Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
28 minut temu, dominis23 napisał:

Dzięki za info wszystko brałeś na alledrogo?? Kompletowałeś sam czy kupiłeś wszystko od jednego sprzedawcy??

na alle jest tego od zay...nia, łatwiej o graty do polifta niz do przedlifta :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, corradoowner napisał:

Oprócz zamków drzwi masz jeszcze do sprawdzenia zamek maski i klapy bagażnika. Vcds powinien pokazać który. Po wymianie zamka podpinales kompa? Usunales błędy? 

  Adres 46: Modu³ komfortu      

01134 - Syrena alarmu (H12)

            014 - wadliwy

03303 - Informacja zwrotna o stanie zamknięcia tylnych lewych drzwi

            000 - -

01519 - żarówka światła cofania; prawa (M17)

            012 - usterka elektryczna w obwodzie - Sporadyczny

usuwane kilkukrotnie, wracają, choć żarówkę widzę pierwszy raz. a zamek no fizycznie działa wiec co mam sprawdzić?

Opublikowano

Przecież masz wszystko napisane po polsku - "Informacja zwrotna o stanie zamknięcia tylnych lewych drzwi"

Opublikowano

Panowie, mam parę kompletów opon do odebrania z grupy Goodyear'a za dobre pieniądze. Im większa opona tym bardziej się opłaca o ile będzie dany model na magazynach. Jak coś to PW. Najlepiej Podkarpacie chyba, że ktoś zaliczkę wpłaci.

Opony przysługują mi w ramach programu pracowniczego, nie żaden handlarz.

Opublikowano
10 minut temu, nYgus9928 napisał:

Panowie, mam parę kompletów opon do odebrania z grupy Goodyear'a za dobre pieniądze. Im większa opona tym bardziej się opłaca o ile będzie dany model na magazynach. Jak coś to PW. Najlepiej Podkarpacie chyba, że ktoś zaliczkę wpłaci.

Opony przysługują mi w ramach programu pracowniczego, nie żaden handlarz.

225/40/18 jaki model byś był w stanie ogarnąc?

Opublikowano

Nie zalegają komuś może fotele materiałowe ale te sportowe z wersji Ambition i nie chce sprzedać?

Opublikowano
29 minut temu, tommy-cichy napisał:

Nie zalegają komuś może fotele materiałowe ale te sportowe z wersji Ambition i nie chce sprzedać?

Sprzedałem ze swojej tydzień temu bo zmieniałem na skory.

Opublikowano

Panowie jaka jest najnowsza wersja softu do MMI 3G High HDD i czy wersja map  ECE 6.28.2 do tego MMI jest najnowsza?

Opublikowano

Witam jaki polecacie miernik lakieru

Opublikowano
11 godzin temu, dominis23 napisał:

Dzięki za info wszystko brałeś na alledrogo?? Kompletowałeś sam czy kupiłeś wszystko od jednego sprzedawcy??

Zbieralem pojedynczo. Plus te male pierdoly w aso. Bo nie bylo ich w dobrym stanie lub kosztowaly jak nówki.... 

 

 

Najgorzej z maska. I wazne zeby lampy byly z jednej serii

Edytowane przez Kris0112

Opublikowano
10 godzin temu, Marcin Gugu33 napisał:

  Adres 46: Modu³ komfortu      

 

03303 - Informacja zwrotna o stanie zamknięcia tylnych lewych drzwi

 

            000 - -

 

 

Temat zamków w B8 ma swój oddzielny wątek, poszukaj i wszystko będziesz wiedział. (zamek albo do wymiany albo może da się naprawić, poszukaj tego tematu)

 

Opublikowano
11 godzin temu, Onkel napisał:

Sprzedałem ze swojej tydzień temu bo zmieniałem na skory.

Za ile sprzedałes twój komplet? 

Opublikowano
14 godzin temu, skoffice napisał:

Panowie jaka jest najnowsza wersja softu do MMI 3G High HDD i czy wersja map  ECE 6.28.2 do tego MMI jest najnowsza?

Soft K942 mapy tak jak piszesz 6.28.2

Opublikowano

Dzięki wielkie, ale soft K942 to jest chyba do MMI 3GP. Mi chodzi o zwykłe MMI 3G high. W tej chwili mam soft HNav_EU_K0257_6_D2. Czy muszę go aktualizować i ewentualnie na jaki żeby zainstalować mapy ECE 6.28.2

Opublikowano
W dniu 18.03.2019 o 21:13, Hohe napisał:

A Sserwis z Czernicy? Kiedyś się znali bardzo polecani na forum A6 byli, robiłem u nich multi w C6. 

A robiłeś kiedy ? Daj namiar 

Opublikowano
W dniu 18.03.2019 o 20:14, Udała30 napisał:

Zgadza się,  raz na 60 tysi wycieczka ale profi service 

Daj namiar 

Opublikowano
1 godzinę temu, WydRos napisał:

A robiłeś kiedy ? Daj namiar 

Parę lat temu. 

http://www.sserwis.pl/

Opublikowano
16 godzin temu, skoffice napisał:

Dzięki wielkie, ale soft K942 to jest chyba do MMI 3GP. Mi chodzi o zwykłe MMI 3G high. W tej chwili mam soft HNav_EU_K0257_6_D2. Czy muszę go aktualizować i ewentualnie na jaki żeby zainstalować mapy ECE 6.28.2

A wybacz, nie doczytałem. Raczej masz najnowszy więc powinno pójść.

Opublikowano
9 godzin temu, Hohe napisał:

Parę lat temu. 

http://www.sserwis.pl/

Wymienię olej i zdam relacje 

Opublikowano
13 minut temu, WydRos napisał:

Wymienię olej i zdam relacje 

tylko wlej własciwy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.