Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja druga OOOO w avancie 1.8T Q :)


Gelooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli ktoś pamięta swoja zabawę z audi zaczynałem tak http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194902.0;highlight=audi mile wspominam ale przyszedl czas na ----->

Audi A4 1.8T(AEB) w quattro rocznik 96 w Avancie :) kupione 1 maja 2011r.

Niespodzianki wliczone w cenę ale o usterkach minionych i włożonych $ nie warto pisać. Z ważniejszych rzeczy tylko napiszę, że kompletny rozrząd z łańcuchem i napinaczem pompą wody itp (full) olej,filtry,uszczelki,odma itp i dalej turbo po regeneracji na gwarancji do września 2012,nowa bateryjka, wiec turlam się i szukam $ na dalsze zachcianki :).

Z kosmetyki:

*LPG sek. 4 szybki el. szyber ale chyba nie fabryczny,centralka z pilota.

*kiera trójramienna-zawias 1BE-klimatronic-skóra(kubły) w niezłym stanie- radyjko na pilota(podświetlane na czerwono wiec pasuje:P)itp :)

*ramka grilla na czarno

*doszły tez wkłady lamp na czarno i kierunki przy lampach jak i boczne i ramka znaczka pod kierunkiem na czarno

*ostatnio tez felgi na czarno bo poprzedni właściciel chyba bardzo upodobał sobie krawężniki.

*folia carbon 3m na drewno

*przy wymianie turbo doszły dwa wskaźniki Boost i Ciśnienie oleju.

Z planów hmmm jest tak dużo opcji :P nie wiem za co się wezmę ale ważne, że autko ma potencjał wiec ---------> ....? na pewno sukcesywnie do przodu i grunt to dbać i lać :) Wszystko inne widać na fotach:

W dzień zakupu 18tq.th.jpgwlepawlepae.th.jpg

69899945.th.jpg85604457.th.jpg

16969354.th.jpg39926528.th.jpg

29063057.th.jpg84227138.th.jpg

Z góry wielki dzięki dla wszystkich użytkowników za wszelką pomoc otrzymaną i tą której na pewno jeszcze nie raz będę potrzebował :hi:

Na sprzedaż za 12000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kopci już?

juz nie teraz jest turbo po regeneracji na gwarancji wiec juz ten temat jak narazie z glowy :)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:14_________________________________________________:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zakupilem oponki zimowe 205/55/16 michelin wejda na ta felge niechce juz stalowek 15 na zime:P a dalej zobaczymy hehe uwaznie przygladam sie cenie LPG w ciagu miesiaca z 2.42 na 2.82 i co dalej :gwizdanie:

a w tym jest 1be wiec lipy nie ma i wygodnie i nizej lezy tez sprzeglo LUKa ale nie ma kiedy wrzucic tego powoli szykuje sie na zime i Q poraz 1 na sniegu :)[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:30_________________________________________________wpadly felgi obecnie sprzedaje ale jak nikt nie wezmie zostaja dla mnie i zmiana koloru na biel :gwizdanie:

31122152.th.jpg51077513.th.jpg

82544042.th.jpg31679401.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, jest :good: (może z wyjątkiem koloru obudowy nowych wskaźników)- tak trzymaj, bezawaryjności życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskazniki sie pomaluje na czarno a skory nie wymienie za nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie lato to zmądrzejesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto bywam w swidniku, moze sie zobaczymy ;) auto ok, duzo $$ wlozone, oby latalo jak najdluzej :good:

ale z ta skora to prawda pieknie wyglada ale..., ja mam jasna tapicerke, najzwyklejsza, ale grzaną, za żadne chiny bym jej nie zamienił na zimną skórę w zimie i gorącą w lecie :kox: szczegolnie kiedy wsiada sie do zimnego auta a grzane stolki odrazu praktycznie grzeja w tylek i plecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale mi skora nie przeszkadza ani w lecie ani teraz nie narzekam :) dbam i nacieram chcialem i mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa zegary w nawiewie to za dużo jak dla mnie :thumbdown: Poza tym świetne :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale mi skora nie przeszkadza ani w lecie ani teraz nie narzekam :) dbam i nacieram chcialem i mam :)

skóra musi być od razu inaczej się wnętrze prezentuje :good:

:notworthy: :notworthy:

a klimy w lato nie używacie że tak gadacie o tej tragedii latem że gorąca i w ogóle :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lato jak zima teraz :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________do Sprzedania za 12000zł jak cos pytac 519468436 gg3353345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie lato jak zima teraz :P[br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________do Sprzedania za 12000zł jak cos pytac 519468436 gg3353345.

tyle szukałeś i włożyłeś kasy, czemu sprzedajesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$ szukam roboty jeżeli szybciej znajdę prace niż sprzedam audi zostaje u mnie. Ogłosiłem tylko na forum jak ktoś zechce to będzie miał pojęcie co bierze a jak zostanie też ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...