Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłeś to paskiem folii w kółko, czy dużym płatem, tak jakby z przodu?

Pogadaj z Krissem, on ma wprawe w takich rzeczach. Z tego co pamiętam na początku chyba pomalowal ramkę, ale farba schodziła, więc potem okleil czarna folią połysk i chyba jest gitara. Z tego co wiem oklejal całą dużą powierzchnia, środek idzie na straty

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Cocco, którego Krissa masz na myśli? Pytam, bo znalazłem dwóch, ale obaj nieaktywni od dawna.
Kriss Sierrafan ;-) Od bialej B8 na 20" od RS7 ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A widzisz, dzięki! :)

Opublikowano

Panowie pytanie, mam komplet foteli beżowych w full elektryce z modułami pamięci oraz boczkami pod pamięć i podłokietnikiem w prawie idealnym stanie z 2012 roku.

I mam pytanie bo nie wiem za ile je wystawić, ponieważ raczej nikt nie sprzedaje z tymi modułami. Powie mi ktoś żebym nie wystawił w zbyt niskiej/wysokiej cenie;/

5fo5c7nj.jpg

2qessuos.jpg

Opublikowano

wystaw za 500 szybko sprzedasz :wink:

Opublikowano

wystaw za 500 szybko sprzedasz :wink:

Śmieszek :P Lepiej oddam za darmo, tak najszybciej się ich pozbędę :P
Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

Czy jest na naszym forum instrukcja dołożenia AMI NA USB do MMI 2G?

Opublikowano

Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

No cóż pakiety Audi :wink:

Opublikowano

jezeli szybko chcesz je ożenić to 3000 za wszystko powinno być OK, jezeli masz czas i chcesz czekać na amatora bezowej tapicerki to wystaw za 4000. Legalne moduły są duuuuzo warte.

Swoja droga to fotele w elelktryce ważą chyba ze 100kg sztuka i dałoby się z masy sporo zejść, i auta przestały by wazyc prawie 2T :facepalm:

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

Można niestety :(

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe.

Opublikowano

Widziałem RS4 z fotelami zwykłymi komfortami i miały logo RS4 ... A co do grzania to jak byś mieszkał w Hiszpanii to pewnie byś nie chciał za grzanie foteli dopłacać :).


Według mnie to te fotele są warte realnie żeby je sprzedać ze 2 tysiale, za 4 tys. to musisz mieć na prawdę duże szczęście, chyba ze jesteś pewny co do legalności modułu pamięci to wystaw osobno za 700 - 800 a resztę na części.

Opublikowano

Widziałem RS4 z fotelami zwykłymi komfortami i miały logo RS4
:facepalm: To chociaż juz ktos mógł S liny zamówić z logiem RS. A może ktoś komforty sobie przerobił na logo RS ?
Opublikowano

Podejrzewam że nie każdy lubi wysokie kubły z pełnej skóry żeby się latem w nich gotować, jak ma ktoś wielką d*p ... i spasły bebon to wybierze komforty z wentylacją.

Opublikowano

no własnie, komforty chyba jako jedyne miały wentylacje , dobrze pamietam?

Opublikowano

jezeli szybko chcesz je ożenić to 3000 za wszystko powinno być OK, jezeli masz czas i chcesz czekać na amatora bezowej tapicerki to wystaw za 4000. Legalne moduły są duuuuzo warte.

Swoja droga to fotele w elelktryce ważą chyba ze 100kg sztuka i dałoby się z masy sporo zejść, i auta przestały by wazyc prawie 2T :facepalm:

OK dzięki za konkretną odpowiedz ;) Wystawię za 2800 komplet i myślę, że będzie komplet :)

Opublikowano

Panowie,

Wpadlo mi w lapki lusterko S line 8K0 857 511 D 4PK z kamera. Ile takie cudo warte? Na alle nie moge znalezc z literka D. Chetny ktos? 3 lapki nie podejda do mojej B8 :(

rkqb4m9k.jpg

Edytowane przez Netfcher

Opublikowano

300 ...

Opublikowano

Podejrzewam że nie każdy lubi wysokie kubły z pełnej skóry żeby się latem w nich gotować, jak ma ktoś wielką d*p ... i spasły bebon to wybierze komforty z wentylacją.

:grin::grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe.

Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą

Opublikowano

Hehe niestety fotele kanapy. Nie rozumiem jak mozna skonfigurować fotel z pamięcią i ful elektryka a nie dołożyć fotel sport.

po prostu ktoś woli komfort niż sport i tak konfiguruje sobie samochód, dla mnie bardziej niezrozumiałe jest to że ktoś bierze np pakiet s-line wewnętrzny, siedzenia skóra/alkantara a nie zamówi podgrzewania siedzeń, to jest dopiero niezrozumiałe.

Ja tu nie widze nic nie normalnego, skoro jest półskóra to po grzyba Ci ogrzewanie zadka, przy pełnej skórze ma to sens zwłaszcza zimą

Nie zgodze sie, mam polskory z alcantara, i ogrzewanie fotela zaczyna grzac szybciej niz nawiew. Ostatnio padla mi mata plecow i bardzo mi jej brakuje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.