Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przecież oni są przy samej krajówce idealna droga

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak małopolska to NAVIPOL w Krakowie ogarnie ci poziomowanie

Opublikowano

Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie :) Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 

Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km :) -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? :)

Opublikowano
Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie [emoji4] Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 
Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km [emoji4] -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? [emoji4]

Dzwonisz na ac mówisz że autko nie odpala, przyjeżdża laweta podajesz adres dostajesz auto zastępcze i po temacie
Opublikowano

 

6 minut temu, pajda napisał:


Dzwonisz na ac mówisz że autko nie odpala, przyjeżdża laweta podajesz adres dostajesz auto zastępcze i po temacie

hehe no ciekawy sposób :) , zadzwonię do tego Navipolu mam 60km do niech autostradą to by rozwiązywało sprawę :) 

Wczoraj myślałem że ktoś sobie jajca robi, jakby nie rejestracja to prawie identyczne jak moje.

http://allegro.pl/audi-a4-b8-2-0-tdi-lift-2-x-s-line-full-ladna-i6673367544.html

Opublikowano
13 godzin temu, komoornik napisał:

Widziałem je już i w sumie, tylko dla nich szukam alternatywy. Może coś jeszcze innego się znajdzie :)

Opublikowano
Widziałem je już i w sumie, tylko dla nich szukam alternatywy. Może coś jeszcze innego się znajdzie [emoji4]

Rotorki idą na sprzedaż?
Opublikowano
Teraz, TOM3K napisał:


Rotorki idą na sprzedaż?

Jak znajdę inne to pewnie tak.

Opublikowano

daj znać na pw ile sobie cenisz :wink:

Opublikowano
15 minut temu, TOM3K napisał:

daj znać na pw ile sobie cenisz :wink:

Jak znajdę felgi które mnie interesują, to dam znać

Opublikowano

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

Opublikowano
3 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

Ja mogę mieć ten wzór w 20calach za +/- 4 tyś bez opon.

 

 


Takie mi się jeszcze spodobały, ale znając życie w 20calach nie występowała.

f14a6bd641669b3c2a94e3b4fadd.jpg

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano

8_3.jpg?itok=-EpfXesW

 

Od A8. Et37, 9j. 

 

Ogólnie od A8 by dużo siadło kółek.

Opublikowano

Panowie,

Czy ta kierownica podejdzie do przedlifta? Jakos tych lopatek nie widac ehh.. szukam czegos takiego, jakby ktos mial.. 4 ramienna z lopatkami..

http://allegro.pl/show_item.php?item=6682278409

Opublikowano

To nie jest kiera do A4/A5, a przynajmniej nie multifunkcja.

Opublikowano
3 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Trochę gość chyba przesadził z ceną za same felgi :kwasny: Ja za ten wzór 19tki z nowymi oponami zapłaciłem niecałe 6K jak dobrze pamiętam.

sprzedawca po prostu nie wziął pod uwagę tego że jego felgami najbardziej zainteresowani będą użytkownicy a4 b8 a ci nie dadzą 1/4 wartości auta za koła :decayed:

Opublikowano

Może ktoś przerabiał ten temat i podpowie. Czy przy lusterku wewnętrznym w którego obudowie jest czujnik wilgotności powietrza da się zamienić tą obudowę na taką z wbudowanym rejestratorem DVR? Zastanawiam się, czy w obudowie z kamerką jest miejsce na ten czujnik.

3583580645.jpg

Perfect-Install-170-Degree-night-vision-WDR-WiFi-APP-HD1920-1080P-Hidden-car-dvr-for-font.jpg

 

Edytowane przez Ewan

Opublikowano
12 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Jedzie się tam prawie 2h w jedną ode mnie :) Do tego potrzebują auto na dwa dni. Brak komunikacji żeby wrócić choćby do Katowic. Najbliższa stacja PKP 18km od Sierakowa Śląskiego. 

Jedyna opcja to drugi samochód, ale musisz kogoś prosić aby poświęcił 10h ze swojego życia i zrobił prawie 500km :) -  Dalej uważasz że to takie idealne położenie ? :)

Ty chyba masz jakieś kompleksy. Napisałem ci tylko że dojazd jest dobry bo przy krajowej drodze ladnie asfalt itd. To ze ci tam nie pasuje dojechać to nie mój problem.

Opublikowano

sprawdź najpierw w słowniku języka polskiego co znaczy słowo "kompleks" i na przyszłość nie używaj słów których nie znasz znaczenia.

Pisałem że dojazd jest słaby ode mnie, co mnie wygląd asfaltu obchodzi.

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.