Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Witam koledzy, mam pytanie czy zagląda tutaj ktos z Poznania lub okolic ktory ma b8 2.tdi CAHA (170km). Niepokoji mnie praca mojego silnika i chcialbym posluchac innego takiego samego motoru, najlepiej z przebiegiem powyżej 140tys. km

co sie dzieje? rozrzad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to jest pytanie. Kazdy mechanik slucha i kazdy mowi cos innego. Auto ma przejechane 166tys przy 150tys byl wymieniany rozrzad, praca silnika jak i przed wymiana tak i po byla i jest twarda, nie przyjemna dla ucha. Dzisiaj sluchal tej pracy czlowiek z ASO Audi i mowi ze dla niego chodzi dobrze, moze ciut za twardo. Z kolei inny twierdzi ze jak dla niego poprzednik zle ustawil rozrzad i cos jest nie tak. Czlowiek z audi twierdzi ze jak juz rozrzad to moze minimalnie poniewaz pojawil by sie blad z czujnikow ustawienia walka.

Nie mam pojecia co z tym zrobic, dlatego chcialbym posluchac innej jednostki i porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dwa pytanka:

1. Czy w B8 da radę założyć sub i wzmacniacz z B&O tak jak to było w B7 przy BOSE STAGE I, żeby dostać więcej basu?

2. Myślał już ktoś o montażu WEBASTA miałem w B7 i teraz już wiem, że będzie mi bardzo brakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z Was mam radio symphony bez nawigacji (czytaj bez MMI)?

przy zabawie we wrzucenie Audi Music Interface wymienilem radio Concert na Symphony.

okazalo sie, ze to symphony ktore wsadzilem jest sporo gorsze (poza obsluga 6 plyt zamiast jednej) od Concert:

po pierwsze nie wyswietla mi na FISie nazwy stacji z RDS tylko czestotliwosc.

po drugie nie ma funkcji nagrywania komunikatow TP jak to robil Concert - guzik INFO (tu jego brak...)

po trzecie nie ma TP - komunikatow drogowych wcale.

po czwarte - radio nie sledzi stacji jadac po kraju. w Concert ustawialem w Lodzi trojke i do granicy mialem non stop czysty odbior. w symphony musze szukac trojki na innej/lepszej czestotliwosci sam.

wkurza mnie to do tego stopnia, ze poszedlem dzis do auta i chcalem zamontowac concert - niestety mimo tego, ze to jest oryginalne radio z mojego auta - wyskoczyla ochrona komponentu.

czy cos mam poknocone w kodowaniu czy to symphony tak ma???

w miedzyczasie znalazlem to wideo:

to radio ma guzik INFO w przeciwienstwie do mojego... okazuje sie, ze jest wiecej niz jeden typ radia symphony do B8...

tu wersja z guzikiem SAT - wtf ???

Audi A4 8K A5 8T CD Radio SYMPHONY 8T1035195J 6 CD WECHSLER SD Karte MP3 | eBay

dociera do mnie, ze zamontowalem jakis dziwny okrojony model :-/ wracam do concert.. umawiam sie na zdjecie ochrony komponentu.

ku przestrodze gdybyscie chciali zmieniac radio..

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 21:25 ----------

Grzegorz, gdybys cos kodowal u siebie rzuc prosze okiem, czy masz opcje wlaczenia/wylaczenia Komunikatow drogowych TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na aukcji jest radyjko z przyciskiem SAT i pewnie obsługuje SIRIUS :wink: dlatego ma przycisk

Grześ jaku AKU kupiłes do Siebie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki dokładnie ?

Rok temu mi padł i wymieniałem w ASO :wink: dodatkowo jeszcze w stacyjce klucz sie zablokował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakis srodek do czyszczenia ukladu wtryskowego? Roznie ludzie mowia. Mozna w ogole tego uzywac w naszych motorowniach?

Ja tam sie nie znam ale poczytaj tu :wink:http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/stoujecie-jakies-domieszki-diesla-zimie-250065/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co posiadaja radia z wejsciem na karte SD. Czy tez macie niektore utwory niedostepne do odtwarzania?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co posiadaja radia z wejsciem na karte SD. Czy tez macie niektore utwory niedostepne do odtwarzania?

Sent from my iPhone using Tapatalk

muszą spełniać reguły co do nazwy - ale tych reguł nie znam - jak jest nazwa jakaś długa i dziwne znaki to nie widać ich wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...