Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
33 minuty temu, marcin_o23 napisał:

no tak z filtra idzie prosto do turbo, jak masz usa to dodatkowo masz pompę powietrza wtórnego, chłodnice powietrza też masz :thumbup1:

Ok, chwilowa głupota :)

ic jest oczywiscie miedzy turbo a cylindrem

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 20.02.2019 o 19:55, Wolf1991 napisał:

Witam:hi:Panowie jakie założyć opony letnie na felgi 8,5x19"et32 ? Zależy mi żeby nie wystawały i żeby włożyć możliwie naj wyższą oponę..  myślałem nad 245/40/19..  Pacjent przedlift avant na zawiasie 1BL

 

Hej, z tego co wiem na tą szerokość felgi najlepiej dać 245/35 ale jak zależy CI na większym profilu to chyba lepiej dać 225/40, będzie lekki naciąg ale więcej "mięsa" na oponie :D Przy tym et nic nie będzie wystawać ani obcierać. 

Ja mam et 29 i 8.5 felgę i jest z przodu równo z nadkolem. 

Opublikowano
5 godzin temu, Tomeks napisał:

No właśnie właściciel nie ogarnia vaga,zrobił auto scan,wykasował błędy i tylko zdjęcie ma z auto scanu,sierota...

Powinno się zapisać w folderze VCDS'a/Scans

Opublikowano

Aku z b5 wystarczy do 2.0tfsi q ?

 

20190222_220603.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, Marcin Gugu33 napisał:

Aku z b5 wystarczy do 2.0tfsi q ?

 

20190222_220603.jpg

musi byc taki jak masz zapisany do auta

Opublikowano

Panowie orientuje się ktoś czy jest w naszych wozach możliwość blokady drzwi tylnych od wewnatrz??? Dzieciak mi łapie za klamke w trakcie jazdy.

Opublikowano
14 minut temu, Jasikj7 napisał:

Panowie orientuje się ktoś czy jest w naszych wozach możliwość blokady drzwi tylnych od wewnatrz??? Dzieciak mi łapie za klamke w trakcie jazdy.

 

Screenshot_20190223_083452.jpg

Opublikowano

Co myślicie o feldze 20” przy ET25 i 9” szerokości?

Mam wrzucone H&R -35mm :)

 

Opublikowano
Godzinę temu, Hugo napisał:

 

Screenshot_20190223_083452.jpg

Dzieki wielkie i pozdro

Opublikowano

coś tam z przodu będzie wystawać :whistling:

Opublikowano
53 minuty temu, Osiollekk napisał:

Co myślicie o feldze 20” przy ET25 i 9” szerokości?

Mam wrzucone H&R -35mm :)

 

Z przodu obstawiam, że będzie wystawać ponad 0,5cm :)

Opublikowano

Pilne..

Rozebrałem by wyczyścić oba silniczki a tu zonk. Co to za wersja? Czemu nie ma 2?

Co zrobić by drzwi kierowcy reagowały na pilot a nie tylko z kluczyka?

Jesli Musze kupić nowy to taki sam czy z podwójnym silniczkiem? Zeby działał na centrala..

20190223_115326.jpg

20190223_111831.jpg

20190223_111757.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał:

Z przodu obstawiam, że będzie wystawać ponad 0,5cm :)

Chyba juz przesada? :)

mam teraz 18tki 8.5cala i et35, kapcie 245/40 i wg tego felga jeszcze 16mm wyjdzie na zewnatrz i tak sie kurde zastanawiam... 

Opublikowano
41 minut temu, Marcin Gugu33 napisał:

Pilne..

Rozebrałem by wyczyścić oba silniczki a tu zonk. Co to za wersja? Czemu nie ma 2?

Co zrobić by drzwi kierowcy reagowały na pilot a nie tylko z kluczyka?

Jesli Musze kupić nowy to taki sam czy z podwójnym silniczkiem? Zeby działał na centrala..

20190223_115326.jpg

20190223_111831.jpg

20190223_111757.jpg

Wychodzą piny na drugi silniczek ? Bo zdjęcie tak zrobiłeś ze nie widac

Edytowane przez WydRos

Opublikowano

Panowie wrzucam zdjęcia jak wygląda 19x9 et33 na zawieszeniu 1BE z opona 255/35. Myśle, że przyda się wielu osobom :hi:

70B1443A-781F-4E9F-B7DA-B11D04222171.jpegE247C83D-8F1D-49FE-A95E-265D684A96A9.jpegF31249CC-A53B-450D-89CF-CFA0ED2295E5.jpegBFB8043D-E5D8-46CA-AEE9-AB9177F3FCA3.png.805c54f4e5622f77cbcc7f6349262694.png 

Edytowane przez skotyman

Opublikowano
1 godzinę temu, WydRos napisał:

Wychodzą piny na drugi silniczek ? Bo zdjęcie tak zrobiłeś ze nie widac

Są ale ten zielony plastik ma blokadę

Złożone nic nie dalo i jeszcze teraz nie zamyka z kluczyka..

Co znowu?

20190223_115306.jpg

Opublikowano
3 minuty temu, Marcin Gugu33 napisał:

Są ale ten zielony plastik ma blokadę

Złożone nic nie dalo i jeszcze teraz nie zamyka z kluczyka..

Co znowu?

20190223_115306.jpg

Masz auto Europa? Zmień zamek i zobaczysz, kodowanie zobacz itd 

Opublikowano
15 minut temu, skotyman napisał:

Panowie wrzucam zdjęcia jak wygląda 19x9 et33 na zawieszeniu 1BE z opona 255/35. Myśle, że przyda się wielu osobom :hi:

70B1443A-781F-4E9F-B7DA-B11D04222171.jpegE247C83D-8F1D-49FE-A95E-265D684A96A9.jpegF31249CC-A53B-450D-89CF-CFA0ED2295E5.jpegBFB8043D-E5D8-46CA-AEE9-AB9177F3FCA3.png.805c54f4e5622f77cbcc7f6349262694.png 

Będę wrzucał na dniach 9J 33 na avanta z 255/35 to sie pochwale 

Opublikowano

Avant/sedan żadna różnica. Jakiego producenta opon byś nie wybrał to przód będzie wystawać a tył przycierać przy 255/35. Najlepszy do jazdy to chyba 245/35. Na tej feldze ja mam wrzucone 235/35 na zimę i jest mocny naciąg. Całe ranty są odkryte, ale to dużo zależy od producenta tak jak chłopaki wspominali wcześniej :) 

Edytowane przez skotyman

Opublikowano
1 godzinę temu, skotyman napisał:

Avant/sedan żadna różnica. Jakiego producenta opon byś nie wybrał to przód będzie wystawać a tył przycierać przy 255/35. Najlepszy do jazdy to chyba 245/35. Na tej feldze ja mam wrzucone 235/35 na zimę i jest mocny naciąg. Całe ranty są odkryte, ale to dużo zależy od producenta tak jak chłopaki wspominali wcześniej :) 

Masz jakieś zdjęcie 245/35? Dwie mam do wymiany wiec warto pomyśleć 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.