Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318009-co-to-za-wtyczka/

pomóżcie, bo Pani nie potrafi prostownicy uruchomić..


MCE 8K0907063D ma ktoś swój na zbyciu w dobrej cenie? i nagrzewnicę 1 strefa szukam

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet nie wiedziałem, że tyle tych rodzai jest :facepalm: ale dzięki Sowiq już wiem, że to Australia :)

Opublikowano

Czy wzmacniacz Banga posiada CP ? Pewnie tak ale lepiej zapytać.

Opublikowano

Czy wzmacniacz Banga posiada CP ? Pewnie tak ale lepiej zapytać.

tak posiada :kwasny:

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Czy wzmacniacz Banga posiada CP ? Pewnie tak ale lepiej zapytać.

Zdecydowanie.. i wówczas radio gra sekunde i sekunde nie gra :D

możesz tak jeździć :D:P jak chcesz :P

Opublikowano

Hmmm, jak by dwa założyć i na przemian by grały ... :):):)


Czy mógł by ktoś podrzucić schemat podłączenia lamp poliftowych tylnych, chodzi głównie o rozpiskę kostek w lampach tak abym mógł sobie podłączyć na krótko i sprawdzić czy są sprawne, bo zanim zabiorę się za montaż to trochę czasu minie a nie chciał bym żeby się okazało że to amerykany albo uszkodzone bo na zwrot będzie za późno pewnie :). W LED starych nie było problemu po zdjęciu klapki było widać do którego pinu plus a tutaj to zgłupiałem.

Opublikowano

Panowie, widziałem dziś typa co śmiagał B8 i miał w miejsce żarówek p13W wstawione ledowe tak jak robią u nas ludziska jak nie maja bixa. Tylko że bajer polegał na tym że dwie takie żaroweczki ledowe w lampie świeciły nie światłem rozproszonym, a punktowo tak jak świeca np ledy w porsche (takie 4 punkciki w kwadrat) Zachorowałem na to przyzna się i szukam teraz info jak to zgarnąć. Ktoś? coś ? :) Pomóżcie ;)

Opublikowano

Czy wychodziły MMI 3G+ bez dysku twardego ??? :eusathink:

Opublikowano

Hmmm, jak by dwa założyć i na przemian by grały ... :):) :)

Czy mógł by ktoś podrzucić schemat podłączenia lamp poliftowych tylnych, chodzi głównie o rozpiskę kostek w lampach tak abym mógł sobie podłączyć na krótko i sprawdzić czy są sprawne, bo zanim zabiorę się za montaż to trochę czasu minie a nie chciał bym żeby się okazało że to amerykany albo uszkodzone bo na zwrot będzie za późno pewnie :). W LED starych nie było problemu po zdjęciu klapki było widać do którego pinu plus a tutaj to zgłupiałem.

o to chodziło

http://s30.postimg.org/rwej9d3pd/A_1.png

http://s4.postimg.org/6vh6qee65/A_2.png

A_1.png
A_2.png

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

245/35/19 przy 8,5calach et45 będzie jak najbardziej ok? Nic nie będzie trzeć, wadzić?

Opublikowano

Będzie schowane i to sporo, przy, ja na zawieszeniu 1be mam 245/35 r19 8,5 J ET 35 i jest idealnie, z żadnej strony nic nie przyciera i ładnie felga wygląda, bo nie jest schowana ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Tak myślałem. Dystansy sie sprawi..

Opublikowano

Idzesz w 19"? :P

Opublikowano

Idzesz w 19"? :P

A Ty jak tam, masz dwudziestki? :-D

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

Hmmm, jak by dwa założyć i na przemian by grały ... :):) :)

Czy mógł by ktoś podrzucić schemat podłączenia lamp poliftowych tylnych, chodzi głównie o rozpiskę kostek w lampach tak abym mógł sobie podłączyć na krótko i sprawdzić czy są sprawne, bo zanim zabiorę się za montaż to trochę czasu minie a nie chciał bym żeby się okazało że to amerykany albo uszkodzone bo na zwrot będzie za późno pewnie :). W LED starych nie było problemu po zdjęciu klapki było widać do którego pinu plus a tutaj to zgłupiałem.

o to chodziło

http://s30.postimg.org/rwej9d3pd/A_1.png

http://s4.postimg.org/6vh6qee65/A_2.png

A_1.png
A_2.png

Dzięki, będę jutro działał. Tylko czy to jest Sedan, czy Avant ? Bo zapomniałem napisać ze chodzi o sedana a pewnie jest różnica, przynajmniej w przedliftowych jest różnica.

Opublikowano

Hmmm, jak by dwa założyć i na przemian by grały ... :):) :)

Czy mógł by ktoś podrzucić schemat podłączenia lamp poliftowych tylnych, chodzi głównie o rozpiskę kostek w lampach tak abym mógł sobie podłączyć na krótko i sprawdzić czy są sprawne, bo zanim zabiorę się za montaż to trochę czasu minie a nie chciał bym żeby się okazało że to amerykany albo uszkodzone bo na zwrot będzie za późno pewnie :). W LED starych nie było problemu po zdjęciu klapki było widać do którego pinu plus a tutaj to zgłupiałem.

o to chodziło

http://s30.postimg.org/rwej9d3pd/A_1.png

http://s4.postimg.org/6vh6qee65/A_2.png

A_1.png
A_2.png

Dzięki, będę jutro działał. Tylko czy to jest Sedan, czy Avant ? Bo zapomniałem napisać ze chodzi o sedana a pewnie jest różnica, przynajmniej w przedliftowych jest różnica.

a_3.png
Opublikowano

Idzesz w 19"? :P

Tak:p kupiłem za grosze koła z c7. Teraz tylko odnowic lekko styrane ranty i malowanko w grafit. Całość wyjdzie mnie ok 2k

Opublikowano

Panowie,

Zawiecha na tyle zaczęła skrzypieć po jednej stronie jak "stara wersalka". Jakieś konkretne sugestie co moze byc przyczyną? Zużyte sprezyny itp ? Konkretna końcówa ? Stab ?

Dodam tylko, że mam gwint...

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu Bixa może być połamany bez led etc... ważny jest tylko klosz. Prawa strona (pasażer)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.