Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy ktoś miał taki przypadek: stoję na światłach i słysze trzy piknięcia i środkowy wyświetlacz na zegarach zgasł. Nie odzyskał świadomości po zamknięciu i odpaleniu ponownie samochodu.

Sprawdzałem VCDS ale brak błędów w sterownikach.

Macie jakiś pomysł co to może być.

Wymiana wyświetlacza mnie czeka? Można jakoś inaczej zdiagnozować?

Edytowane przez dareksu

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy ktoś miał taki przypadek: stoję na światłach i słysze trzy piknięcia i środkowy wyświetlacz na zegarach zgasł. Nie odzyskał świadomości po zamknięciu i odpaleniu ponownie samochodu.

Sprawdzałem VCDS ale brak błędów w sterownikach.

Macie jakiś pomysł co to może być.

Wymiana wyświetlacza mnie czeka? Można jakoś inaczej zdiagnozować?

U mnie było to samo i skończyło się wymiana ja płaciłem 600zl za wymianę ale tam mogą być też zimne luty i można to jakoś przelutowac ale u mnie to nie zdało egzaminu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332216-fis-kolor-przestal-dzialac/

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

Dzięki, poczytałem tamten wątek...chyba czeka mnie wymiana zegarów :kwasny:

ostatnio podkręcałem moc oświetlenia ale to nie był powód aby padł wyświetlacz

Opublikowano

wysłałem PW

Opublikowano

Panowie, podpowie ktoś co można innego na podmiankę wrzucić? bo nie za bardzo możemy coś znaleźć

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/378123-silnik-cdha-a4-b8/

i z jaką ceną mniej więcej trzeba się liczyć?

Opublikowano

rozbierał ktoś licznik? czy ekran FIS/DIS jest wlutowany czy tylko wpięty taśmą do płytki?

Opublikowano

kolorowy wyświetlacz wpięty w gniazdo bez taśmy spokojnie go wyjmiesz

Opublikowano

ok a jak rozpoznać na aukcji licznik z kolorowym wyświetlaczem? :kwasny:


znalazłem taki po dobrych pieniądzach tylko nie wiem czy kolor

http://allegro.pl/show_item.php?item=6582436937&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Opublikowano

....

Edit...

Usunąłem, bo temat już się wcześniej ciągnął, a mi dopiero teraz się to pojawiło.

BTW. też macie wrażenie, że forum trochę zwolniło od dwóch dni? Tak Tapatalk jak i przez stronę..

Edytowane przez damianw

Opublikowano

Tak zwolnilooo.... muli ze az myslalem ze mi net pada...

Opublikowano

mam to samo :/

Opublikowano

właśnie od wczoraj cos cała strona forum wolno chodzi

Opublikowano

Dokładnie wolno sie laduje na taptalku. Predkosc pokazuje mi zaledwie w B/s :/

Opublikowano

Ja mam to samo :(

Opublikowano

Wpisujcie miasta i prędkości!

:facepalm:

Opublikowano

Wroclaw teraz mam max 7kB/s, ale średnia to ok 200B/s. Katastrofa :/.

Używając Tapatalk widze jak smiga na innych forach, wiec to nie wina aplikacji.

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Witam

Nie działa mi jeden (środkowy) czujnik parkowania tył w A4 B8 Avant 2008 rok.

Czy numer tego czujnika to na pewno 7H0919275D?

Ma ktoś może taki czujnik na sprzedaż najlepiej w kolorze LZ9Y

Opublikowano

Ma ktoś może ta czarna zaslepke do raczki podsufitki s line.

Jedna uwalilem przy demontażu....:|

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.