Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok musze jakieś info znaleźć ile takie coś kosztuje. A przy zakupie na co zwracać uwagę. w sensie co jest najdroższe w dołożeniu z wypasu? Chodzi o rocznik 2009 może 2010. Bije się z myślami czy b7 czy b8...

B&O też gra tak tragicznie jak w S5 ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to końcówka 2008 rok. Co tam się da lepszego włożyć?

No jak to co, High :)

3G+ jak już coś zmieniać :)

Szpojleta byście sobie dokleili albo nalypkę z M Power a nie nawigacje zmieniac [emoji38]
Opublikowano

Jakie tu jest MMI ?

8cb4b5b502f08d179c4000ce9b475679.jpg

To jest 2g, przy 3g zmieniarka byłaby w schowku.

Opublikowano

Panowie mozna cos takiego zalozyc do b8 lifta? Chodzi mi konkretnie o te "dynamisch" . Cos mi sie kiedys obilo, ze na forum ktos tutaj robil takie modulki, tyle ze chyba tylko te "semi dynamic" i nie wiem czy tylko takie mozna wlozyc do b8, czy tamte "dynamisch" tez ?!

Opublikowano

Panowie mozna cos takiego zalozyc do b8 lifta? Chodzi mi konkretnie o te "dynamisch" . Cos mi sie kiedys obilo, ze na forum ktos tutaj robil takie modulki, tyle ze chyba tylko te "semi dynamic" i nie wiem czy tylko takie mozna wlozyc do b8, czy tamte "dynamisch" tez ?!

https://youtu.be/vpZ4tVxRMkA

Chyba tylko semi dynamik. Podpytaj love-Audi

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Panowie jest możliwość wyłączenia kontroli ciśnienia w kołach. Chce inne felgi wrzucić na zimę, a nie chcę błędów przy starcie. Oczywiście VAG jest tylko nie wiem gdzie poszperać. Z góry dzięki.

Opublikowano

A na pewno masz czujniki w kołach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A na pewno masz czujniki w kołach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak mam chodzi o A5 jest konfiguracja w MMI i przy spadku jak najbardziej jest info na kompie.

No może że działa to w jakiś inny sposób prędkoś koła itp.

Edytowane przez Gresus

Opublikowano

Po to masz tę opcję w MMI.

Po zmianie kół czy dopompowaniu należy z niej skorzystać aby zresetować zapisane wartości.

Opublikowano

Zmień koła, zresetuj tpms i zobacz co się będzie działo. Gdy masz układ oparty na czujnikach obrotów kół to będzie bez komunikatów.

Edytowane przez iwadrian

Opublikowano

A na pewno masz czujniki w kołach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak mam chodzi o A5 jest konfiguracja w MMI i przy spadku jak najbardziej jest info na kompie.

No może że działa to w jakiś inny sposób prędkoś koła itp.

Najprawdopodobniej nie masz czujników w kołach. Też mam "pseudo" kontrolę ciśnienia. Polega to na tym, że gdy masz na 100% dobre ciśnienie w kołach wchodzisz w tą opcję, komputer zapisuje prawidłową konfigurację koła, wielkość, szybkość obrotu itp na podstawie czujników ABS i pompy. Następnie, gdy któreś koło będzie miało mniejszy obwód i tym podobne, co będzie spowodowane utratą w nim ciśnienia to wyskoczy błąd.

Opublikowano

Dokładnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Super dzięki za wyjaśnienie :D

Jeszcze pytanie czy ktoś może kasował Service Due w audi po 2013 roku. Wcześniej w A4 08r kasowałem Vag bez problemu teraz w A5 tą samą procedurą nie mogę skasować serwisu :/

Opublikowano

post-1346466-1479208769,3967_thumb.jpg

wie ktoś do czego to służy? mam to u mnie w bagażniku w zestawie

posted from my mobile

Opublikowano

Instrukcja obsługi auta wie.

Służy to do demontażu lamp.

Opublikowano

hej

czy do quattro musz miec felgi o tej samej szerokosci? czy moze byc np tyl 9,5 J a przod 8,5 J i taki sam rozmiar opon na wszystkich felgach?

Opublikowano

Panowie mozna cos takiego zalozyc do b8 lifta? Chodzi mi konkretnie o te "dynamisch" . Cos mi sie kiedys obilo, ze na forum ktos tutaj robil takie modulki, tyle ze chyba tylko te "semi dynamic" i nie wiem czy tylko takie mozna wlozyc do b8, czy tamte "dynamisch" tez ?!

https://youtu.be/vpZ4tVxRMkA

Chyba tylko semi dynamik. Podpytaj love-Audi

Dzieki ;)

Opublikowano

Grzesiu WRCLaguna ma takie moduly pod modul komfortu wpinane ;)

Opublikowano

Pytanie do użytkowników a4 przedlift i polift , czy w każdym modelu da się kodowaniem zrobić aby start-stop był nieaktywny przy starcie silnika ?

Czy są modele w których kodowaniem nie da się tego zrobić albo kodowanie nie działa lub nie przyjmuje kodowania ?

Opublikowano

mój jest z ostatniego rzutu działa

posted from my mobile

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.