Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam lampy przedniej, orientuje się ktoś skąd się bierze różnica w literkach na końcu oznaczeń?

Mam 8K0 941 005, a do kupienia jest z koncówką 005C i dylemat czy to będzie to samo czy jednak jakieś różnice są. Handlarz zapewnia, że nie ma, a ja z doświadczenia wiem, że oznaczenia jednak jakieś tam znaczenie mają :)

I dwa, nie ma ktos oznaczenia gumki uszczelniajacej na lampe do lifta? Tak ktora kryje szczeline miedzy blotnik a lampe.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Panowie czy dwumas który jest do wymiany może stukać na zimnym silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam b8 od roku i raczej "odswietnie" zagladam pod pokrywę silnik. Czy w b8 nie ma bagnetu do sprawdzania poziomu oleju bezposrednio w komorze silnika? Mam tylko taką ztyczke

post-2893-1481301646,4156_thumb.jpgpost-2893-1481301664,3538_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, mam b8 od roku i raczej "odswietnie" zagladam pod pokrywę silnik. Czy w b8 nie ma bagnetu do sprawdzania poziomu oleju bezposrednio w komorze silnika? Mam tylko taką ztyczke

attachicon.gifIMG_20161208_183633.jpgattachicon.gifIMG_20161208_183725.jpg

Niestety nie ma, można dokupić. Tak to sprawdzanie oleju na MMI pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest w stanie powiedziec czy jest roznica miedzy lift a polift w listwie aluminiowej dokładki do S4?

Nr lift do 2011 8T0807791

Nr polift od 2012 8T0807791B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift ma posrodku jeszcze taka pol centymetrowa czarna szczeline wciecie po calej dlugosci a przedlift cala chrom be wciec pelna owalna listwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie czy dwumas który jest do wymiany może stukać na zimnym silniku ?

Przy wytluczonym DM nie ma reguly ze stukaniem, potrafi i na zimnym i na cieplym sie trzaskac. Zgas auto bez sprzegla i sie przysluchaj czy slychac to takie typowe "dzwonienie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko

Czy tylne boczki drzwi z avanta pasują do sedna, bo kanapa rozumiem że pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasują

A środek materiał,skóra w tylnym boczku ma taki sam kształt? ,jest możliwość przeszczepu tego środka z avanta do sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek jest chyba ten sam. przeszczepiać mozna ale to troche rzeźba. ja u siebie rozklejalem sam a do spawania dalem chlopu ktory sie tym profesjonalnie zajmuje. efekt wyszedl super ale zabawy bylo sporo. gdybym to drugi raz robil to by na pewno poszlo szybciej i sprawniej. moim zdaniem najlepszy sposob na rozklejanie to zeszlifowanie spawow dremelem a pozniej podgrzanie tego co zostalo lutownica gazowa i podwazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://e.allegroimg.com/original/01057c/2a1e7a98452eafbf3f13e210ca6e

Hej mam pytanko.

Czy poduszka z kierownicy wyżej podejdzie do takiej samej kierownicy tylko z A4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek jest chyba ten sam. przeszczepiać mozna ale to troche rzeźba. ja u siebie rozklejalem sam a do spawania dalem chlopu ktory sie tym profesjonalnie zajmuje. efekt wyszedl super ale zabawy bylo sporo. gdybym to drugi raz robil to by na pewno poszlo szybciej i sprawniej. moim zdaniem najlepszy sposob na rozklejanie to zeszlifowanie spawow dremelem a pozniej podgrzanie tego co zostalo lutownica gazowa i podwazanie.

Ok dzięki za odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieja moze czarne nakladki na koncowki wydechu do 3.0tdi z pojedyncza rura? srebrne mnie denerwuja bo sa ciagle brudne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieja moze czarne nakladki na koncowki wydechu do 3.0tdi z pojedyncza rura? srebrne mnie denerwuja bo sa ciagle brudne :P

Dobre pytanie.

Ori są chyba tylko w chromie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieja moze czarne nakladki na koncowki wydechu do 3.0tdi z pojedyncza rura? srebrne mnie denerwuja bo sa ciagle brudne :P

nie trzeba było wycinać DPFa :grin:

ja mam czyściutkie jak nowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanko

Czy tylne boczki drzwi z avanta pasują do sedna, bo kanapa rozumiem że pasuje

Boczki pasują ,jedynie roletki w boczkach są szersze avant vs sedan .Różnica jest w oparciu tylnej kanapy w avant jest mocowanie do pionowej rolety w sedanie nie.Obecnie mam wszystko z avant w sedanie .

Edytowane przez dobry1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieja moze czarne nakladki na koncowki wydechu do 3.0tdi z pojedyncza rura? srebrne mnie denerwuja bo sa ciagle brudne :P

nie trzeba było wycinać DPFa :grin:

ja mam czyściutkie jak nowe :decayed:

Hehe ja cały czas dpfa mam.. brudne sa na zewnatrz od pogody.. :-)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, istnieja moze czarne nakladki na koncowki wydechu do 3.0tdi z pojedyncza rura? srebrne mnie denerwuja bo sa ciagle brudne :P

Ja mam takie.

https://www.kufatec.de/shop/en/oem-parts-special-item/1-kit-of-front-plates-exhaust-tailpipes-black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...