Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
38 minut temu, Norbas napisał:

Panowie 3.0 tdi w b8 miało tipa instalowanego czy stronic-a ?

W przedlifcie 3.0 TDI quattro szły tiptronic jak i s-tronic .

Natomiast w polifcie 3.0 TDI quattro automat raczej już tylko s-tronic nie wiem jak sprawa wygląda 3.0 FWD z automatem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
43 minuty temu, yanosho napisał:

W przedlifcie 3.0 TDI quattro szły tiptronic jak i s-tronic .

Natomiast w polifcie 3.0 TDI quattro automat raczej już tylko s-tronic nie wiem jak sprawa wygląda 3.0 FWD z automatem.

Dzięki a wiesz może jaki kod ma S-tronic albo Tip ? S-tronic ma 7 biegów a Tip 6 czy też 7 ? 

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Dzięki a wiesz może jaki kod ma S-tronic albo Tip ? S-tronic ma 7 biegów a Tip 6 czy też 7 ? 

Kodów nie znam a tip jest 6 biegowy a s-tronic 7

Opublikowano
1 godzinę temu, Norbas napisał:

Dzięki a wiesz może jaki kod ma S-tronic albo Tip ? S-tronic ma 7 biegów a Tip 6 czy też 7 ? 

W dziale o skrzyniach masz tabelę jakie skrzynie przy jakich kodach silnika szly

Opublikowano

Czy posiada ktoś procedurę kodowania poziomowania xenonów do 2G bo nigdzie nie mogę znaleźć :(

Opublikowano
9 godzin temu, skotyman napisał:

Rzadko trafiają się stołki z S5 Sportback z 3 zagłówkami z tyłu jak w S4. Często A5/S5 są rejestrowane dla 4 osób :) 

A no faktycznie brak 3 zagłówka w s5 nawet w Sportback .

Opublikowano

Moze glupie pytanie, ale co oznacza ta kontrolka zaznaczona na zolto? (zdjecie nie moje)

Wlacza mi sie przy wlaczaniu prawego kierunkowskazu czy to awaryjne od przyczepki, tzn jakies zwarcie?

Ostatnio juz po odpaleniu auta wlacza mi sie blad wszystkich swiatel w przyczepce, chociaz przyczepki nie mam :) Pewnie sterownik do wymiany

licznik.jpg

Opublikowano
53 minuty temu, Kooga napisał:

Moze glupie pytanie, ale co oznacza ta kontrolka zaznaczona na zolto? (zdjecie nie moje)

Wlacza mi sie przy wlaczaniu prawego kierunkowskazu czy to awaryjne od przyczepki, tzn jakies zwarcie?

Ostatnio juz po odpaleniu auta wlacza mi sie blad wszystkich swiatel w przyczepce, chociaz przyczepki nie mam :) Pewnie sterownik do wymiany

licznik.jpg

Ta kontrolka mi sie zapalała jak miałem zapieta przyczepke i informuje ze kierunek w przyczepce po włączeniu kierunku w samochodzie działa. A jak miałem jedna żarówkę w przyczepce  spalona to juz sie nie zapalało. tak to wyglądało z mojego doswiadczenia :hi:

Opublikowano
17 minut temu, Wolf1991 napisał:

Ta kontrolka mi sie zapalała jak miałem zapieta przyczepke i informuje ze kierunek w przyczepce po włączeniu kierunku w samochodzie działa. A jak miałem jedna żarówkę w przyczepce  spalona to juz sie nie zapalało. tak to wyglądało z mojego doswiadczenia :hi:

Czyli tak jak myslalem, ze cos z przyczepka i sterownikiem od haka

Dzieki :)

Opublikowano

Witam :hi:panowie powie mi ktos co to jest i do czego to służy?? To jest w schowku przed pasażerem. Dodam ze to sie wciska jakby jakiś guzik.. Auto mam prawie dwa lata a dopiero teraz to zauważyłem:decayed:

received_925876130910151.jpeg

received_925876140910150.jpeg

Edytowane przez Wolf1991

Opublikowano

Nie ma ktoś na zbyciu dekorow zwykłych ? 

Opublikowano
13 minut temu, MaciekPL napisał:

Nie ma ktoś na zbyciu dekorow zwykłych ? 

Jakie to są zwykle dekory ?

Opublikowano
10 godzin temu, Gibons napisał:

Jakie to są zwykle dekory ?

Nie wiem jakie tam są wersje tego wszystkiego. Takie żeby do malowania podeszły.

Opublikowano

ale jak chcesz to pomalować ? w piano ?

Opublikowano
20 godzin temu, Wolf1991 napisał:

Witam :hi:panowie powie mi ktos co to jest i do czego to służy?? To jest w schowku przed pasażerem. Dodam ze to sie wciska jakby jakiś guzik.. Auto mam prawie dwa lata a dopiero teraz to zauważyłem:decayed:

received_925876130910151.jpeg

received_925876140910150.jpeg

To wygląda na tajny przycisk do uruchomienia rakiet balistycznych:blowup:

Lepiej go nie wciskaj ... :stop:

A tak poważnie. Najprawdopodobniej poprzedni właściciel sobie go dołożył do czegoś np. do przerwy w obwodzie jakiegoś przekaźnika lub coś takiego.

Trzeba by sprawdzić zanim gdzie odchodzi przewód.

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
12 minut temu, krystian3769 napisał:

To wygląda na tajny przycisk do uruchomienia rakiet balistycznych:blowup:

Lepiej go nie wciskaj ... :stop:

A tak poważnie. Najprawdopodobniej poprzedni właściciel sobie go dołożył do czegoś np. do przerwy w obwodzie jakiegoś przekaźnika lub coś takiego.

Trzeba by sprawdzić zanim gdzie odchodzi przewód.

 

Moze wyłacznk/włacznik oswietlenia w schowku ??

Opublikowano

Wymieniał ktoś kiedyś ramkę alu na poduszce w kierownicy ?
Znalazłem aukcję, na której ktoś sprzedaje takie ramki....pytanko tyko jak z samą wymianą ??
Chrom ramka do poduszki kierowcy AIRBAG do AUDI A4

Dodatkowo jakąś taką instrukcję znalazłem....
Instrukcja wymiany

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
Godzinę temu, simon__75 napisał:

Moze wyłacznk/włacznik oswietlenia w schowku ??

Nie jest to wyłacznik światła w schowku..Po dopaleniu samochodu zapala sie na czerwono,a jak wtedy sie go wciśnie i przytrzuma pare sekund gasnie. Po zgaszwniu samochodu też gaśnie kontrolka. A tak myślę czy to moze miec coś wspólnego z alarmem? Mam fabryczny.. Nikt tego u siebie nie ma przypadkiem?

Opublikowano

To jest jakaś rzeźba poprzedniego właściciela. Odkręć schowek i zobacz po kablach. 

Opublikowano
Teraz, Hohe napisał:

To jest jakaś rzeźba poprzedniego właściciela. Odkręć schowek i zobacz po kablach. 

Ok,moje w tem weekend sie zerknie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.