Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14 minut temu, wrclaguna napisał:

Jak do A5? Przeciez to przód od A4..

Opublikowano

Eee no chlopy oddawać! :grin:

Opublikowano
Godzinę temu, wrclaguna napisał:

Hehe prze uje są...:facepalm:

A4 z A5 pomylić już o kolorze nie wspomnę :grin:

Pozew o prawa autorskie im rób :P

Opublikowano

http://allegro.pl/audi-a6-c7-a7-4g0145805j-intercooler-i6839381091.html Panowie doradzicie: od dłuższego czasu szukam ic od 3.0bitdi żeby wsadzić do swojej 2.0tfsi w przyzwoitej cenie i znalazłem taki.

Sprzedawca pisze, że ic 100% sprawny co sądzicie powinienem się przestrzegać takich plam i wgniotów?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

 

Opublikowano
1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

Skerwesyny jedne.... ciekawe komu ukradli a5 skoro tak :/

ps. Też se myśle kierwa fa Grzesiu kupil a5 nowe i ja nic o tym nie wiem a on juz zaczyna robic z niej rs5 :D

Opublikowano
9 minut temu, amaradaar napisał:

Skerwesyny jedne.... ciekawe komu ukradli a5 skoro tak :/

ps. Też se myśle kierwa fa Grzesiu kupil a5 nowe i ja nic o tym nie wiem a on juz zaczyna robic z niej rs5 :D

z tego co widziałem to już jest z niej rs5 :kox:

edit. a czekaj myślałem, że piszesz o gregor10 a teraz dopiero skumałem a5 ne s5.. hehe 

Edytowane przez ffi

Opublikowano
1 godzinę temu, wrclaguna napisał:

Ktos mi fotke auta zajumał  :naughty:

Mam nadzieję że do niego zadzwoniłeś.

Opublikowano
2 godziny temu, komoornik napisał:

Mam nadzieję że do niego zadzwoniłeś.


...a moze jest na Forum i czyta własnie :decayed:

Opublikowano

Panowie, gałka lewarek biegów automat z lifta pasuje do przedlifta p&p?

Opublikowano
4 godziny temu, adam1307 napisał:

Panowie, gałka lewarek biegów automat z lifta pasuje do przedlifta p&p?

Tak

 

Opublikowano
23 godziny temu, ffi napisał:

http://allegro.pl/audi-a6-c7-a7-4g0145805j-intercooler-i6839381091.html Panowie doradzicie: od dłuższego czasu szukam ic od 3.0bitdi żeby wsadzić do swojej 2.0tfsi w przyzwoitej cenie i znalazłem taki.

Sprzedawca pisze, że ic 100% sprawny co sądzicie powinienem się przestrzegać takich plam i wgniotów?

Pozdrawiam i dzięki za pomoc!

 

odpuść sobie ten ic, wilgotna plama może świadczyć o tym że nie do końca jest szczelny...

Opublikowano
odpuść sobie ten ic, wilgotna plama może świadczyć o tym że nie do końca jest szczelny...

Tak jak kolega mówi. Doloz 50zl i kup ten. Przynajmniej nie pogiety. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6839722624
Opublikowano

Pany planuje kupić 3.0TDI automat i iść w moc, plan to uzyskać 350-380ps . Jakie graty, koszta i co lepiej się sprawdzi przy przenoszeniu dużego momentu - TIP czy S-tronic?

Opublikowano
3 minuty temu, piotrekb_tt napisał:


Tak jak kolega mówi. Doloz 50zl i kup ten. Przynajmniej nie pogiety. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6839722624

 

11 minut temu, zabiello napisał:

odpuść sobie ten ic, wilgotna plama może świadczyć o tym że nie do końca jest szczelny...

dzieki wielkie właśnie to jest drugi nad którym się zastanawiam.

Jak sądzicie Panowie jeśli wymienił bym ic na taki od 3.0bit w swojej 2.0tfsi wyrzucił kata i wspawał rure to odczuł bym różnice w jeździe? z pare koni by to dodało czy tylko głośno by się zrobiło i nic po za tym?

 Czy bez sensu wymieniać ic jeśli nie planuje wymieniać turbo?

dzięki za pomoc Pozdro!

Opublikowano
dzieki wielkie właśnie to jest drugi nad którym się zastanawiam.
Jak sądzicie Panowie jeśli wymienił bym ic na taki od 3.0bit w swojej 2.0tfsi wyrzucił kata i wspawał rure to odczuł bym różnice w jeździe? z pare koni by to dodało czy tylko głośno by się zrobiło i nic po za tym?
 Czy bez sensu wymieniać ic jeśli nie planuje wymieniać turbo?
dzięki za pomoc Pozdro!

IC sam w sobie mocy nie daj. Najwyżej pozwoli wychodzić dolot i w ciepłe dni utrzymać moc. Po wywaleniu kata masz 15-20ps w gratisie. Głośno strasznie nie będzie.
Opublikowano
1 minutę temu, piotrekb_tt napisał:


IC sam w sobie mocy nie daj. Najwyżej pozwoli wychodzić dolot i w ciepłe dni utrzymać moc. Po wywaleniu kata masz 15-20ps w gratisie. Głośno strasznie nie będzie.

dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.

Od razu podpytam co daje downpipe? wstawia się go zamiast kata czy się mylę? może bardziej od wymiany ic powinienem wstawić dp?

Opublikowano
Pany planuje kupić 3.0TDI automat i iść w moc, plan to uzyskać 350-380ps . Jakie graty, koszta i co lepiej się sprawdzi przy przenoszeniu dużego momentu - TIP czy S-tronic?

Bierz Tipa. Są toporniejsze ale wytrzymalsze. Na 380ps to już hybryda, kpl wydech, cooler. Na dobrych gratach musisz liczyć 7-9 tys zł z softem
Opublikowano
1 minutę temu, piotrekb_tt napisał:


Bierz Tipa. Są toporniejsze ale wytrzymalsze. Na 380ps to już hybryda, kpl wydech, cooler. Na dobrych gratach musisz liczyć 7-9 tys zł z softem

:hi:Nie ma tak źle, teraz tylko upolowac coś fajnego najlepiej w Sedanie. Cieżki temat 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.