Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, podrzuci ktoś fabryczne kodowanie tylnych lamp neon do polifta w sedanie ...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Proszę o podpowiedź jak zdemontować obudowę sterownika silnika?? Nie mogę nigdzie znaleźć:/

Muszę dostać się do pompy sprzęgła.

Proszę o pomoc

tylko takie fotki mam :)

pdc56.jpg

pdc55.jpg

pdc25.jpg

Dzięki ale bardziej chodzi mi o to jak wymontować sterownik silnika który jest w tej obudowie i w kieszeni.

Na pewno muszę odłączyć akumulator. Jak ktoś z forumowiczów wymieniał pompę sprzęgła to proszę o pomoc.

Czy po wymianie pompki muszę odpowietrzyć układ jak tak to gdzie??

Opublikowano

konfigurator na oficjalnej stronie Audi dla A4 to już dla wersji B9 ? na to wygląda bo ACC w B9 idzie już z dwoma radarami

Widzę parę nowości Active Line Assist, System rozpoznawanie znaków drogowych, Park Assist, Top View, itp

Opublikowano

konfigurator na oficjalnej stronie Audi dla A4 to już dla wersji B9 ? na to wygląda bo ACC w B9 idzie już z dwoma radarami

Widzę parę nowości Active Line Assist, System rozpoznawanie znaków drogowych, Park Assist, Top View, itp

tak B9

Opublikowano

A czy ktoś już widział nowe A4 u nas w salonie ... trzeba się na jakąś próbną jazdę umówić, najlepiej na cały dzień :)

Opublikowano

A czy ktoś już widział nowe A4 u nas w salonie ... trzeba się na jakąś próbną jazdę umówić, najlepiej na cały dzień :)

rybnik ma mieć pod koniec października

Opublikowano

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...


Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

Opublikowano

a Hamerek nie ma ?? :)

Opublikowano

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...

Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem :P

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

W piątek w nocy około 23 - 24 przejeżdżałem obok nowego salonu Audi przy trójmiejskiej obwodnicy to mnóstwo światłe, jakieś czerwone błyski i rozświetlone wszystko a w środku cała masa typów w gajerach, coś tram się ciekawego działo, środek nocy może jakieś nowe modele zjechały ...

Macie Panowie jakieś dobre info gdzie zakupić cały rozrząd do 2.0 TDI (CAGA) ... jakieś sprawdzone źródło w dobrej cenie ...

też widziałem tą imprezę. chciałem się przyjrzeć, ale za szybko grzałem :P

Było oficjalne otwarcie Audi Centrum Gdańsk

Edytowane przez waldih1979

Opublikowano

I kosztuje pewnie więcej niż moje wozidło.

Opublikowano

Dzis z ciekawosci zagladnalem sobie do ksiazki serwisowej zeby cos zobaczyc i na samym koncu ksiazki jest napisane, ze byly dwie akcje serwisowe w tym aucie, ale nie moge w internecie znalezc co bylo robione, moze ktos z was wie?

pierwsze to 26F4 a drugie to 60A9

:)

Opublikowano

:)

W reklamce pan mówi że wszystkie komponety są idealnie spasowane wyglądem do reszty auta :facepalm: :facepalm: nie wydaje mnie się, całkiem inna stylistyka i pierwsze co się rzuca w oczy to kwadratowe pierdołki w radio o pokrętle nawet nie wspomnę

Opublikowano

Dokładnie, wcale nie pasuje.

Opublikowano

Dokładnie, wcale nie pasuje.

a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, wcale nie pasuje.

a zwróciłes uwagę na tą dziwną nakładkę na ekran??? :facepalm: :facepalm: wyglada jak wklejone z trabanta coś :decayed:
Mozna maznąć w piano:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.