Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Raczej samo odpadło. :cygaro:

Na bank nie był oryginalny, oryginalne nie odpadają.... musiał być to zamiennik ewidentnie :decayed: może w ASO podmienili podczas ostatniej wizyty jak podpijałeś kawkę niczego nieświadomy :cygaro:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Raczej samo odpadło. :cygaro:

Musisz tera kupić w aso nową pokrywę silnika ? chcesz numer części i cenę? ??

Opublikowano
2 godziny temu, NelsonPL napisał(a):

Raczej samo odpadło. :cygaro:

Pewnie ten zwierzak co ci wygryzł osłonę grodzi wrócił po emblemat, pewnie chciał na pamiątkę :whistling:

Opublikowano
52 minuty temu, rafalpe napisał(a):

Musisz tera kupić w aso nową pokrywę silnika ? chcesz numer części i cenę? ??

Podaj.

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Podaj.

03L103925P

 

1300 zł

działaj :D

Opublikowano
18 minut temu, rafalpe napisał(a):

03L103925P

 

1300 zł

działaj :D

Głupoty piszesz. :nabijasie:

Dzwoniłem dziś do ASO i kosztuje: 493 zł :cygaro:

Można też kupić sam znaczek, nie jest z tym problem.

Jednak moja osłona jest już mocno zużyta( brak wyciszenia) więc zamawiam nową.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał(a):

Głupoty piszesz. :nabijasie:

Dzwoniłem dziś do ASO i kosztuje: 493 zł :cygaro:

to podaj numer części :D

Edytowane przez rafalpe

Opublikowano

Bez sensu samą pokrywę albo znaczek wymieniać... Ja bym od razu cały silnik dał nowy

Opublikowano

nie lepiej auto ?

Opublikowano

Szukam takiej dokładki lecz do Przed Lifta, nazwy szukam, lub jak ktoś ma kogoś co tym handluje, aukcje etc. Z góry dzięki za pomoc

18BCD305-97D0-4AF0-9F6E-C1AD4C7B6E98.png

Opublikowano
W dniu 10.02.2023 o 23:40, KoJ@K napisał(a):

Mam komplet lamp nie skrętnych do b8 lift na nowych kloszach. 

Screenshot_20230206_103144_OLXpl.jpg

Aktualne? 

Opublikowano
W dniu 3.03.2023 o 23:23, Dev napisał(a):

nie lepiej auto ?

 

Teoretycznie można... ale w praktyce ciężko będzie o nowe ULTRA B8 w ASO :cygaro:

Opublikowano

s-tronic kod skrzyni PJU
Sprawdzałem w etce i tam pakazuje 2 radzaje oleju, jeden dla sprzegieł/skrzyni i drugi dla torsena.
Czy w tej skrzyni nie wymienia sie oleju w przednim dyferencjale?
W miejscu gdzie powinny być korki fabrycznie są jedynie zaznaczone i zaślepione otwory...

Opublikowano
Godzinę temu, kymeris napisał(a):

s-tronic kod skrzyni PJU
Sprawdzałem w etce i tam pakazuje 2 radzaje oleju, jeden dla sprzegieł/skrzyni i drugi dla torsena.
Czy w tej skrzyni nie wymienia sie oleju w przednim dyferencjale?
W miejscu gdzie powinny być korki fabrycznie są jedynie zaznaczone i zaślepione otwory...

 

przedniej czesci masz olej który "obsługuje" mechanizm róznicowy, sprzęgła i mechatronikę

w tylnej czesci masz inny olej do smarowania kół zębatych oraz TorSena

 

w TIPie masz 3 rodzaje oliwy

 

w przedniej czesci masz korek wlewowy na imbus 10 z lewej strony skrzyni nad linia miski

żeby ogarnąc tylną czesc musisz zdemontowac podpore skrzyni razem z poduszką, tam tez jest wszystko na imbusa nr 10

jeden filtr masz zewnetrzny a drugi wewnetrzny

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Da radę wymienić olej bez ściągania podpory ?

Edytowane przez C4NC3R
Błąd w poście

Opublikowano

jasne

Opublikowano
14 godzin temu, Dev napisał(a):

 

przedniej czesci masz olej który "obsługuje" mechanizm róznicowy, sprzęgła i mechatronikę

w tylnej czesci masz inny olej do smarowania kół zębatych oraz TorSena

 

w TIPie masz 3 rodzaje oliwy

 

w przedniej czesci masz korek wlewowy na imbus 10 z lewej strony skrzyni nad linia miski

żeby ogarnąc tylną czesc musisz zdemontowac podpore skrzyni razem z poduszką, tam tez jest wszystko na imbusa nr 10

jeden filtr masz zewnetrzny a drugi wewnetrzny

@Dev, powiedz mi do torsena olej powinien być 75w80 jak na stronie ravenola czy 75w90 jak mówi mi majster z warsztatu który zajmuję się na co dzień skrzyniami automatycznymi? Pojemność układu to 4,5-4,7 l?

Opublikowano

WUAZZZ8K9FA057823

Opublikowano
28 minut temu, C4NC3R napisał(a):

WUAZZZ8K9FA057823

 

zle podałes VIN

ori to: G055532A2 i zamienia sie na ravenol MTF3 75W ale nie jestem do konca o tym przekonany

Opublikowano
19 minut temu, Dev napisał(a):

 

zle podałes VIN

ori to: G055532A2 i zamienia sie na ravenol MTF3 75W ale nie jestem do konca o tym przekonany

WAU....

 

Zamienia się na mtf3 ale wg opisu ten ma w80, a ori G...A2 ma w90... Czyli lepiej kupić ori czy może avenola ale z 75w90?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.