Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, Hohe napisał:

Mogę się mylić, ale chyba w każdym B8 można to zaprogramować. Taki programowy tmps. Komp porównuje prędkość obrotową kół i jak któreś koło zaczyna się kręcić wolniej, znaczy spadło ciśnienie i piszczy. I tyle. 

nie w każdym, w moim niestety nie przyjmuje kodowania mój ABS ma symbol 1AS:(

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A, czyli miałem rację, że mogę się mylić. ?

Opublikowano
Godzinę temu, Góral65 napisał:

nie w każdym, w moim niestety nie przyjmuje kodowania mój ABS ma symbol 1AS:(

 

dokładnie mój niestety też nie przyjmuje :(

Opublikowano
Godzinę temu, Hohe napisał:

A, czyli miałem rację, że mogę się mylić. ?

hehe chociaż racja jest :D:D

Opublikowano

Panowie, był ktoś może dzisiaj na świdnickim?

Mam na myśli rajd. Widziałem tam ładnego avanta, pomyślałem, że może klubowy. 

Opublikowano
54 minuty temu, amaradaar napisał:

 

dokładnie mój niestety też nie przyjmuje :(

Jutro sprawdze czy moj obsluguje, ale zapewne nie :D

Opublikowano

Panowie czy jest szansa po Np. VINie albo przy pomocy vcds jakimś cudem dowiedzieć się ilu pionowy (jaki rodzaj) zamka drzwi kierowcy posiadam? Mam padnięty a nie chce rozbierać 2 razy tapicerki przed zamówieniem i przed założeniem.

dzieki 

Opublikowano
16 minut temu, adam1307 napisał:

Panowie czy jest szansa po Np. VINie albo przy pomocy vcds jakimś cudem dowiedzieć się ilu pionowy (jaki rodzaj) zamka drzwi kierowcy posiadam? Mam padnięty a nie chce rozbierać 2 razy tapicerki przed zamówieniem i przed założeniem.

dzieki 

Przez parę dni możesz pojeździć bez boczka, albo wyjmij z niego zatrzaski po demontażu i przyłap tylko na śruby. 

Opublikowano

Czyli nie ma szans 

Ok 

Opublikowano

Zamawiał może ktoś takie końcówki z alli?:

https://pl.aliexpress.com/item/case-for-AUDI-Q5-A3-A4-B8-Sedan-2-0-2009-2010-2011-2012-2013-2014/32388769744.html?spm=2114.13010208.99999999.264.f6LGdc

chodzi mi konkretnie o te czwarte "For no logo white", ewentualnie czy bardzo odbiegają bardzo wyglądem od oryginalnych, tutaj zdjęcia z feedback'ów:

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8t.PSXLFaXXagOFbXm.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8ICiEX2haXXagOFbXz.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8R.RAX7xaXXagOFbXi.jpg

nie wyglądają źle a cena wręcz śmieszna.

Opublikowano

wierzysz w opinie z aliexpress? :grin:

Opublikowano

Jaką średnicę mają końcówki?

Dla Skody zrobili wersję dla "ubogich", podobnie jak z lampkami rejestracji led:

http://allegro.pl/koncowki-wydechu-60mm-vw-audi-skoda-seat-5l0071910-i6554531768.html

Opublikowano
4 godziny temu, zabiello napisał:

Zamawiał może ktoś takie końcówki z alli?:

https://pl.aliexpress.com/item/case-for-AUDI-Q5-A3-A4-B8-Sedan-2-0-2009-2010-2011-2012-2013-2014/32388769744.html?spm=2114.13010208.99999999.264.f6LGdc

chodzi mi konkretnie o te czwarte "For no logo white", ewentualnie czy bardzo odbiegają bardzo wyglądem od oryginalnych, tutaj zdjęcia z feedback'ów:

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8t.PSXLFaXXagOFbXm.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8ICiEX2haXXagOFbXz.jpg

https://ae01.alicdn.com/kf/UT8R.RAX7xaXXagOFbXi.jpg

nie wyglądają źle a cena wręcz śmieszna.

 

Tak, nie polecam. Niby jest napisane, ze nierdzewne. Gowno prawda :grin:

Po jakims czasie zaszlo wszystko rdza. Mam je na aucie

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Koledzy do b8 wejdzie koło z sq3 245 35 r20 8.5j et36? Zawias 1be + eibach Pro kit.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Bez problemu 

Opublikowano

Mam u siebie 9j 20" 245/35 et 37 I zawias ori 1bv 

Nic nie przyciera. Więc u Ciebie jeszcze bezie luz 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
Mam u siebie 9j 20" 245/35 et 37 I zawias ori 1bv 
Nic nie przyciera. Więc u Ciebie jeszcze bezie luz 


Dzięki kolego.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam czy do demontażu lampy (xenon) w przedlifcie trzeba odłączyć akumulator czy wystarczy zrobić to na wyłączonym zapłonie. Chodzi mi o to żeby po ponownym montażu lampy nie pojawiły się żadne błędy?

Opublikowano
Teraz, arturek986 napisał:

Witam czy do demontażu lampy (xenon) w przedlifcie trzeba odłączyć akumulator czy wystarczy zrobić to na wyłączonym zapłonie. Chodzi mi o to żeby po ponownym montażu lampy nie pojawiły się żadne błędy?

Zapłon wystarczy.

Opublikowano

OK dzięki za info:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.