Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, Michu1996 napisał(a):


Tak wiem o tym, ale wydaje mi się ze ikonka i tak powinna być od razu.

Hmmm. Sprawdzę dzisiaj u siebie jak tonwyglada 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 godzin temu, Leszczonka napisał(a):

Panowie mam magiel o numerach 

8k1 423 055 AJ  numer magla 
8k0 909 144 F numer sterownika

 

wrzucilem magiel o numerze 

8k1 423 055 AC numer magla
8k0 909 144 E numer sterownika 


przerzuciłem sterownik z końcówka F do magla z końcówka co miał E i wyrzuca błędy IMG_6207.thumb.jpeg.5cc851b94d2cd8d4ad545654e159796f.jpegIMG_6206.jpeg.3e3f8a95b13f6058050196d65473cb1b.jpeg

 

Potem wrzuciłem sterownik z tego magla co był i błąd dalej jest i kiera chodzi jak stara pyta…. Wspomagania brak,wrzuciłem dziś stary magiel bo łożysko zatarte ale myślałem ze przywróci sie wspoma ale nic mu nie pomogło,pytanie da radę z tych dwóch złożyć jedna czy szukać coś innego,ewentualnie gdzie na Śląsku dać do regeneracji ?



Pierwsze bym zrobił fleszowanie sterownika ODIS

Opublikowano

Panowie (i Panie, jak przeglądają:lol1: ) 

jakie najlepiej ET do allroada przy kołach 19" 8.5J?

Tak aby było prawie na równo z nadkolem?

Szukałem i nie mogę znaleźć takiego info:hi:

Opublikowano
36 minut temu, Adam87 napisał(a):

Panowie (i Panie, jak przeglądają:lol1: ) 

jakie najlepiej ET do allroada przy kołach 19" 8.5J?

Tak aby było prawie na równo z nadkolem?

Szukałem i nie mogę znaleźć takiego info:hi:

25 mniej więcej 

Opublikowano
10 minut temu, Wandej napisał(a):

25 mniej więcej 

Dzięki:hi:

Opublikowano

A jaką oponkę do tego:wink:

245/40????

Opublikowano
2 godziny temu, wrclaguna napisał(a):



Pierwsze bym zrobił fleszowanie sterownika ODIS

Robił mi Adam Tkocz z gliwic na tym sterowniku z końcówka E a moja to F i nie poszło był dalej błąd sterownika,pytanie czy ten magiel może być do mojego auta z tym sterownikiem czy raczej nie przejdzie to ni chu… faktycznie jest różnica w maglu i sterowniku? Tu i tu mam tyle samo pinów na sterownikach 

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał(a):

A jaką oponkę do tego:wink:

245/40????

Zalezy jak to ma wyglądać. Ja będę dawał teraz 245/30R20

Opublikowano
1 godzinę temu, Wandej napisał(a):

Zalezy jak to ma wyglądać. Ja będę dawał teraz 245/30R20

Optymalnie chcą. Czyli nie za bardzo placek, ale i nie balon:lol1:

Opublikowano
7 minut temu, Adam87 napisał(a):

Optymalnie chcą. Czyli nie za bardzo placek, ale i nie balon:lol1:

No to będzie Ok. 18 mam 245/45

Opublikowano

Może ktoś pomógłby mi zidentyfikować kilka rzeczy? ? 3.2 TFSI 2009r

 

1) Wisząca, niezidentyfikowana kostka elektryczna (2pin) wychodząca z wiązki silnika - wychodzi zaraz obok/z przewodem do czujnika poziomu oleju. 
51206FD0-0705-4D84-AFC8-8978AB7ACC89.jpeg.be89d61fa9a57ad130b806c03941bf66.jpeg


2) Usunięty pewnie jakieś zaworek (zdjęcie)

0137C106-E7D8-4F37-BDB4-7B0A3A5DFB31.jpeg.1d8b4077a96f5e2b9748b9257a9712b9.jpeg
 

3) Wyłamany króciec pewnie na czymś związanym z podciśnieniem (zdjęcie)

B77382EF-BC1A-4DA4-97B8-B5E4E7BAFFF9.jpeg.bba1ca62f7cb11ca334c9951e09fc596.jpeg
 

Pomoże ktoś? Staram się to odgruzować ?

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
W dniu 25.02.2023 o 02:37, Wandej napisał(a):

Hmmm. Sprawdzę dzisiaj u siebie jak tonwyglada 

I jak tam sprawdzałeś ? :whistling:

Opublikowano

Czy możliwe, że oryginalny znaczek :audi:  z pokrywy silnika mógł sam odpaść? :mysli:

Przy dolewaniu płynów zauważyłem jego brak. Z tego co wiem to jest na jakieś zatrzaski bo kawałek jednego został w pokrywie osłony silnika.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Ktoś zerwał.

Opublikowano

Sam spadł

Opublikowano

No, to już wiesz. ?

Opublikowano
8 godzin temu, NelsonPL napisał(a):

Czy możliwe, że oryginalny znaczek :audi:  z pokrywy silnika mógł sam odpaść? :mysli:

Przy dolewaniu płynów zauważyłem jego brak. Z tego co wiem to jest na jakieś zatrzaski bo kawałek jednego został w pokrywie osłony silnika.

pewnie w ASO zawinęli :decayed: w A3 też mi dziwnym trafem zniknął po wizycie w ASO :decayed:

Opublikowano
2 godziny temu, jedrekx napisał(a):

pewnie w ASO zawinęli :decayed: w A3 też mi dziwnym trafem zniknął po wizycie w ASO :decayed:

Auto nie było w serwisie. :cygaro:

Opublikowano

o widzisz! to może już wcześniej zniknęło i nie zauważyłeś ;)

Opublikowano
Godzinę temu, jedrekx napisał(a):

o widzisz! to może już wcześniej zniknęło i nie zauważyłeś ;)

Raczej samo odpadło. :cygaro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.