Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Dev napisał(a):

 

Prawdę mówiąc to dla mnie te srajlajny i inne mpakiety są g....o warte i bujanie ślepych. Albo jest S albo RS i to wszystko. 

Nie każdego stać na S albo RS, ale jest pakiet Sline  nie jest to nic nadzwyczajnego ale jeśli auto ma z zew i wew, zdecydowanie lepiej się prezentuje od „zwykłej” wersji….

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, Kooga napisał(a):

Ja tak mam w przedlifcie odkad kupilem auto i myslalem, ze w b8 tak to wyglada :D

Nie jest to normalne bo w innych b8 lift jak oglądaliśmy to ładnie to chodziło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kamelus_ napisał(a):

Wynika z niej że pakiet s-line to najgorsze co może się trafić w aucie bo przecież pakiet bieda wygląda sto razy lepiej.

Nikt tego nie twierdzi ale podniecanie się i przepłacanie pakietu s-line oraz celowe szukanie tylko wersji s-line, to głupota zainicjowana przez handlarzy. Najlepiej jeszcze w pojazdach, w których dolepiono znaczki i które nigdy nawet obok s-line nie stały .

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tu rozgraniczyć pewne kwestie jak dla mnie, napędzanie sztucznego gowna przez handlarzy a tym bardziej na auta które pakietu nie maja i dodatkowo pisanie bzdur i druga sprawa, auta które ten pakiet mają, i nie widzę tu nic złego ze ktoś szuka tylko wersji S-line bo chce żeby jego auto wizualnie lepiej się prezentowało niż wercia bez pakietu, i jest nakręcony , bo tez wole mieć czarny sufit, kiere ze ściętym wieńcem , kubły sline, niż zwykła wersje w środku z czteroramienna kierownica, z reszta każdy jak nie ma to dokłada z czasem na forum,  a dlaczego? A dlatego ze takie auto lepiej się po prostu prezentuje…

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nikt tego nie twierdzi ale podniecanie się i przepłacanie pakietu s-line oraz celowe szukanie tylko wersji s-line, to głupota zainicjowana przez handlarzy. Najlepiej jeszcze w pojazdach, w których dolepiono znaczki i które nigdy nawet obok s-line nie stały .

Dokladnie.. Wszystko zależy od pierwszego właściciela auta. Mi trafił się super Niemiec bo zamontowal sporo rzeczy których s lajny nie zawsze mają..AutoHold..Tempomat.Webasto i wiele innych. Chwala mu za to...Teraz doposażam i będzie wersja ULTRA WYPASIONA :)

Edytowane przez NelsonPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, FroS-t napisał(a):

Trzeba tu rozgraniczyć pewne kwestie jak dla mnie, napędzanie sztucznego gowna przez handlarzy a tym bardziej na auta które pakietu nie maja i dodatkowo pisanie bzdur i druga sprawa, auta które ten pakiet mają, i nie widzę tu nic złego ze ktoś szuka tylko wersji S-line bo chce żeby jego auto wizualnie lepiej się prezentowało niż wercia bez pakietu, i jest nakręcony , bo tez wole mieć czarny sufit, kiere ze ściętym wieńcem , kubły sline, niż zwykła wersje w środku z czteroramienna kierownica, z reszta każdy jak nie ma to dokłada z czasem na forum,  a dlaczego? A dlatego ze takie auto lepiej się po prostu prezentuje…

Czarny sufit i ściętą kierownicą oraz fotele sportowe można mieć także w wersji non s-linę tyle że bez znaczka s-line i przetłoczenia na fotelach :wink:

Niestety ale na forum już od dawna wykreował się taki trend, że jak nie masz s-linę to jesteś dziad i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):
19 minut temu, FroS-t napisał(a):

Czarny sufit i ściętą kierownicą oraz fotele sportowe można mieć także w wersji non s-linę tyle że bez znaczka s-line i przetłoczenia na fotelach

Taaaak... i wtedy to już jest fajne doposażone auto. Ale s-line z tymi dodatkami mając to w pakiecie to tylko biedny s-line... :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Niestety ale na forum już od dawna wykreował się taki trend, że jak nie masz s-linę to jesteś dziad i tyle.

Co zrobić że A4 bez pakietu opuszczając fabrykę wygląda jak dziadkowóz i trzeba go trochę dopieścić żeby jakoś to zaczęło wyglądać... taka prawda i nie ma co się obrażać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kamelus_ napisał(a):

Co zrobić że A4 bez pakietu opuszczając fabrykę wygląda jak dziadkowóz i trzeba go trochę dopieścić żeby jakoś to zaczęło wyglądać... taka prawda i nie ma co się obrażać 

Kto o tym decyduje, że wyglada jak dziadkowóz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Kto o tym decyduje, że wyglada jak dziadkowóz?

