Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, Kooga napisał:

No wlasnie o to mi chodzi, ze na tej oponie sa problemy z trakcja, czyli 245/40 bedzie lepsza?

trakcja to bedzie problem na kazdej oponie w FWD

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
3 minuty temu, Dev napisał:

trakcja to bedzie problem na kazdej oponie w FWD

No chyba ze :lol:

Opublikowano

Czy ktoś wymieniał albo wie w jaki sposób wymienić zamek/klamkę w klapie schowka pasażera w B8?

Opublikowano

Ktoś robi moduły do wydechu aktywnego? 

Opublikowano

Założyłem w sierpniu 255/35/19 Michelina Crosclimate+

Na dzień dzisiejszy, (deszczowy październik) jestem mega zadowolony.

 

20201017_A4.jpg

Opublikowano

3g+ odczyta kartę 64gb?

Opublikowano
9 godzin temu, KiVash napisał:

Założyłem w sierpniu 255/35/19 Michelina Crosclimate+

Na dzień dzisiejszy, (deszczowy październik) jestem mega zadowolony.

 

20201017_A4.jpg

Ale z ceny pewnie nie byłeś zadowolony przy zakupie 

 

Opublikowano
Godzinę temu, inhosik napisał:

3g+ odczyta kartę 64gb?

Tak

Opublikowano

ma ktoś na sell dyfuzor lift sline do 3.0? 

Opublikowano

Ostatnio ciężko 

allegro 300 zl

Opublikowano
4 minuty temu, hdyexy napisał:

ma ktoś na sell dyfuzor lift sline do 3.0? 

Ostatnio ciężko 

allegro 300zl

 

Opublikowano

1.Czy ta guma jest wymienialna? Jeśli tak, to jaki to numer części i czy prosto ją zamontować. (zdjęcie 1)

2. Jaki to numer części i czy prosto to zamontować....  (zdjęcie 2)

 

Z góry dzięki za odpowiedź. :hi:

 

1.jpg

2.jpg

Opublikowano

Czesc, mial ktos moze taki problem? Czy to tylko uszczelka do wymiany czy cos jeszcze? Nie wiem jak sie woda wlewa do tej uszczelki :eusathink:

122778986_818837212227753_429857907412349879_n.jpg

122701061_1823218111177348_7478898292235694459_n.jpg

122841258_824308058396151_1164607730190546199_n.jpg

Opublikowano

polift BCM podejdzie do przedlifta? jakie są różnice? wiem że bcm polift ma w sobie już sterownik parkowania przód tył, co jeszcze? mój nie ma podgrzewanych foteli a leży mi poliftowy z grzaniem i się zastanawiam czy pójdzie :)

Opublikowano
3 godziny temu, inhosik napisał:

polift BCM podejdzie do przedlifta? jakie są różnice? wiem że bcm polift ma w sobie już sterownik parkowania przód tył, co jeszcze? mój nie ma podgrzewanych foteli a leży mi poliftowy z grzaniem i się zastanawiam czy pójdzie :)

Pasuje bez problemu. Do przepięcia jest kompletne PDC (ewentualna parametryzacja jeżeli w aucie wcześniej nie było PDC), poziomowanie lamp (jeżeli jest BIX) i w innych miejscach są dzienne i pozycje - ale do przepięcia bez problemu :) 

Opublikowano

Ok dzięki, prosty temat. 

Opublikowano

Witam mam pytanie mam przedlifta automat kiera bez manetek i chcę zmienić na kierownicę ściętą i mam możliwość kupienia kiery w dobrej cenie ale z manetkami i moje pytanie co trzeba żeby manetki działały a jak nie to ewentualnie czy można z kierownicy je usunąć tak żeby było dobrze

Opublikowano
W dniu 28.10.2020 o 19:03, barca8585 napisał:

Witam mam pytanie mam przedlifta automat kiera bez manetek i chcę zmienić na kierownicę ściętą i mam możliwość kupienia kiery w dobrej cenie ale z manetkami i moje pytanie co trzeba żeby manetki działały a jak nie to ewentualnie czy można z kierownicy je usunąć tak żeby było dobrze

Przy zmianie kierownicy z manetkami tylko w Vcds włączyłem tą funkcję i działa. Jednak nie wiem jak jest w przed lifcie.

Opublikowano
3 minuty temu, KiVash napisał:

Przy zmianie kierownicy z manetkami tylko w Vcds włączyłem tą funkcję i działa. Jednak nie wiem jak jest w przed lifcie.

oki dzięki

Opublikowano

Ktoś wie i mógłby podpowiedzieć jak dokonać  i na jakie kodowania (najprawdopodobniej zielonego menu) aby odłączyć Aux a aktywować AMI?

Pacjent polift z 3g+

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.