE Region 222 czyli co przeznaczone rynek na Szwecja ?

Opublikowano

kupował ktoś klamki z RSa ? do a4 ? komplet przód i tył ile to może być warte ?

Opublikowano

170 € w niemczech jakieś pół roku temu

Opublikowano

Za przód i tył tak ?

Opublikowano

przód 36,13€ NETTO za sztukę (VAT 19%) tył 33,50€ NETTO szt. ceny z 28.04.2014

Edytowane przez andynl

Opublikowano

kupował ktoś klamki z RSa ? do a4 ? komplet przód i tył ile to może być warte ?

Kupuj fotele ode mnie, i klamky RS, masz gratis :)

Opublikowano

Ja nie chce klamek mam na sprzedaż :P weż moje i Ci dopłacę :P

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Twoje wystaw tutaj, na pewno sprzedas.

Opublikowano

Jakbym miał kupca to wziąłbym od Ciebie :)

Opublikowano

Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? :) nie widze tam bagnetu

A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok.

Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?

Opublikowano

Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? :) nie widze tam bagnetu

A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok.

Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?

Ja z tego wszystkiego zakupiłem bagnet "serwisowy"

20150120_144145.jpg

Fakt faktem nie miałem dziwnych komunikatów związanych z niemożliwością sprawdzenia oleju ale mam podejrzenia że mam uwalony czujnik poziomu oleju (choć jako błąd nie wyskakuje)....

Opublikowano

Ten "dziwny komunikat" pojawia się jak w aucie była otwarta maska (sygnał dla komputera, że być może ktoś dolewał oleju), a komputer jeszcze nie obliczył ilości oleju. Jak silnik rozgrzeje się do 90 stopni i po zgaszeniu postoi kilka minut, to poziom będzie widoczny w komputerze.

Edytowane przez sowiq

Opublikowano

Dzięki, otwierałem maskę rzeczywiście więc pewnie przez to mi się skasowało

Opublikowano

Panowie poszukuję lamp do sedana 2009 ledy przedlift nie chce mi się wymieniać klapy dla samych lapm polift

Opublikowano

W dziale Sprzedam widziałem cały przód z lampami neon :naughty:

Opublikowano

to chyba o tyl chodzi skoro klapy :P

Opublikowano

E tam, to sobie od razu przód machnie przy okazji ;)

Opublikowano

tak na bogato to nie za za bardzo na razie potrzebuje tył :)

Opublikowano

Mam może banalne pytanie, ale jak sprawdzić olej na silniku? :) nie widze tam bagnetu

A druga sprawa, na kompie przy probie wejscia w poziom oleju pojawia mi sie komunikat ze nie ma dostepnych informacji na ten temat, do tej pory bylo wszystko ok.

Moze miec to zwiazek z przekroczonym terminem inspekcji ktora mi sie wyswietla?

Ja z tego wszystkiego zakupiłem bagnet "serwisowy"

20150120_144145.jpg

Fakt faktem nie miałem dziwnych komunikatów związanych z niemożliwością sprawdzenia oleju ale mam podejrzenia że mam uwalony czujnik poziomu oleju (choć jako błąd nie wyskakuje)....

Ile taki bagnet ?

gdzie kupiłeś ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.