Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Cheeroki napisał:

Jeśli światło nie będzie niebieskie a białe spójne z ksenonem, to diagnosta musiałby być naprawdę nadgorliwy znając ich funkcję...

Chcesz mieć doświetlony obszar, w który wjeżdżasz czy chcesz mieć dla optyki nie gryzące się źródło światła? Bo jak to pierwsze, to trzymaj się z dala od takich ledów. 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
15 minut temu, Muskel1 napisał:

Chcesz mieć doświetlony obszar, w który wjeżdżasz czy chcesz mieć dla optyki nie gryzące się źródło światła? Bo jak to pierwsze, to trzymaj się z dala od takich ledów. 

Jedno i drugie. Twierdzisz że ledy są słabsze? czy mają zbyt mały kąt świecenia?

Opublikowano

Jest tu ktoś z Gdyni? Miałbym mała misję.

Opublikowano

Do halogenów brałem najtańsze z aliexpres i dawały rady bez problemowo.

Opublikowano
4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Do halogenów brałem najtańsze z aliexpres i dawały rady bez problemowo.

Polift z bixem skrętnym nie ma doświetlania w tym miejscu tylko w halogenie?
 

65997ed945bdb778447eb2fb7e69.jpeg

Edytowane przez Cheeroki

Opublikowano
9 godzin temu, Cheeroki napisał:

W tamtym miejscu mają żarówkę tylko bixy skrętne. 

 

Opublikowano
34 minuty temu, Muskel1 napisał:

 

No właśnie ? i dlatego w oczy kole jej żółte światło przy xenonie. Pomijając, że ledwo to świeci :)

Opublikowano
1 minutę temu, Cheeroki napisał:

No właśnie ? i dlatego w oczy kole jej żółte światło przy xenonie. Pomijając, że ledwo to świeci :)

To ma tylko doświetlać na boki i uważam, że spełnia swoje zadanie. 

Opublikowano

Drogie Panie i Panowie zachęcam do oddania głosów, coś kiepska frekwencja do tej pory:rolleyes:

 

Opublikowano

Jakie tarcze i klocki wybrać? Jakiej firmy? Nawiercane czy nie?

Jestem na etapie wymiany (przód)

Oczywiście tak, by podeszły pod alumy (zimówki 16-tki) (Letnie-17-tki)

 

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ozty + ferodo 

Opublikowano

Osobiście jeżdżę na zestawie: tarcze OZ Sport, klocki na przód Ferodo DS, klocki tył Ferodo Premier. Też śmiało mogę polecić. Przebieg mam na tym zestawie zrobiony około 45 tyś., tarcze proste, nic się nie działo niepokojącego.

Opublikowano

Co to OZ? Zimmermann? :kox:

Opublikowano
53 minuty temu, Cheeroki napisał:

Co to OZ? Zimmermann? :kox:

Jo

Opublikowano

Tarcze Zimmerman Sport (foto) + klocki ceramiczne ATE:cygaro:

Dobry wybór? :mysli:

Zabieram się za hamulce z przodu.

Felgi alumy (17tki)

Ps: Co wy polecacie?

Bez tytułu (3).jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Może podmiana na zaciski od 320?:eusathink: Klocki Ferodo. 

Opublikowano
10 godzin temu, NelsonPL napisał:

Tarcze Zimmerman Sport (foto) + klocki ceramiczne ATE:cygaro:

Dobry wybór? :mysli:

Zabieram się za hamulce z przodu.

Felgi alumy (17tki)

Ps: Co wy polecacie?

Bez tytułu (3).jpg

Powiem szczerze, że jeśli chodzi o te zimmermann sporty to ja nie mam dobrych doswiadczeń. Mam je obecnie w b8, poprzednio miałem też w C6... Niestety po nagrzaniu zaczynają bić. Myślałem, że w C6 to kwestia złego montażu, ale w B8 to się powtarza a tutaj montaż jest na pewno dobry (nowe piasty, nowe tarcze, klocki, nowy plyn, nowe prowadnice zacisków...) i niestety nadal po 2 hamowaniach np ze 160 do 100 już zaczynają wibrować dopóki nie ostygną. Na grupie B8 na FB do klocków ferodo polecają zwykle zimmermanny.

Edytowane przez luk330

Opublikowano

Ja mam u siebie takie zimmermany tylko 345 i jak narazie jest spoko. Tyle że klocki mam textara. Pozdro

Opublikowano

Z tarczami to jest taki długi temat. Nikomu nie ubliżając, są osoby, które potrafią wszystkie tarcze pokrzywić. Obojętnie, które założą i piszą, że są kiepskiej jakości. Tarcze należy stopniowo hartować, bo taki jest właśnie efekt, jak tego nie zrobisz. 

Opublikowano

Klocki ceramiczne to dobry wybór? Co nie? Podobno nie pylą....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.