Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, Norbas napisał:

Gdzie masz to wesele to odrazu w kolumnę z kościoła się ustawimy ?

Daleko masz ? 

100 km. Jak coś to ja jadę z kumplem.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja w sumie 200 i się zastanawiam czy warto ?

Opublikowano
42 minuty temu, Norbas napisał:

Ja w sumie 200 i się zastanawiam czy warto ?

Jak chcesz. Ja będę tam koło 10.

Opublikowano
W dniu 2.08.2019 o 21:45, Norbas napisał:

Gdzie masz to wesele to odrazu w kolumnę z kościoła się ustawimy ?

 

 

Weselisko było w Żarach w lubuskim...

I jak byłeś na Vag Wałbrzychu ??

Opublikowano
9 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

Weselisko było w Żarach w lubuskim...

I jak byłeś na Vag Wałbrzychu ??

W Żarach ? Szkoda, ze nie dałeś znać to bym z kumplem bramę Ci zrobił ? jak jesteś jeszcze w mieście to daj znać zrobimy spota dwuosobowego ? 

w walbrzychu nie byłem bo żona mnie zaciągnęła z młodym do zoo w cottbus 

Opublikowano

Ja byłem.

Opublikowano

Siema

Ma ktoś pomysł jakiś dlaczego sub nie gra a buczy, pierdzi itd.? Nie wydaje żadnego dźwięku oprócz pierdzenia i przesterów tak jakby podpiąc pod niego napięcie, myślałem, że nie działa ale podłączyłem drugi i to samo, VCDS żadnych błędów nie pokazuje. Trachnięty wzmacniacz, czy co to może być?

Opublikowano

Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??

Opublikowano

Ja tylko przez korek 

Opublikowano
56 minut temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??

Tylko przez korek, chyba, że klient przyjedzie i ma za duży ropy w oleju to wtedy wysysam ?

Opublikowano
4 godziny temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??

Jak co druga wymianę zrobisz wysysając olej to się nic nie stanie. Ja tak robiłem przez lejek do sprawdzania poziomu i wsio ładnie wybierało... do tego z filtra tez można wybrać idealnie a z korka wsio z podstawy filtra nie wypróżnisz ;) 

 

 

Panowie pytanko... ma ktoś może nr bagnetu, który montuje się zamiast zaślepki w lejku/kołnierzu do kontroli oleju ? Silnik to CGLC  po lifcie :) 

Opublikowano
12 godzin temu, EndriuGiz napisał:

Koledzy olej wysysacie wysysarką czy spuszczacie korkiem w misce ??

spuszczenie główne oleju korkiem a potem wysysanie oliwy z podstawy filtra oleju

jest tam go jeszcze z 0.5 litra

Opublikowano

mam jeszcze pytanie o przyciski szyb w drzwiach od strony kierowcy. Mam założone od a6 c7 z blokada rodzicielska dla poszczególnych drzwi (i nie działa mi to), czy ktoś to ogarnął ?

Opublikowano

ile biora u Was za wgranie ostatniej mapy do MMI3GH wraz z polszczeniem ?

Opublikowano
10 minut temu, Dev napisał:

ile biora u Was za wgranie ostatniej mapy do MMI3GH wraz z polszczeniem ?

Ja  w kwietniu płaciłem 400 zł. Wgrywałem w Twoich okolicach.

Ps.

Jak pisanie fakturki?

Opublikowano
9 minut temu, duzy616 napisał:

Ja  w kwietniu płaciłem 400 zł. Wgrywałem w Twoich okolicach.

Ps.

Jak pisanie fakturki?

przyjedz jak bedziesz w okolicach

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

przyjedz jak bedziesz w okolicach

Będę dopiero jesienią, ale nie ma ciśnienia, narazie auta nie planuje sprzedawać.

Opublikowano

Siemanko.

Panowie, koleżka wymieniał filtr paliwa w swoim 3.0 tdi. Zamienił filtry, odpowietrzył VCDSem dwukrotnie po ok. 1 minucie. Autko odpaliło, zgasił i  ponownie odpalił, ale zaczęła mu migać kontrolka świec, auto straciło moc i pojawił się błąd niskiego ciśnienia paliwa. Czy to poprzez zapowietrzony układ?

 

Opublikowano

niskie cisnienie na Railu

niech skasuje i bedzie ok

Opublikowano

Super.  Wielkie dzięki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.