Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czego objawem mogą być drgania (jakby szarpanie) przy ruszaniu na pierwszym biegu? nie są to objawy wskazujące na dwumas, na luzie po wciśnięciu sprzęgła nic się nie dzieje

Mam to samo dokladnie u siebie i tez nie wiem co jest ???

Edytowane przez norbi3000

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, czego objawem mogą być drgania (jakby szarpanie) przy ruszaniu na pierwszym biegu? nie są to objawy wskazujące na dwumas, na luzie po wciśnięciu sprzęgła nic się nie dzieje

Mam to samo dokladnie u siebie i tez nie wiem co jest ???

Ja również mam to samo a sprzęgło wymienione 2tyś km temu. Ma ktoś jeszcze takie objawy?

Opublikowano

Panowie, czego objawem mogą być drgania (jakby szarpanie) przy ruszaniu na pierwszym biegu? nie są to objawy wskazujące na dwumas, na luzie po wciśnięciu sprzęgła nic się nie dzieje

Mam to samo dokladnie u siebie i tez nie wiem co jest ???
Też tak mam zwłaszcza na zimnym silniku i może się mylę, ale na moją skromną wiedzę są to jednak objawy dwumasa.[emoji47]
Opublikowano

Ja mam tak samo od niedawna. Dwumas wymieniony latem na nowy, po dwóch tygodniach padł, wymiana na nowy gwarancyjnie i teraz około miesiąc czas strasznie poszarpuje, jak się rusza, allbo jak gdzieś pod górę na półsprzęgle to szarpie. Ogólnie d*pa d*pa. Jak tylko uporam się z tym czymś co niby jest łożyskiem to lecę na warsztat z tym dwumasem, według mnie ewidentnie dwumas padł znowu, bo właśnie po to on jest żeby tego szarpania nie było.

Opublikowano

mumen po ilu km zmieniłeś dwumas ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek

Opublikowano

U mnie też taki jest zrbolem juz po wymianie 40 tys i dalej tak mam , wiec olalem temat i jeździe dalej...

wyslane z LG F60

Opublikowano

mumen po ilu km zmieniłeś dwumas ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Ten pierwszy to wytrzymał prawie 150 tys. km prawie od początku przebiegu mam go po sofcie wiec moment obrotowy był zawsze wysoki, teraz jak już się rozsypał to nowy po założeniu nawet 2 tygodnie nie dał rady no to więc mam trzeci ten ma pewnie około 10 tys. przebiegu, ale jak widac to już jego kres hehe, takie to teraz badziewia robią.

Opublikowano

mumen po ilu km zmieniłeś dwumas ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Ten pierwszy to wytrzymał prawie 150 tys. km prawie od początku przebiegu mam go po sofcie wiec moment obrotowy był zawsze wysoki, teraz jak już się rozsypał to nowy po założeniu nawet 2 tygodnie nie dał rady no to więc mam trzeci ten ma pewnie około 10 tys. przebiegu, ale jak widac to już jego kres hehe, takie to teraz badziewia robią.

A firma jaka??

Opublikowano

Teraz już sam nie wiem, ale chyba mam Sachs, w każdym razie na pewno mam taką samą firmę jak była fabrycznie.

Opublikowano

Samochód nie powinien szarpać przez 2mas. Koło dwumasowe nie ma nic do przenoszenia napędu, działa jako pochłanianie wibracjii. Zużycie świadczy o stukach, hałasie na budzie itd. Szczególnie zazwyczaj czuć je na wstecznym, a sprawdza się je na zaciągniętym ręcznym jak zaczyna telepać wszystko jest jasne. U nas te problemy wyglądają trochę inaczej, póki co każda jedna B8 robiona na sprzęgło szarpała na 1nce, też jedna sztuka w której nie było wzmacniane sprzęgło choć ta akurat najmniej.

U mnie w 3.0 dopiero teraz pzy ruszaniu na prostym poszarpywania ustały, ale dopiero po ostrzym przekatowaniu.

Póki co nie mam na to pomysłu, ale myślę, że @Waldih1979 do mnie podjedzie i coś wymyślimy na ten problem :-) Czekam na Ciebie !

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=1vr5NRcQzJw

A dokładniej, na szarpanie pomogło opracowanie procedury startu z wysokim ciśnieniem :decayed:

Edytowane przez QaDo

Opublikowano

Panowie potrzebuje szybkiej pomocy, jakie pierscienie centrujące ida do naszych b8mek ? kupiłem 4 x 57.1 - 72.6 i niestety jest za maly na piaste ... w felgę wchodzi idealnie. Jaki konkretny wymiar powinien byc ?

Opublikowano

w b8 jest 66,5 otwor centrujacy

Opublikowano

w b8 jest 66,5 otwor centrujacy

Dzieki Wielkie :banan:

Opublikowano

Panowie, potrzebuje na szybko info, gdzie można znaleźć wlepkę w B8 Avant? Kumple jest pod Gdańskiem, chce auto kupić, a nie ma neta. Mówił, ze pod kanapą, czy w kole zapasowym nie mógł znależć

Opublikowano

Książka serwisowa najszybciej o ile jest

Opublikowano

Książki nie ma, właśnie w tym sęk :/

Opublikowano

Gdzies dzwonili że pod kanapa podobno

Opublikowano

Wlepa jest z tyłu po lewej obok winu trzeba odciągnąć tą wykładzinę

Opublikowano

Wlepa jest z tyłu po lewej obok winu trzeba odciągnąć tą wykładzinę

Ale w bagażniku, czy pod tylna kanapa ? :-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.