Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś na zbyciu lampę LED sedan w klapę, lewa strona ? Zakupię w rozsądnej cenie.

posiadam na zbyciu lampę ale mam 3 diody przepalone za 50zł jest twoja jeśli chcesz i masz ochotę rzeźbić dalej

Jak jest klosz cały to chętnie zakupię od Ciebie, będzie większe prawdopodobieństwo że przypasi klosz do mojej niż od zwykłej.

---------- Post dopisany at 01:29 ---------- Poprzedni post napisany at 01:28 ----------

Nie ma chętnych na moje tylne boczki z roletami do kombi bo mi leżą w garażu a B8 jeszcze długo mieć nie będę... ?:naughty:
Można w miarę łatwo przełożyć skórkowy panel w takim boczku, czy lepiej nie próbować?

Tapicerkę na boczku można przełożyć bez problemu ;)

A przy okazji ja też mam na sprzedaż komplet boczków z roletami, boczki w kolorze szarym, jeśli ktoś potrzebuje to pisać ;)

Te boczki masz od Avanta czy sedan ? Chętnie do sedana bym rolety przygarnął, albo zamienił na avantowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Można w miarę łatwo przełożyć skórkowy panel w takim boczku, czy lepiej nie próbować?

Tak można. Ja taż miałem w planach wymiana bo u siebie miałem alkantarę i QQ1 ale tak jak pisałem boczki się nie doczekały...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam grono potrzebuję nr wtyczek do lamp tył B8 lift avant :whistling:

Nie do końca dobry dział, ale proszę:

2x 8K0 973 705 B

2x 8R0 973 605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam grono potrzebuję nr wtyczek do lamp tył B8 lift avant :whistling:

Nie do końca dobry dział, ale proszę:

2x 8K0 973 705 B

2x 8R0 973 605

:buziak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś na boczkach drzwi emblematy AUDI EXCLUSIVE ,jeśli tak to mam prośbę mogły ktoś fotke poglądową podrzucić i ewentualnie wymiary w którym miejscu są zamontowane czy może na boczkach o tyłu jest zaznaczone w którym miejscu wywiercić otwory montażowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, brakuje komus panelu do skladanych luster? Zostal mi bez przyciskow z polifta :wink:

Ja chce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prośbę czy może ktoś podrzucić gdzie był ( jeżeli był ) omawiany temat montażu modułu BT bo jak naciskam przycisk Tel to wyskakuje komunikat - Telephone not installed - mam MMI 3G High.

Dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam prośbę czy może ktoś podrzucić gdzie był ( jeżeli był ) omawiany temat montażu modułu BT bo jak naciskam przycisk Tel to wyskakuje komunikat - Telephone not installed - mam MMI 3G High.

Dzięki:)

Z tego co wiem to w 3g masz już zamontowane tylko trzeba kodowanie zrobić ;) Albo po prostu nie masz telefonu sparowanego z BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, a czy kablem za 80 zł z Allegro warto próbować coś kodować czy to jakiś bubel z Chin i szkoda ryzykować:)

Aha czy to prawda, że tylko przez 30 sekund po uruchomieniu zapłony widać BT?:)

Aha i całkowicie lamerskie pytanie - wkładam kluczyk do stacyjki, ale w większości funkcji wyskakuje komunkiat, żeby włączyć zapłon - jak to zrobić skoro jak wcisnę kluczyk to auto zapala:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablem z Allegro za 80zl raczej nic nie wskórasz. Żeby nie odpalić auta to nie wciskaj pedału sprzęgła:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, a czy kablem za 80 zł z Allegro warto próbować coś kodować czy to jakiś bubel z Chin i szkoda ryzykować:)

Aha czy to prawda, że tylko przez 30 sekund po uruchomieniu zapłony widać BT?:)

Aha i całkowicie lamerskie pytanie - wkładam kluczyk do stacyjki, ale w większości funkcji wyskakuje komunkiat, żeby włączyć zapłon - jak to zrobić skoro jak wcisnę kluczyk to auto zapala:P

Nie wciskaj sprzęgła to nie odpadli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...