Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 godzin temu, Hohe napisał:

Chyba uderzę do Audi, w końcu dają 12 lat gwarancji na blachę. 

Można coś ugrać?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem. Dam znać jak się sprawa rozwinie. 

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Oby nie bylo jak w tym przypadku :D

 

13220912_10154354326972240_16688893871152548_n_jpg_2439dd19307b661fd6e5e5a2101806b2.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, Hohe napisał:

Chyba uderzę do Audi, w końcu dają 12 lat gwarancji na blachę. 

Jeśli nie robiłeś co rocznych przeglądów w ASO (sprawdzenie powłoki lakierniczej) to się wypną :)

Opublikowano
2 minuty temu, Korton555 napisał:

Jeśli nie robiłeś co rocznych przeglądów w ASO (sprawdzenie powłoki lakierniczej) to się wypną :)

Dokładnie. 

Opublikowano

Zobaczę ile zażyczy sobie mój lakiernik. Jak za dużo, to będę walczył z Audi. 

Opublikowano

Jak wyżej Tobie napisali, jeśli nie masz przeglądów powłoki w ASO, to niestety nic nie zdziałasz...

Opublikowano
3 godziny temu, Hohe napisał:

Zobaczę ile zażyczy sobie mój lakiernik. Jak za dużo, to będę walczył z Audi. 

A szyba wymieniana w ASO? 

Opublikowano

Nie, nie w ASO. 

Ja wiem, że to wszystko nie wygląda dobrze, tym bardziej że pewnie ta wymiana szyby przyczyniła się do powstania korozji, ale mieszkam w Irlandii i może to zrobi różnicę. Tak czy siusiak, lakiernik powiedział, że za €150 ogarnie obie strony, więc szarpał się z Audi jakoś specjalnie nie zamierzam. 

Ale spróbować warto. ?

Opublikowano

Pany, przeplywomierz w caga trzeba adaptowac? Mogę go odpiac i jechać autem?

Cały czas się bujam z szarpaniem auta a już 4 mechaników rozklada ręce...

Opublikowano

Witam wie ktoś może jakie najmniejsze koło wchodzi do b8 3.0

Opublikowano
47 minut temu, barca8585 napisał:

Witam wie ktoś może jakie najmniejsze koło wchodzi do b8 3.0

16"

Opublikowano

a przypadkiem nie siedzą tam większe hamulce

Opublikowano
11 minut temu, barca8585 napisał:

a przypadkiem nie siedzą tam większe hamulce

Nas sie Pytasz czy masz większe hamulce  ?

W serii jest 320/300 mm

Opublikowano
10 minut temu, Dev napisał:

Nas sie Pytasz czy masz większe hamulce  ?

W serii jest 320/300 mm

nie mam jeszcze auta wiec dlatego pytam jakbym mial to bym wiedział 

Opublikowano
20 minut temu, barca8585 napisał:

nie mam jeszcze auta wiec dlatego pytam jakbym mial to bym wiedział 

To pytaj jak będziesz mieć auto

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

To pytaj jak będziesz mieć auto

tak jak napisałem wyżej jakbym miała je to bym wiedział a że nie mam dlatego pytam bo chce wiedzięć

Opublikowano
1 minutę temu, barca8585 napisał:

tak jak napisałem wyżej jakbym miała je to bym wiedział a że nie mam dlatego pytam bo chce wiedzięć

Wszystko znajdzie na tym forum, dział układów hamulcowych, polecam.

Opublikowano

To co bez kół chcesz kupić? 

Opublikowano
4 minuty temu, Dev napisał:

Wszystko znajdzie na tym forum, dział układów hamulcowych, polecam.

dzięki za podpowiedź? nierozumiem niektórych osób na tym forum o co im chodzi jak nie masz ochoty pomuc to poco piszesz po to jest forum żeby sobie pomagać 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.