Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze, że podali spalanie w ogłoszeniu.

A serio, to po co komuś takie coś za siedem koła euro?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ehhhh młodzieńcze zgadnij... tu jest Polska... :(

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

Dobrze, że podali spalanie w ogłoszeniu.

A serio, to po co komuś takie coś za siedem koła euro?

Dokładnie, przecież ten złom się nadaje w tym momencie tylko na papiery.

Opublikowano

Dobrze, że podali spalanie w ogłoszeniu.

A serio, to po co komuś takie coś za siedem koła euro?

Dokładnie, przecież ten złom się nadaje w tym momencie tylko na papiery.

Janusz da radę :grin::grin::grin:

Opublikowano

Podzieli się ktoś długim kodowaniem z polifta po roku 2012 z mce9

W zestawie - xenony nieskrętne i klimę jednostrefową, w wersji avant.

a z wersji Avant z xenonen skretnym i 3 strefowa klima Cie interesuje?

Wiesz co mam problem z poziomowaniem, a mam nieskrętne xenony i chce sobie poradzić z kodowaniem, bo ciągle zgłasza mi błąd na desce o defekcie poziomowania - a żadnych błędów nie mam w VCDsie. Także nie wiem czy takie kodowanie coś mi da, ale sadze ze możesz zapodać :hi::)

Edytowane przez lcu

Opublikowano

Podzieli się ktoś długim kodowaniem z polifta po roku 2012 z mce9

W zestawie - xenony nieskrętne i klimę jednostrefową, w wersji avant.

a z wersji Avant z xenonen skretnym i 3 strefowa klima Cie interesuje?

Wiesz co mam problem z poziomowaniem, a mam nieskrętne xenony i chce sobie poradzić z kodowaniem, bo ciągle zgłasza mi błąd na desce o defekcie poziomowania - a żadnych błędów nie mam w VCDsie. Także nie wiem czy takie kodowanie coś mi da, ale sadze ze możesz zapodać :hi::)

jeśli masz błąd poziomowania na desce to szukaj błędu w sterowniku 55

Opublikowano

Podzieli się ktoś długim kodowaniem z polifta po roku 2012 z mce9

W zestawie - xenony nieskrętne i klimę jednostrefową, w wersji avant.

a z wersji Avant z xenonen skretnym i 3 strefowa klima Cie interesuje?

p

Wiesz co mam problem z poziomowaniem, a mam nieskrętne xenony i chce sobie poradzić z kodowaniem, bo ciągle zgłasza mi błąd na desce o defekcie poziomowania - a żadnych błędów nie mam w VCDsie. Także nie wiem czy takie kodowanie coś mi da, ale sadze ze możesz zapodać :hi::)

jeśli masz błąd poziomowania na desce to szukaj błędu w sterowniku 55
Góral: w polifcie nie ma tego sterownika, poziomowanie jest zwinięte do modułu centralnej elektryki.
Opublikowano

Podzieli się ktoś długim kodowaniem z polifta po roku 2012 z mce9

W zestawie - xenony nieskrętne i klimę jednostrefową, w wersji avant.

a z wersji Avant z xenonen skretnym i 3 strefowa klima Cie interesuje?

p

Wiesz co mam problem z poziomowaniem, a mam nieskrętne xenony i chce sobie poradzić z kodowaniem, bo ciągle zgłasza mi błąd na desce o defekcie poziomowania - a żadnych błędów nie mam w VCDsie. Także nie wiem czy takie kodowanie coś mi da, ale sadze ze możesz zapodać :hi::)

jeśli masz błąd poziomowania na desce to szukaj błędu w sterowniku 55
Góral: w polifcie nie ma tego sterownika, poziomowanie jest zwinięte do modułu centralnej elektryki.

:facepalm: tak tak masz rację, to sie wygłupiłem nie przeczytałem na początku tej informacji

Opublikowano

Góral: luzik, liczę że w końcu nadejdzie rozwiązanie :)

Opublikowano

Wiesz co mam problem z poziomowaniem, a mam nieskrętne xenony i chce sobie poradzić z kodowaniem, bo ciągle zgłasza mi błąd na desce o defekcie poziomowania - a żadnych błędów nie mam w VCDsie. Także nie wiem czy takie kodowanie coś mi da, ale sadze ze możesz zapodać

prosze bardzo

Address 09: Cent. Elect. (J519) Labels: 8K0-907-063.clb
Part No SW: 8K0 907 063 DJ HW: 8K0 907 063 DJ
Component: BCM1 1.0 H16 0103
Revision: 09016001 Serial number: 00000686782001
Coding: 260000108074AFF21981408300001D0D0F9CC70826090201000008004401070200020024000000
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 7AF0F0B60A854FCC
Opublikowano

O dzięki to kodowanie jest z Twojego auta? :hi:

Edytowane przez lcu

Opublikowano

tak

Opublikowano

Mam wątpliwość że będzie działać poziomowaniem bo masz skrętne xenony - nie wiem do końca czy ma to znaczenie ale zawsze warto spróbować :hi::wink:

Edytowane przez lcu

Opublikowano

niestety nie wiem - ale wrzucic zawsze mozesz i zobaczysz czy zniknie blad


(pewnie kosztem pojawienia sie innych)

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje w ASO srebrna listewka dyfuzora z S4 polift? :) bo mam do kupienia zderzak pod kolor w niezłej kasie z dyfuzorem, ale bez tej listewki i nie wiem czy się opłaca :) będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

Panowie mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje w ASO srebrna listewka dyfuzora z S4 polift? :) bo mam do kupienia zderzak pod kolor w niezłej kasie z dyfuzorem, ale bez tej listewki i nie wiem czy się opłaca :) będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

Wbijasz numer czesci wyskakuje Ci cena ;)

8T0807791 2ZZ rozumiem ze o ta Ci chodzi ?? 469zl ;)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

nie szuka ktos czasem stalowek ORI z b8 na zime? mam po jednym sezonie i leza zakurzone od kilku dobrych lat w garazu :)

Edytowane przez skotyman

Opublikowano

Pany posiadam w swoim sedanie b8 zawieszenie 1BA. Czy mogę wstawić same sprężyny z 1BE lub 1BV?. Trzeba potem robić geometrie i czy amory nie padną jak będą w niższym zakresie pracować?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.