Styliści z Audi o ile się nie mylę...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamelus_ napisał(a):

Styliści z Audi o ile się nie mylę...

Nie ma wersji dziadkowóz o ile się nie mylę. Sa wersje Attraction, Ambition, Ambiente i S-line. Przeoczyłem którąś?

I  to jest najlepszym przykładem tego, co miałem na mysli pisząc o trendach na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Nie ma wersji dziadkowóz o ile się nie mylę. Sa wersje Attraction, Ambition, Ambiente i S-line. Przeoczyłem którąś?

I  to jest najlepszym przykładem tego, co miałem na mysli pisząc o trendach na forum.

 

To nie są trendy forum tylko weryfikacja klienta końcowego. Producent potrafi liczyć i wie że im mniej atrakcyjne będzie bazowe nadwozie a równocześnie jak bardzo jego atrakcyjność wzrośnie kupując odpowiedni pakiet tym lepiej zarobi. Pakiety nie są dla wybrednych klientów  tylko dla zysku producenta wyciągając z kieszeni klienta dodatkową kasę ale dając w zamian atrakcyjniejsze auto.

Wmawiaj sobie co chcesz ale trzeba być albo ślepym albo zazdrosnym żeby cisnąć bzdury że pakiet nic lub niewiele wnosi stylistycznie. Poniżej foto mojej starej A4 w nic nie znaczącym pakiecie S-line i obok po lewej w dopasionej unikatowej i bardzo poszukiwanej wersji dziadek edyszyn... tyle w temacie i nie zamierzam dalej prowadzić jałowej dyskusji z niedowidzącymi... grunt aby był Auto Hold...

20150805_103527.jpg

  • Pomoc techniczna 1
  • Lubię to 5
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamelus_ napisał(a):

Wmawiaj sobie co chcesz ale trzeba być albo ślepym albo zazdrosnym żeby cisnąć bzdury że pakiet nic lub niewiele wnosi stylistycznie.

 

Tu akurat nie mam o co być zazdrosnym. Sam mam pakiet s-line ale nie było to kryterium wyszukiwania przy kupnie auta. Większy nacisk kładłem na wyposażenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I akurat trafiłeś na takiego co ma s-line.

Tego białego kruka. 

Jednorożca.

A to pech....

Bo przecież lepiej doposażone nie mają s-line.

No cóż, jedynie możemy Ci współczuć, że musisz się teraz mordować z tym s-linem ;)

Ewentualnie zdejmij znaczek ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze auto jest po prostu  o wiele bardziej atrakcyjniejsze w takich pakietach, i nie ma jak dla mnie w tym nic złego ze ktoś jest nakierowany na pakiet S-line i go chce , ale całkowicie pomijam fakt handlarzy, wciskania ludziom kitu, i doklejanie znaczków gdzie się da , mowie o świadomym kliencie który wie się co się składa na pakiet i chce takie auto bo po prostu bardziej mu się podoba i dopłaci za to….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, wampir napisał(a):

I akurat trafiłeś na takiego co ma s-line.

Tego białego kruka. 

Jednorożca.

A to pech....

Bo przecież lepiej doposażone nie mają s-line.

No cóż, jedynie możemy Ci współczuć, że musisz się teraz mordować z tym s-linem ;)

Ewentualnie zdejmij znaczek ;)

 

No widzisz, dlaczego sam na to nie wpadłem. Jak dobrze, że mamy ciebie.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał(a):

No widzisz, dlaczego sam na to nie wpadłem. Jak dobrze, że mamy ciebie.

 

 

Po to jest forum żeby sobie pomagać :)

 

Wojny,  głód, choroby, inflacja 18% a realna jeszcze większa a na forum największy problem to dlaczego s-line ma większą wartość niż inne wyposażenie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wampir napisał(a):

 

Po to jest forum żeby sobie pomagać :)

 

Wojny,  głód, choroby, inflacja 18% a realna jeszcze większa a na forum największy problem to dlaczego s-line ma większą wartość niż inne wyposażenie :)

 

Jest to forum A4 a nie o gospodarce kraju czy informacjach ze świata i być  może dlatego poruszane są takie tematy więc co w tym dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Dokladnie.. Wszystko zależy od pierwszego właściciela auta. Mi trafił się super Niemiec bo zamontowal sporo rzeczy których s lajny nie zawsze mają..AutoHold..Tempomat.Webasto i wiele innych. Chwala mu za to...Teraz doposażam i będzie wersja ULTRA WYPASIONA :)

wyposażenie mega, godziny przed konfiguratorem :whistling:

Edytowane przez marcin_o23
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...