Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak chcesz zakodować cokolwiek to nie naciskaj Cancel :wink:

To to ja wiem :wink: tylko nie wiedziałem czy wybrać yes czy no i świadomie wybrałem cancel aby czegoś nie popieprzyć.

przyszedłem tutaj aby się upewnić.

Czyli wybrać Yes czy No, bo dalej nie wiem?

Edit: juz wiem, nie zauważyłem odpowiedzi Grzegorza powyżej.

Dzięki :thumbup1:

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

YES :)

na przyszlosc jak bedziesz mial ponownie jakis dylemat to sobie skopiuj oryginalne kodowanie i zawsze bedziesz mogl wrocic

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

YES :)

na przyszlosc jak bedziesz mial ponownie jakis dylemat to sobie skopiuj oryginalne kodowanie i zawsze bedziesz mogl wrocic

Jasne, wolałem zapytać przed niż po zanim coś spierdzielę

Dzięki Panowie.

Opublikowano

Powie Mi ktoś co to jest??

Kupiłem tapicerkę z a4 b8 2012 roku, w boczkach jest przycisk od pamięci foteli a pod fotelami

kierowcy jest coś takiego:

q3pke3rd.jpg

a pod fotelem pasażera:

fkbcf3yn.jpg

Podejrzewam, że to od pamięci foteli... Ale jak to podłączyć?? Prosto jakoś? czy dużo zabawy??

Opublikowano

Sterownik pamięci fotela.

Opublikowano

Mają ludzie fuksa ,jeśli masz dowód zakupu to ok :) jeśli nie :whistling::whistling:

Opublikowano

Co to jest pod fotelem pasażera też od pamięci?

Opublikowano

Mają ludzie fuksa ,jeśli masz dowód zakupu to ok :) jeśli nie :whistling::whistling:

Już nie ma problemu ze sciągnięciem ochrony poza ASO. Ori arbitrus i cheja. Tylko jak sie pozniej pojedzie na serwis to wtedy bedzie zabawniej.

Opublikowano

czyli jak, jest ochrona komponentu na tych sterownikach? sciagam ochrone komponentu a co z podlaczeniem? bede mial juz kable w pinach pod fotelami? wystarczy tylko wpiąć?

Opublikowano

Masz w planie podłączyć pamięci ...

Opublikowano

Pewnie ze jest ochrona :) dodatkowo trzeba przeprowadzic kalibracje

Instalacja do zrobienia oraz kodowanie

Opublikowano

Inna instalacja boczka, przewody CAN pod fotel, wiązka do słupka mała przeróbka, CP i gotowe :)

Ps. Ja dziś wysłałem do kogoś z forum taką instalację bo nie miałem zwykłej, więc na pewno można było by podmienić, jak co to pisz PW to dam Ci namiar wymienisz się z chłopakiem, bo On na pewno nie będzie potrzebował bo pamięci nie ma.

Opublikowano

No i tyle chciałem wiedzieć :hi: Założe fotele ale pamięć sobie odpuszczę ;)


Instalację mam do tego:)


Ogólnie kupiłem cały środek, boczki, fotele, podsufitka, tunel itd i nawet instalację mi dorzucił koleś:)

Opublikowano

Grzesiek, rozkminiłeś czemu czasem są silniki 4 PIN a czasem na 2 PIN ?


Tylko jak nie włożysz modułu to nie zatrybi regulacja na przyciskach.


No to jak masz całość to nie będzie problemu z kabelkologią, w boczku masz gotową wiązkę.

Opublikowano

Grzesiek, rozkminiłeś czemu czasem są silniki 4 PIN a czasem na 2 PIN ?

kiedys sprawdzałem w ETCE i silniczka sa te same dla wszystkich foteli

jedynie trzeba sprawdzic czujnik polozenia czy jest okablowanie

Opublikowano

No i pekło 210km i 430nm u Witka :D Hurrra

...musialem sie pochwalić - sorry :P

Opublikowano

No i pekło 210km i 430nm u Witka :D Hurrra

...musialem sie pochwalić - sorry [emoji14]

Fajny wynik. Tez robilem u Witka tylko tyle ze na odległość i nie mam auta finalnie wystrojonego jeszcze. W dodatku u mnie 3.0tdi i na seryjnym coolerku zrobilo sie gorąco. Mam juz taki od c7 bitdi wiec tez sie pochwale jak skończymy i zhamuje auto ;-)
Opublikowano

No i tyle chciałem wiedzieć :hi: Założe fotele ale pamięć sobie odpuszczę ;)

Instalację mam do tego:)

Ogólnie kupiłem cały środek, boczki, fotele, podsufitka, tunel itd i nawet instalację mi dorzucił koleś :)

Grzesiek, rozkminiłeś czemu czasem są silniki 4 PIN a czasem na 2 PIN ?

kiedys sprawdzałem w ETCE i silniczka sa te same dla wszystkich foteli

jedynie trzeba sprawdzic czujnik polozenia czy jest okablowanie

Bogdan szukał na 4 piny i chyba takie znalazł, kiedyś oglądałem w Q5 i miały na 2 PIN a były z pamięcią, teraz ja mam fotele z wersji z pamięcia i też mają 2 PINy ...

Opublikowano

Ja również mam 2 piny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.