Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

mialem tez 60 ale nadkola przednie wygielo mi:facepalm:

yy...źle napisałęm...w środku dobijały wahacze... Teraz mam przód poszerzony o 1.5cm i tył poszerzony przed malowaniem o 1 cm:wink:, aby 8.5J flaty nie przecierały o nadkola zewnętrzne:wink:

nie no zczailem, ale jak ja mam 8J et35 to na 60 z przodu wyginalo nadkola, tyl sie miescil elegancko a teraz bedzie robione pod et20

ja sklepałem sobie nadkola do środka i jest elegancko:wink: a to co Ty piszesz tak właśnie robi...szarpie. 8.5J ET43 tak samo robi z nadkolami:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...na 60 to już jest turlanie...:wink: w zeszłym sezonie miałem 59 przód i...nie już nie była jazda...za często wahacze dobijały o nadkola:kwasny::grin:

mialem tez 60 ale nadkola przednie wygielo mi:facepalm:

yy...źle napisałęm...w środku dobijały wahacze... Teraz mam przód poszerzony o 1.5cm i tył poszerzony przed malowaniem o 1 cm:wink:, aby 8.5J flaty nie przecierały o nadkola zewnętrzne:wink:

nie no zczailem, ale jak ja mam 8J et35 to na 60 z przodu wyginalo nadkola, tyl sie miescil elegancko a teraz bedzie robione pod et20

ja sklepałem sobie nadkola do środka i jest elegancko:wink: a to co Ty piszesz tak właśnie robi...szarpie. 8.5J ET43 tak samo robi z nadkolami:wink:

jedno jak mi szarplo to lakier odprysl:facepalm: mam nadzieje ze na czerwiec ogarne w calosci lakier nadkola i glebe

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:04 ----------

nowe fanty:kox:

DSCN1648_zps427eba8b.jpg20130522_171019_zpsfe62aebc.jpgDSCN1637_zpsc812a415.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie widzę lecisz z tematem :wink: powiedz mi gdzie kupiłeś przedni front pod to radio 2 din ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie widzę lecisz z tematem :wink: powiedz mi gdzie kupiłeś przedni front pod to radio 2 din ???

frontu nie kupowalem, konsola jest stara 1 din i bedzie przerabiana jak to qwerty robil:wink:

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

moje progusie :cry:

teraz juz moje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech służą jak najlepiej :wink:

dokladnie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko poszły te medikowe progi, miałem nadzieje, że dotrwają do 10, to bym je łyknął bo w moim LY7M :wink: jakby Ci sie nie podobały daj znać:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko poszły te medikowe progi, miałem nadzieje, że dotrwają do 10, to bym je łyknął bo w moim LY7M :wink: jakby Ci sie nie podobały daj znać:decayed:

co sie maja nie podobac:decayed: progi jak progi, montarz i do lakierowania:banan:

takze Panie szukaj dalej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko poszły te medikowe progi, miałem nadzieje, że dotrwają do 10, to bym je łyknął bo w moim LY7M :wink: jakby Ci sie nie podobały daj znać:decayed:

co sie maja nie podobac:decayed: progi jak progi, montarz i do lakierowania:banan:

takze Panie szukaj dalej:wink:

te były w fajnej kasie, musze zmienić skrzynie na dniach, ogarnąć auto, bo moje ostatnie 2 tygodnie to kręcenie gwintem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybko poszły te medikowe progi, miałem nadzieje, że dotrwają do 10, to bym je łyknął bo w moim LY7M :wink: jakby Ci sie nie podobały daj znać:decayed:

co sie maja nie podobac:decayed: progi jak progi, montarz i do lakierowania:banan:

takze Panie szukaj dalej:wink:

te były w fajnej kasie, musze zmienić skrzynie na dniach, ogarnąć auto, bo moje ostatnie 2 tygodnie to kręcenie gwintem :grin:

dokladnie cena fajna i odbior osobisty:decayed: Ty musisz skrzynie ogarnac i auto a ja to mam to samo plus wyrezac 2din, oc, szyba przednia i jeszcze w huy innych rzeczy ale nie pisze bo chyba sie nie wyrobie:facepalm:

---------- Post dopisany 26-05-2013 at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 10:44 ----------

Oj taki pech:facepalm:

20130525_053127_zpsf4995838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zawadził:facepalm:

30 km na autosradzie od Tarnowa jechal typ ktoremu wykoczyla sarna, rozyebala mu zderzak i drzwi, pol zderzaka odlecialo centralnie pod moj zderzak i o to skutek:facepalm: dobrze ze jechalem 110km/h bo jak bym sypal wiecej to pewnie bym minal sarne albo w nia przyjebal:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zdesia:kwasny: ale i tak dobrze że nie zgarnąłeś dzikiego zwierza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem caly czas tej mysli ze da rade to pokleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś zawadził:facepalm:

30 km na autosradzie od Tarnowa jechal typ ktoremu wykoczyla sarna, rozyebala mu zderzak i drzwi, pol zderzaka odlecialo centralnie pod moj zderzak i o to skutek:facepalm: dobrze ze jechalem 110km/h bo jak bym sypal wiecej to pewnie bym minal sarne albo w nia przyjebal:facepalm:

ta autostrada jest otwarta nielegalnie bez siatek na dzikie zwierzęta :kwasny: co za debile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...