Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otwór centrujący nie taki!

Nie pasują

Otwór centrujący to nie problem bo można go roztoczyć do 66mm tak jak jest w b8, są firmy które tym się zajmują.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przyda się komuś moduł 8t0 959 760 D ? :)

Opublikowano

to jest pamięci ? jak mam elektryko fotele to tylko dokładam moduł kodowanie i bangla ?? :)

wiadomo ze jeszcze tapicera ale to pikus :P

Opublikowano

kupiłem fotele z s5tki i były właśnie z tym modułem :)

Opublikowano

Nie odpowiedziałeś na pytanie, legal ? :D Jeśli nie to śmietnik

Opublikowano

kolego powiedz mi jak to sprawdzić a to zrobię, kupiłem fotele razem z modułem, nie ukradłem ich.

Opublikowano

Ja ci tylko mówie jaką wartość ma ten moduł w obu przypadkach. Jezeli nie masz pewności i nie chcesz mieć problemów to też śmietnik. Jeżeli pojedziesz z modułem z wędki do ASO to nie muszę tłumaczyć jakie będą z tego problem.

Jesli fotele kupiłeś z pewnego źródła to moduł tez będzie OK, jeśli nie jesteś pewien to odpuść.

Opublikowano

To juz nawet moduł z auta 3D do podejdzie do 4/5D ? :facepalm:


biorąc pod uwagę "chodliwość" tego modułu to cięzko raczej uwierzyć żeby sprzedawca nie wiedział co sprzedaje :/

Opublikowano

To juz nawet moduł z auta 3D do podejdzie do 4/5D ? :facepalm:

komunikacja ze sterownikiem bedzie ...... tylko beda klopoty z kodowaniem oraz adaptacja polozen krancowych fotela

Opublikowano

czyli są do wyrzucenia?

Opublikowano

dziek

Otwór centrujący nie taki!
Nie pasują

Dziekuje nawet nie zwrociłem uwagi na to

Opublikowano

No własnie, A5 Coupe nawet jak nie ma pamięci to ma sterowniki w obu fotelach, odpowiadają m.in. za to że przy składaniu oparcia fotel elektryczny przesuwa się do przodu a potem wraca w to samo miejsce w którym był przed złożeniem, A4 i A5 Sportback nie potrzebuje tej funkcji.

Edytowane przez mumen

Opublikowano

Dzięki :) Szkoda że nie ma w fotelach w elektryce automatycznego przesuwania w tył po otwarciu drzwi kierowcy dla lepszego dostepu tak jak to jest w cytrynach. Przynajmniej w żadnej audi tego nie widziałem , a możliwości są skoro w coupe może przesuwac się fotel przy żłożeniu oparcia

Opublikowano

Witam. Panowie, czy ktoś dokładał maty do grzania tylnej kanapy?

Opublikowano

w b6 kiedyś dokładałem do przednich foteli.. generalnie żadna filozofia wiec i kanapa tył poszłaby bez problemu..

Opublikowano

Zaparowała mi lampa tylna prawa w blotniku a dokładnie w miejscu świecenia wstecznego, jest tam jakis odpowietrznik ? co mozna z tym zrobic ?

Opublikowano

pytanie do ekspertów :-)

czy czteroramienna kiera z Q5 8R0419091 podejdzie do A4/B8 zamiast 8K0419091 ?

Czy Airbag z oryginalnej czteroramiennej kiery 8K0880201B będzie pasował do czteroramiennej kiery z Q5?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.