Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jaki klucz zastosować do drążków przekładnii. Nawet nir mam takiego rozmiaru ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
12 minut temu, marky2552 napisał(a):

Panowie jaki klucz zastosować do drążków przekładnii. Nawet nir mam takiego rozmiaru ?

Ja w B7 ostatnio płaskim odkręcałem.

Opublikowano

Tam bedzie coś pokroju 36-38 takiego to nie mam ? chyba że coś wystrugam ze starych kluczy ??

Opublikowano
30 minut temu, marky2552 napisał(a):

Panowie jaki klucz zastosować do drążków przekładnii. Nawet nir mam takiego rozmiaru ?

 

zaba do rur :decayed:

Opublikowano

Siemka?

Ktoś chętny na małą zabudowę bagażnika do b8 w avancie ??

Zabudowa jest zrobiona tak aby nie ograniczała zbytnio pojemności bagażnika.

IMG20230206150157_01.jpg

Opublikowano

Ale niefart panowie ? pękła przy ściskaniu a niby lemforder 

20230308_140444.thumb.jpg.ffeb506078ff05d787594047a57b4c22.jpg

Opublikowano

Za dużo chleba żresz

Opublikowano

co za sklepy moto że nie mają tego do kupienia masakra i zaś bez auta 2 dni ?już w sumie 3 tyg stoi w garażu. kupiłem jakieś opaski na allegro zobaczymy co to będzie ale wziąłem z 10 sztuk tak  na wszelki wypadek ?

Opublikowano
Godzinę temu, marky2552 napisał(a):

co za sklepy moto że nie mają tego do kupienia masakra i zaś bez auta 2 dni ?już w sumie 3 tyg stoi w garażu. kupiłem jakieś opaski na allegro zobaczymy co to będzie ale wziąłem z 10 sztuk tak  na wszelki wypadek ?

 

Ja używam opasek Würtha, są mocne, ciężko je zerwać. 

Opublikowano
2 godziny temu, marky2552 napisał(a):

co za sklepy moto że nie mają tego do kupienia masakra i zaś bez auta 2 dni ?już w sumie 3 tyg stoi w garażu. kupiłem jakieś opaski na allegro zobaczymy co to będzie ale wziąłem z 10 sztuk tak  na wszelki wypadek ?

Było się odezwać:wink:

Opublikowano
19 godzin temu, deejayborys napisał(a):

Siemka?

Ktoś chętny na małą zabudowę bagażnika do b8 w avancie ??

Zabudowa jest zrobiona tak aby nie ograniczała zbytnio pojemności bagażnika.

IMG20230206150157_01.jpg

Do C7 Avant w boczki robisz może gotowe skrzynie ?

Opublikowano
2 godziny temu, KoJ@K napisał(a):

Do C7 Avant w boczki robisz może gotowe skrzynie ?

Niestety nie.

Opublikowano
3 godziny temu, KoJ@K napisał(a):

Do C7 Avant w boczki robisz może gotowe skrzynie ?

Bierz z Bassera jak kolega nie robi ?

https://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/931-fbaudi18-audi-a6-c7-avant-l-obudowa-glosnikowa.html 

Opublikowano
18 godzin temu, Wandej napisał(a):

Było się odezwać:wink:

Będę miał to na uwadze na drugi raz ?

Opublikowano

Noo i tera to można składać ? jeszcze mocniejszą klamrę zastosowałem bo te z lemfordera to jak z puszki po piwie i teraz to trzyma ?

20230310_123428.thumb.jpg.d28548113d60bcc19a44af7176e15da1.jpg20230310_122431.thumb.jpg.aa5b516f8dd10efb6f525c2b703e0ac5.jpg

Opublikowano

Klamra z Lemfordera też była by dobra, to ma tylko uszczelnić przed kurzem i wilgocią, a widać zastosowałeś klamrę z węży wodnych ?

Opublikowano

Nie ważne z czego ważne że lepiej to trzyma no i nie gnie się w ręku jak ta z lemfordera zresztą ta oryginalna klamra też była bardzo twarda i lemforderowi baardzo daleko do niej było 

Opublikowano

Panowie ktoś kupował może dywaniki materiałowe do B8? Oryginał 400zł więc trochę sporo:facepalm:

Opublikowano

Choroba każdej A4 B8 --zamki :cygaro:

Mam do wymiany przedni lewy i tylny prawy.(zamyka, problem z otwieraniem):cygaro:

Pytania:

Jakiej firmy zamki są montowane fabrycznie w A4 B8 ? (przedlift)

W ASO za zamek jeden chcą 850 brutto

Znalazłem w sklepie motoryzacyjnym za 350-400 (jeden) firmy FEBI

Znacie tą firmę? Czy warto kupić taki zamek czy lepiej brać z ASO?

Oczywiście wymianę sam ogarnę.:kawa:

 

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.