Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pojawił mi się dzisiaj błąd w silniku, zapaliła się kontrolka i faluje silnik na biegu jałowym. Byłem w serwisie i zdiagnozowali mi błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym, mógłby ktoś nieco rozjaśnić o co chodzi?

a drugie pytanie, czy wszystkie silniki 1.8T w benzynie to ten sam silnik z ułożonym odpowiednio programem jeśli chodzi o moc? Kolega znalazł dla siebie B8 1.8T 120km i z tego co widzę to chiptunerzy podają w specyfikacjach, że można go rozkręcić do 200km, to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil to zależy ile cali felunek planujesz ...


Ja mam u siebie 225/50R17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17tki, właśnie na drzwiach też jest 225/50R17. Do zimy jeszcze trochę, najpierw trzeba jakiś felunek jeszcze kupić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się dzisiaj błąd w silniku, zapaliła się kontrolka i faluje silnik na biegu jałowym. Byłem w serwisie i zdiagnozowali mi błąd czujnika położenia klapy w kolektorze ssącym, mógłby ktoś nieco rozjaśnić o co chodzi?

a drugie pytanie, czy wszystkie silniki 1.8T w benzynie to ten sam silnik z ułożonym odpowiednio programem jeśli chodzi o moc? Kolega znalazł dla siebie B8 1.8T 120km i z tego co widzę to chiptunerzy podają w specyfikacjach, że można go rozkręcić do 200km, to prawda?

O klapach i ich przypadłosciach jest cały watek o tym ,wystarczy poszukać :)

===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272895-18tfsi-i-20tfsi-problemy-z-klapami-i-dolotem/#entry3955495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A profil jaki wybieracie do tych 225?

Ja mam 18" i profil 40 Edytowane przez wrzosu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O klapach i ich przypadłosciach jest cały watek o tym ,wystarczy poszukać

===> 1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem - Audi A4 B8 - Audi A4 Klub Polsk

Dzieki! A moze miec to zwiazek z programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A profil jaki wybieracie do tych 225?

Ja mam 18" i profil 40
40 to trochę niski profil przy szerokości opony 225, wnęki nadkoli nie pozostają puste przy takiej oponie? Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A profil jaki wybieracie do tych 225?

Ja mam 18" i profil 40
40 to trochę niski profil przy szerokości opony 225, wnęki nadkoli nie pozostają puste przy takiej oponie?

Nie miałem jeszcze takiej kombinacji. Stare zimowki miałem 225/50/17. Teraz wsadzam hample345 i na zime na 18 przechodzę. To co zalecasz? Szersza oponę? Kolo mam 8j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecać nic nie będę bo to indywidualna decyzja każdego z nas jednak jeżeli miałbym wybierać dla siebie (mam takie na lato) wybrałbym oponę 225/45, fajnie wypełnia wnęki nadwozia przy zachowania komfortu podróżowania. Ja na zimę zostaje przy zestawie 225/55 R16...z racji ze hamulce seria[emoji6]

Edytowane przez Kaju77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zimę felgi jak na lato 18 cali zmieniam tylko opony? Opony zimowe 225/45. Lato 245/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 18 to chyba już 245/40 tak jest chyba na drzwiach na naklejce.

Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zimę felgi jak na lato 18 cali zmieniam tylko opony? Opony zimowe 225/45. Lato 245/40.

A na jakim zawiasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 18 to chyba już 245/40 tak jest chyba na drzwiach na naklejce.

Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo.

Teraz mam 19tki 255/35 na feldze 8,5J ale na zimę chcę 17tki 8J, to i opona będzie pewnie 225.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal 225/50/17 na zimę szukam 2 szt. nowe. Jak by ktoś miał to chętnie zakupam w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...