Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 4/23/2017 o 22:07, LukiKRK napisał:

Koledzy do b8 wejdzie koło z sq3 245 35 r20 8.5j et36? Zawias 1be + eibach Pro kit.

YEAH! :decayed: "aniemówiłem"?

Opublikowano

Panowie montowal ktos czesci zawieszenie firmy Powerflex? jakies opinie?

Opublikowano

Panowie ma ktoś na zbyciu albo wie gdzie znajdę wkładkę/bembenek zamka drzwi kierowcy przy klamce? Rozleciał mi się całkowicie a powodem nieotwierania się drzwi po naciśnięciu pilota była Wkładka, przestawiła jakoś ten rygiel ze nie otwierał po otarciu kluczyka 

szukam teraz bylejakiej wkładki bo środek sobie jakoś dorobię, a reszta się rozleciała 

Opublikowano

Mam 18'' koła z ET45 i nie ciekawie to wygląda i myślę o założeniu dystansów na przód i tył,  Eibachy wiadomo firma ale czy ktoś coś montował tańszego i w miarę było ok ?

Opublikowano
Godzinę temu, marda16 napisał:

Mam 18'' koła z ET45 i nie ciekawie to wygląda i myślę o założeniu dystansów na przód i tył,  Eibachy wiadomo firma ale czy ktoś coś montował tańszego i w miarę było ok ?

Ja mam stalowe i zdaje się, że jest spoko( mogę pożyczyć na testy).

 

Opublikowano

Cześć koledzy,

Mam do Was prośbę, może zerkniecie na ostatni post w temacie :

Męczę się ze stukami w zawieszeniu, już zaczynam mieć tego dość, mechanicy nie wiedzą a ja nie wiem co robić. Zerknijcie na ostatni post może ktoś będzie miał pomysł co to może być.

Opublikowano
9 godzin temu, marda16 napisał:

Mam 18'' koła z ET45 i nie ciekawie to wygląda i myślę o założeniu dystansów na przód i tył,  Eibachy wiadomo firma ale czy ktoś coś montował tańszego i w miarę było ok ?

Polecam firmę DYSTOM

Opublikowano
21 minut temu, arturek986 napisał:

Polecam firmę DYSTOM

Polecam i ja :good:

Opublikowano

Dzięki za propozycje,  teraz zostaje tylko zmierzenie odległości do brzegu błotnika przód i tył żeby nie wychodziło koło poza obrys auta.

Te przykręcane dystanse do piasty są droższe i tu chodzi tylko o wygodę przy demontaż-montaż  koła czy też jest inne uzasadnienie tej ceny ?

http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B8-/272/1/default/3

Opublikowano
50 minut temu, marda16 napisał:

Dzięki za propozycje,  teraz zostaje tylko zmierzenie odległości do brzegu błotnika przód i tył żeby nie wychodziło koło poza obrys auta.

Te przykręcane dystanse do piasty są droższe i tu chodzi tylko o wygodę przy demontaż-montaż  koła czy też jest inne uzasadnienie tej ceny ?

http://dystom.pl/pl/c/A4S4-B8-/272/1/default/3

Po pierwsze więcej materiału, bo grubsze, po drugie mają wpuszczany gwint wykonany z innego materiału czyli droższe w produkcji. A przelotowe to kawałek nawierconego metalu. Tak w skrócie. 

Opublikowano

SuperB 2.0 TFSI 280HP 4x4 DSG poprogramie :)

robi wrażenie :)

superB.jpg

Opublikowano

Służbowe auta Wam chipują? :o

Za kilka lat trzeba się będzie przesiąść na takiego Superba, bo nie ma zbytnio nic ciekawszego na rynku.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano
1 minutę temu, komoornik napisał:

Służbowe auta Wam chipują? :o

Za kilka lat trzeba się będzie przesiąść na takiego Superba, bo nie ma zbytnio nic ciekawszego na rynku.

ciii ;)

Opublikowano

No i to nie sam program.

Opublikowano
45 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

SuperB 2.0 TFSI 280HP 4x4 DSG poprogramie :)

robi wrażenie :)

superB.jpg

jezdziłem wczoraj takim w wersji sportline i juz fajnie jezdzi w seri a co dopiero 100km wiecej :)

Opublikowano
Godzinę temu, komoornik napisał:

No i to nie sam program.

Dolot  VWR600, wycięty tłumik środkowy :) 

Opublikowano

 Znajomemu w audi a6 c6 taka kontrolka się pojawiła co to może być? Nie mam pojęcia

20170423_103047.jpeg

Opublikowano

Instrukcja obsługi auta na pewno wie.

Opublikowano

Kodowal ktoś układ ciśnienia w kołach w mmi 2g basic?

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.