Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

To sie pochwal :)

Proszę bardzo, było tak: 34000000 Byte 1 bit 4 i chula aż miło i to w ten sposób jak w 3g.

Wrzuciłem też kodowanie które mi podesłałeś i multi kiera wróciła!! dzięki

Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze odpalenia banga, Co prawda samego banga nie mam, ale mam zrobione car audio i w poprzednim radiu po przestawieniu na banga sygnał na wzmacniacze szedł o wiele lepszej jakości.

Może wiesz które z tych kodowan jest pod banga. Jeszcze raz dzięki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to kodowanie jest w zwijaku RADIO 56

Masz to w long coding , wtedy wykodowujesz to a w gateway 19 zaznaczasz 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarze to kodowanie jest w zwijaku RADIO 56

Masz to w long coding , wtedy wykodowujesz to a w gateway 19 zaznaczasz 47

Musze się pobawić kodowaniami.

Zdejmował ktoś z Was gałeczki z klmatronika??

Rozebrałem panel w drobny mak, chciałem poprzekładać przyciski do liftowego panelu , niestety przyciski mają inny kształt, więc zostają do przełożenia same gałeczki ale za boga nie moge ich zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w B8, tak jak w B6 tez sa wsadzone w nadkola te bAdziewne pianko/gąbki , przez ktore gniją blotniki? I drugie pytanko, czy ma ktos moze fotke B8 na 16' 7J i kapec 205/60 ? Bo stoje przed zakupem zimowek 205/60 i nie wiem jak by to wygladalo na alu "biedronkach" z B6 lub te co byly w B7 !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczy ich pociągnąć jak w rns-e ??

CHŁOPAKI pomocy.. załaczyłem dzis wifi :)

restart mmi i jest

no ale na poczatku uzywajac hasła wifi audi nie chciał sie wogole połaczyć wiec zmieniłem hasło i pach poszło :)

no ale niestety o ile iphone pokazuje mi połaczony to już samo audi wifi pokazuje cały czas niepołaczono..

nie weim co jest..

jak się łączy z tym wifi audi telefon ma byc hot spotem czy normalnie jak z siecia w domu łaczysz sie i już ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy w B8, tak jak w B6 tez sa wsadzone w nadkola te bAdziewne pianko/gąbki , przez ktore gniją blotniki? I drugie pytanko, czy ma ktos moze fotke B8 na 16' 7J i kapec 205/60 ? Bo stoje przed zakupem zimowek 205/60 i nie wiem jak by to wygladalo na alu "biedronkach" z B6 lub te co byly w B7 !?

Przecież B8 ma inny otwór centrujący niż "biedrony"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to tego nie wiedzialem. Czyli z jakim otworem centrujacym trzeba szukac felg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to tego nie wiedzialem. Czyli z jakim otworem centrujacym trzeba szukac felg?

8K/B8: 66,6mm

Pasują od nowych a6 i reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wystarczy ich pociągnąć jak w rns-e ??

CHŁOPAKI pomocy.. załaczyłem dzis wifi :)

restart mmi i jest

no ale na poczatku uzywajac hasła wifi audi nie chciał sie wogole połaczyć wiec zmieniłem hasło i pach poszło :)

no ale niestety o ile iphone pokazuje mi połaczony to już samo audi wifi pokazuje cały czas niepołaczono..

nie weim co jest..

jak się łączy z tym wifi audi telefon ma byc hot spotem czy normalnie jak z siecia w domu łaczysz sie i już ??

Audi jest hot spotem, nie da się udostępnić neta dla MMI niestety...

z tego co kojarze to kodowanie jest w zwijaku RADIO 56

Masz to w long coding , wtedy wykodowujesz to a w gateway 19 zaznaczasz 47

Musze się pobawić kodowaniami.

Zdejmował ktoś z Was gałeczki z klmatronika??

Rozebrałem panel w drobny mak, chciałem poprzekładać przyciski do liftowego panelu , niestety przyciski mają inny kształt, więc zostają do przełożenia same gałeczki ale za boga nie moge ich zdjąć.

Gałka też nie pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to tego nie wiedzialem. Czyli z jakim otworem centrujacym trzeba szukac felg?

8K/B8: 66,6mm

Pasują od nowych a6 i reszty ;)

Dziekoweczka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka też nie pasuje...

a miało być tak pięknie.. pozostaje tylko zdjąć ochrone i założyć cały panel. Kupiłem na alle niby same panel czołowy, bez elektroniki, a gość mi przysłał cały kompletny idealny.

Niby mówi że z demontażu ale, jakoś do ASO chyba nie zaryzykuje. Macie jakieś doświadczenia ze zdejmowaniem CP poza ASO. Jakiś sprawdzony kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


amaradaar, dnia 06 Gru 2015 - 22:16, napisał:

a nie wystarczy ich pociągnąć jak w rns-e ??







CHŁOPAKI pomocy.. załaczyłem dzis wifi :)



restart mmi i jest



no ale na poczatku uzywajac hasła wifi audi nie chciał sie wogole połaczyć wiec zmieniłem hasło i pach poszło :)



no ale niestety o ile iphone pokazuje mi połaczony to już samo audi wifi pokazuje cały czas niepołaczono..



nie weim co jest..



jak się łączy z tym wifi audi telefon ma byc hot spotem czy normalnie jak z siecia w domu łaczysz sie i już ??

Audi jest hot spotem, nie da się udostępnić neta dla MMI niestety...

no dobra to skoro się łacze to czemu w iphonie jest połaczono a w audi nie połaczono...

:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka też nie pasuje...

a miało być tak pięknie.. pozostaje tylko zdjąć ochrone i założyć cały panel. Kupiłem na alle niby same panel czołowy, bez elektroniki, a gość mi przysłał cały kompletny idealny.

Niby mówi że z demontażu ale, jakoś do ASO chyba nie zaryzykuje. Macie jakieś doświadczenia ze zdejmowaniem CP poza ASO. Jakiś sprawdzony kontakt?

jest koło Bielska firma co się tym zajmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wyslac koła 18 cali na drugi koniec Polski, może mi ktos poradzić jak to zrobic żeby bylo to za rozsądną cene i zeby nie musieć tego pakować w pudła? W dziale ogloszen ludzie sprzedają koła i felgi wiec podejrzewam ze i wysyłają , orientuje sie ktos z was jakie rozwiazanie jest najlepsze? PS. Sorki za offtop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz https://www.epaka.pl/

ja akurat kol dawno nie wysylalem ale inne graty zawsze wysylam korzystajac z tej strony

Nigdy nie wysylalem kurierem, jak ta przesylka dziala? Kurier podjezdza pod dom nadawcy zabiera paczke i jedzie?

Nie bylo pytania, przeczytalem poradnik :lol:

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje wyslac koła 18 cali na drugi koniec Polski, może mi ktos poradzić jak to zrobic żeby bylo to za rozsądną cene i zeby nie musieć tego pakować w pudła? W dziale ogloszen ludzie sprzedają koła i felgi wiec podejrzewam ze i wysyłają , orientuje sie ktos z was jakie rozwiazanie jest najlepsze? PS. Sorki za offtop.

mogę zlecić odbiór od Ciebie i dostawę pod wskazany adres, paczka do 31,5kg 16zł, ale koła muszą być zapakowane najlepiej w karton, kurier DPD lub GLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-pasek-kierunkowskaz-i5235998542.htmlzastanawiam się czy coś takiego mógłby wrzucić z lusterka do audicy zamiast zwykłej żarówki kierunkowskazu

Mowa oczywiście o a4b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...