Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eee, przy tym obniżeniu już 19 wygląda słabo a co dopiero 20, no ale skoro uważasz że ok :thumbup1:, ale cały bajer dużego koła to spasowanie z budą

Edytowane przez marcin_o23

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przecież 20 z taką samą oponą będzie mieć większą średnice niż teraz 19. Jak dobrze pamiętam 26mm

Opublikowano

ale szpara między kołem a nadkolem raczej się nie zmniejszy :) czekamy do wiosny i będziemy oceniać 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
2 minuty temu, marcin_o23 napisał:

ale szpara między kołem a nadkolem raczej się nie zmniejszy :) czekamy do wiosny i będziemy oceniać 

Hehe jak się może nie zmniejszyć jak koło jest większe ? na tym powinno być 245.30 a ja daje taka jak na 19 mam. to tak jakbys dal na 19 zamiast 35 np 40 tez przeswit sie zmniejszy :)

Opublikowano

wooo, wysoką oponę wkładasz :kwasny:

Opublikowano
2 minuty temu, marcin_o23 napisał:

wooo, wysoką oponę wkładasz :kwasny:

hmm od 15 minut piszę Ci że wkładam 245.35.20 taką samą jak mam teraz tylko w 20 calach :) profil 30 jest dla mnie za niski.

Opublikowano
11 godzin temu, skrzypul napisał:

Hohe

znajomy w A3 montował takową (wmontowana w obudowe/podstawe lusterka)
Zakupiona z aliexpress.

Jakość obrazu zadowalająca w dzień i w nocy.

Niestety po roku padła.

Mimo wszystko świetna alternatywa dla tych "pudeł" bo nie ogranicza miejsca i jest praktycznie niewidoczna więc i amatorów cudzego sprzętu kusić nie będzie.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Ale Ty mówisz o rejestratorze, a ja myślę o kamerkach w lusterkach bocznych. 

Opublikowano
6 godzin temu, Hohe napisał:

Ale Ty mówisz o rejestratorze, a ja myślę o kamerkach w lusterkach bocznych. 

Też myślałem że chodzi Ci o rejestrator . Tobie chodzi o takie kamery, jak mają wyższe modele audi , tzw. 360° ? Czy jeszcze coś innego ? 

Opublikowano

360 to nie zrobię bo to trzeba by pewnie jakiś, nieistniejący, box i soft który by to miksował. Mam na myśli zwykłe kamerki, które będę aobie przełączał, kiedy będę chciał obrysować konkretną felgę. ?

Opublikowano

 

 

Opublikowano

To fake news z 1 kwietnia ?

Opublikowano

rs6 na xenonie :facepalm:

Opublikowano

Panowie czy przy drive select da radę zamontować gwint lub sprężyny obniżające ? 

Opublikowano

Ze sprężynami nie ma żadnego problemu, co do gwintu to też da się założyć, tylko trzebaby pewnie przekodować ADS bo będzie waliło błędem w vcds i nie wiem czy jak odłączysz amortyzatory to cały układ ADS nie przestanie działać.

Opublikowano

Panowie, ruszyła już akcja serwisowa wymiany wadliwych nagrzewnic w A4, A5 i Q5, które zostały wyprodukowane w okresie od kwietnia 2011 roku do maja 2015 roku. Możecie dzwonić do ASO i sprawdzać czy Wasze auto jest na liście. Będzie z tym zabawy, bo trzeba wywalać dechę, żeby wymienić nagrzewnicę :kwasny:

Opublikowano

Nie skończyli z jedną wpadka a tu drugie ,

Edytowane przez wikary

Opublikowano

Tą akcję chyba bardziej odczują. Tylko u Niemców 330tyś. aut do zrobienia. W PL podobno dwie sztuki się spaliły :kwasny:

Opublikowano

No to trzeba będzie odwiedzić ASO

A nie powinno być ogłoszenia na stronie UOKiK

Edytowane przez wikary

Opublikowano

Jak znam życie , to będą chcieli od razu coś zrobić z emisją spalin ;)

Czy mogę z tego zrezygnować ??? Wymieniając u nich tylko wadliwą nagrzewnicę ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.