Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szukam sprężyn 1be/bv do r4 avanta pomoże ktoś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie szukam sprężyn 1be/bv do r4 avanta pomoże ktoś?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mam na sprzedaż 1be
Opublikowano

Z avanta 2.0tdi? Jaka cena?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakby ktoś szukał to mam sporty z b8 avant, 2011rok, materiałowe, podgrzewane, z prywatnego auta

78ce8368d28bee5a.jpg

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
17 godzin temu, l.e.s.t.e.r napisał:

fajnie handlarze opisują części :/ pisze że ma pasować do A4 - masakra

No manetki w a4 lift mają nr 4G0 więc handlarze opisują jak trzeba

Opublikowano

Dzisiaj znajomemu padł silnik TFSI w Passacie , wstępna diagnoza ASO - pęknięty blok silnika :kox:

przebigek 128k km, auto od nowości w jednych rękach, serwisowane w ASO. W poprzednim passacie TFSI padł temu samemu znajomemu rozrząd przy 100k km - dzisiaj powiedział nigdy więcej pastuch i TFSI

pastuch.jpg

Opublikowano

Ma ktoś może plastiki przykrywające kamerę Line Assista i łączące lusterko z kamerą HBA - A4 B8 Lift na zbyciu?

8T0907299A  kolor  Z62 sternsilber
4L0907299A  kolor  Z62 sternsilber

 

1_2.JPG

Opublikowano
9 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Jakby ktoś szukał to mam sporty z b8 avant, 2011rok, materiałowe, podgrzewane, z prywatnego auta

78ce8368d28bee5a.jpg

Ściągasz części z Niemiec, dobrze widzę?

Edytowane przez JawoR36

Opublikowano
4 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Dzisiaj znajomemu padł silnik TFSI w Passacie , wstępna diagnoza ASO - pęknięty blok silnika :kox:

przebigek 128k km, auto od nowości w jednych rękach, serwisowane w ASO. W poprzednim passacie TFSI padł temu samemu znajomemu rozrząd przy 100k km - dzisiaj powiedział nigdy więcej pastuch i TFSI

pastuch.jpg

Uff, dobrze że TDI niezawodne :grin:

Opublikowano
6 godzin temu, JawoR36 napisał:

Ściągasz części z Niemiec, dobrze widzę?

te fotele akurat z naszego prywatnego auta ale tak

Opublikowano
6 godzin temu, komoornik napisał:

Uff, dobrze że TDI niezawodne :grin:

znasz kogoś komu padł silnik w TDI po 100k km przebiegu ? tylko osobiście a nie tam kumpla kupel ma kuzyna...

Opublikowano

Ja znam ;)

B8 polift 2013 korba poszła (dokładniej panewkę przyłapało) w 2.0TDI przy 40kkm u Niemca. Kolega przywiózł, nawet niedawno puścił ten silnik, bo poza tym, że panewka była całkiem objechana to działał ;) Zmienił silnik i sprzedał auto.

Kumplowi w Pasku B6 też padł 1.9TDI przy 80kkm.

Longlife wykańczają silniki, bo kanały olejowe się przypychają i efekty są widoczne.

Opublikowano

Panowie mial ktos taki komunikat na fisie?

Tłumacz strasznie to przekreca i nie wiem o co chodzi:facepalm: Światła wszystkie działają..

IMG_20170512_090716.jpg

Opublikowano

Włączyłeś tryb ruchu lewostronnego ;)

Zmień w CAR

Opublikowano
7 godzin temu, komoornik napisał:

Uff, dobrze że TDI niezawodne :grin:

Tylko dizelki!!!

Jak ktoś ma TFSI Quattro to niech sprzedaje póki jeszcze czas...

Chętnie odkupie!!! ;)

Opublikowano

Jeździłem i tym i tym w B8. 3.0 fajny i mniej pali (chociaż ubezpieczenie wyrównuje tę różnicę ;) ), ale jak komuś R4 nie przeszkadza i robi mniej kilometrów, to 2.0 czy 1.8 (jak komuś ośka leży) bardzo fajne silniki. Podatne na mody, tłoki można zmodyfikować i też problem olejowy się kończy. 

Opublikowano
25 minut temu, wampir napisał:

Tylko dizelki!!!

Jak ktoś ma TFSI Quattro to niech sprzedaje póki jeszcze czas...

Chętnie odkupie!!! ;)

zawsze możesz kupić tego passata z uwalonym silnikiem, będziesz miał jak znalazł i na dodatek tanio ;) 

Opublikowano

A ma Haldexa? To pisz na PW.

Opublikowano

Nie chce ktoś wydechu S4 i zderzaka z dokładką s4 przedlift ?

Opublikowano
5 godzin temu, olinek2 napisał:

Włączyłeś tryb ruchu lewostronnego ;)

Zmień w CAR

Poszukam dzięki kolego :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.