Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Hohe

 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!

trójkąt jest na 2 śrubkach

 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie potrzebuje numer uszczelki, która przychodzi na przewód wchodzący do chłodniczki skrzyni biegów (dolny) do 2.0tdi (caga) multitronic 2011r, może ktoś pomoc? Dziękuje 

Opublikowano
41 minut temu, dawid7737 napisał:

Panowie potrzebuje numer uszczelki, która przychodzi na przewód wchodzący do chłodniczki skrzyni biegów (dolny) do 2.0tdi (caga) multitronic 2011r, może ktoś pomoc? Dziękuje 

VIN?

Opublikowano

Mógłby mi ktoś podrzucić punkty odniesienia do montażu oznaczeń supercharged na błotnikach do audi s5 8t po lifcie z wersji USA?

Opublikowano
21 godzin temu, MaciekPL napisał:

Ja mam z a5 8t 9j et33 

Ile Waćpan za ten felugi sobie życzysz? Wrzuć zdjęcia.

 

20 godzin temu, FroS-t napisał:

Mogę ściągnać opony, za 3200zł + wysyłka do zabrania

 

Nope...:kwasny:

Opublikowano
11 godzin temu, qujot napisał:

@Hohe

 

content-pdf-large.png
WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos anywhere and share them easily. Never email yourself a file again!

trójkąt jest na 2 śrubkach

 

Dzięki wielkie! :hi:

Opublikowano
7 godzin temu, Dev napisał:

VIN?

WAUZZZ8KXBA134872

Opublikowano

Poda ktoś nr wtyczki do przycisku w klamce wewnątrz samochodu od otwierania i zamykania auta

Edytowane przez EndriuGiz

Opublikowano

Mam problem z plecionką tj przy wypalaniu DPF śmierdzi w kabinie no i na wolnych obrotach drży wydech, z tego co widzę to jest to rura + łącze(8K0254350S) 

 

mk4suyinb2zjhlnsj942.jpg
INTERCARS.PL

Rura wydechowa BOSAL 800-121 (Audi A4 (8K2, B8), A4 Avant (8K5, B8)) - w sklepie internetowym Sklep Inter Cars. 3 lata gwarancji! Wysyłka w 24h! 1000 warsztatów w całej Polsce!

Czy można wyciąć plecionkę i wspawać nowę zamiast wymieniać całość jeśli rura jest ok? Jeśli tak to prosiłbym o nr albo jakiś link do takiego łącza.

Opublikowano

Panowie pytanie, jak wygląda sprawa miski w b8? Albo inaczej jaki jest najniższy punkt w b8, w b5 była miska, b8 tak samo czy może zakryta jest sankami? Już parę razy zdarzyło mi się przytrzeć i się zastanawiam czy nie pomyśleć o stalowej osłonie? Silnik CNHA, z góry dzięki za info.

Pozdrawiam, Arek

Opublikowano
11 godzin temu, szafa napisał:

Panowie pytanie, jak wygląda sprawa miski w b8? Albo inaczej jaki jest najniższy punkt w b8, w b5 była miska, b8 tak samo czy może zakryta jest sankami? Już parę razy zdarzyło mi się przytrzeć i się zastanawiam czy nie pomyśleć o stalowej osłonie? Silnik CNHA, z góry dzięki za info, 

Pozdrawiam, Arek

Moim zdaniem najniższym punktem jest stelaż i osłona od silnika do skrzyni, oraz maglownica, miska olejowa silnika jest zdecydowanie wyżej, zdjęcie podglądowe..

audi-a4-8-oslona-silnika-miski-olejowej-podwozia-osobowe-warszawa-sprzedam-487522038.jpg

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć :(

Opublikowano

MMI 3G Basic

Czy da się mieć podłączone dwa telefony do zestawu głośnomówiącego?

Opublikowano
4 godziny temu, EndriuGiz napisał:

Panowie nie ma ktoś trójkątów drzwi przód b&o czarne na sprzedaż? Bo nigdzie nie idzie ich znaleźć :(

Cały komplet z sedana 

Opublikowano

caly kpl to za duzo :)

 

Opublikowano

Ma ktoś jakąś stronkę, dzięki której ustalę po nr VIN oznaczenie silnika, skrzyni i najważniejsze : kod lakieru? Car Info wywala już od kilku tyg na każdym VINie, że nie odnaleziono, sprawdzałem na kilku sprzętach i numerach IP. Jest coś zamiennego, ewentualnie płatego co by mi to umożliwiło?

Opublikowano
59 minut temu, JawoR36 napisał:

Ma ktoś jakąś stronkę, dzięki której ustalę po nr VIN oznaczenie silnika, skrzyni i najważniejsze : kod lakieru? Car Info wywala już od kilku tyg na każdym VINie, że nie odnaleziono, sprawdzałem na kilku sprzętach i numerach IP. Jest coś zamiennego, ewentualnie płatego co by mi to umożliwiło?

 

Opublikowano

Koleś szuka B8kę w polifcie, kombi

Do 36000zł ma ktoś na sell ?

Opublikowano
Godzinę temu, Dev napisał:

Koleś szuka B8kę w polifcie, kombi

Do 36000zł ma ktoś na sell ?

Poważnie? Lift za 36tys? Chyba Multitronik i goły jak panda 

Opublikowano

Może być, ważne żeby był w dobrym stanie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.