Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ma ktoś schemat podłączenia zmieniarki a4 b8 ze schowka? ;) lub chociaż który pin/kość w gatewayu wpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

637d6f51f2abbf44edd15d30e2aea257.jpg

R41 zmieniarka, j533 interface diagnostyczny R199 przylacza multimediow.

Edytowane przez piotrekb_tt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie masz opisane które sterowniki obsługują

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie masz opisane które sterowniki obsługują

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230935-instalacja-elektryczna-klapa-avant/

Cpaciba druhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no własnie to w takim razie nie mam już wiedzy, wiem tylko że DQ to wysoki model. Ja taki mam i ogarnia wszystko, łącznie z kodowaniem fabrycznym LED z polifta we właściwych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w polifcie taki:

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG
Component: BCM2 2.0 H13 0641
Revision: 00002001 Serial number: 0315439153
Coding: 0100062820B930808130023680000047
Shop #: WSC 06335 000 00000
VCID: 7CFCF6AE00B171FC
obsluguje klape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w polifcie taki:

Address 46: Central Conv. (J393) Labels: 8K0-907-064-46.clb
Part No SW: 8K0 907 064 HG HW: 8K0 907 064 GG
obsluguje klape

Dzieki Panowie. Wlasnie takich bede szukal, Z literka G od polifta, ale to plan na wiosne. Znalazlem tylko aukcje i pomyslalem ze moze akurat...

Edytowane przez Netfcher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobiłem się w końcu porządnych wyjmaków do pinów, bo mnie żonka o wsuwki ścigać zaczęła..

A-CE10-2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorobiłem się w końcu porządnych wyjmaków do pinów, bo mnie żonka o wsuwki ścigać zaczęła..

A-CE10-2.JPG

Ariel co to za firma tych wyjmaków i ile taki zestawik kosztuje? Wyglądają na solidne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie i jaka cyfra, pewnie 300 - 400 PLN :) A to trzeba jeszcze potrafić używać a nie pierwszy lepszy w łapę i dłubać aż wiory lecą z wtyczek haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

249zl brutto wraz z wysylka pobraniowa. Asta marka. Jak znajdę sklep gdzie to kupilem to dorzucę. Maja jeszcze jeden taki komplecik.

proszę. piszą, że nie mają dostępnych, ale dzwoniłem i mieli dwie sztuki. została jedna


http://www.proficentrum.pl/1647,zestaw-do-roz-konektorow-wyjm-pinow-vag.html

Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co możecie powiedzieć na takie auto jak BMW f10 2.0d 185km mam zamiar kupić.

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW F nowe modele są w miarę już jakieś w środku :). Jak masz ochotę na Bawarę to bierz, auto solidne. Ja osobiście nie miałem okazji na dłużej poużywać BMW a może szkoda ... Kumpel miał A6 C5 potem A6 C6 a potem A4 B8 i teraz kupił E90, bardzo ładna zadbana z przebiegiem 70 tys, fajnie wyposażona i praktycznie w ogóle nie zużyta, ma ją może niecały rok ale ciągle jak przyjedzie to klnie że to BMW to nie do użytku, że gówn... itd. Ostatnio pojeździł znowu Audi i już się szykuje do ogłoszenia na Allegro, mówi że ma dość BMW że to do bani auto ani ładnie w środku ani jakoś specjalnie nie czuje się pewnie w zakrętach, jakoś ten tylny napęd nie leży i w ogóle do kitu ten samochód. Będzie szukał A4 albo A5. W sumie to nie wiem bo sam za dużo nie pojeździłem tym autem może kilkadziesiąt km ale jakoś nie zauważyłem żeby się źle jechało.

A co Wy sądzicie o BMW ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają na solidne. A jak na żywo? Robiłeś już coś nimi? Ja do tej pory używałem zestawu igieł :)

kilka wypinałem na próbę. za każdym pierwszym razem wyskakiwały :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy sądzicie o BMW ??

Wg mnie e90 jest w porządku i mi się dobrze jeździło choć nie jeździłem wprawdzie tylko z tylnym napędem a z xdrivem i silnikiem 3.0 benzyna w automacie i w budzie po lifcie e91 to miałem pozytywne wrażenia, auto lepiej wyważone niż audi, sztywniejsze to fakt i nie każdemu może to pasować a co do wnętrza to już rzecz gustu, bardziej minimalistycznie, mniejsze, ciaśniejsze jednym się podoba innym nie, ale frajda z jazdy takim egzemplarzem niesamowita, choć wykorzystując możliwości takiego samochodu to w przypadku jazdy po mieście to tak jakby mieć dużą dziurę w baku ;) Co do jazdy z większymi prędkościami w zakrętach przynajmniej na suchym bo tak tylko mogę porównać to nie widzę żadnej różnicy miedzy xdrive a quattro, nie wiem jak by było tylko z RWD.

Edytowane przez zabiello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...