Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogratulowac dobrego wyboru :naughty:

Opublikowano
jebaneee :kox:

bedzie dobra suka na wiosne :decayed:

Będzie gnój konkretny!

dziekoweczka, jeszcze front przerobie i to by bylo na koniec:banan:

Chyba jednak nie ,zawsze coś jest do zrobienia,przerobienia,zmienienia

movieposter.jpg?v=4e728829

Opublikowano
  • Autor
jebaneee :kox:

bedzie dobra suka na wiosne :decayed:

Będzie gnój konkretny!

dziekoweczka, jeszcze front przerobie i to by bylo na koniec:banan:

Chyba jednak nie ,zawsze coś jest do zrobienia,przerobienia,zmienienia

http://i1.ytimg.com/vi/KF3K7Ja_C5U/movieposter.jpg?v=4e728829

niby tak ale ja juz mam swoj plan co jeszcze zrobic i raczej bylo by na tyle oczywiscie chodzi o body:decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

kaffar tak to w dzien wyglada

20140101_134934_zps67e7c6c3.jpg

EGR zaslepiony i nowy rozrzad

20131230_152639_zpsf1b6278e.jpg20131230_152621_zps425601ee.jpg

skrzynka na narzedzia:decayed:

20140101_135751_zpsc3ef7bae.jpg

Opublikowano
jebaneee :kox:

bedzie dobra suka na wiosne :decayed:

Będzie gnój konkretny!

dziekoweczka, jeszcze front przerobie i to by bylo na koniec:banan:

Chyba jednak nie ,zawsze coś jest do zrobienia,przerobienia,zmienienia

http://i1.ytimg.com/vi/KF3K7Ja_C5U/movieposter.jpg?v=4e728829

niby tak ale ja juz mam swoj plan co jeszcze zrobic i raczej bylo by na tyle oczywiscie chodzi o body:decayed:

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

kaffar tak to w dzien wyglada

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140101_134934_zps67e7c6c3.jpg

EGR zaslepiony i nowy rozrzad

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20131230_152639_zpsf1b6278e.jpghttp://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20131230_152621_zps425601ee.jpg

skrzynka na narzedzia:decayed:

http://i1172.photobucket.com/albums/r571/slava4tdi/20140101_135751_zpsc3ef7bae.jpg

Dzieki wielkie -) bede musiał sobie kupic

Opublikowano

Sławek miały być roty :wink:

Opublikowano
  • Autor
Sławek miały być roty :wink:

Mialy mialy byc ale albo slabo szukalem albo same 7.5 J i mieszane uczucie do nich mialem a Rh zw3 zrobi robote z kapciem 215/35:naughty:

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 17:27 ----------

z racji iz bosh nie podolal wpadly nowe tarcze, klocki TRW plus zestaw naprawczy i nowe lozyska ruville

20140102_131049_zps91b4cfbb.jpg20140103_151757_zpsf8a6fbb9.jpg20140103_190422_zps5f9e286a.jpg

Opublikowano

mogłeś pomalować te osłony i zaciski na jakiś inny normalny kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor
mogłeś pomalować te osłony i zaciski na jakiś inny normalny kolor :decayed:
przyjdzie na to czas a tym czasem przy 180km/h nagle zrobila sie za mna siwa chmura auto zgaslo a w silniku zero oleju, czekam na lawete, prawdopodobnie turbo sie wysralo :-/
Opublikowano
:shock3: a pierniczysz?
Opublikowano
  • Autor
:shock3: a pierniczysz?
nie, stoje przed Tarnowem i czekam na lawete
Opublikowano

jak śmierdzi olejem to turbo:kwasny: płyn chłodniczy jest?

Opublikowano
  • Autor
jak śmierdzi olejem to turbo:kwasny: płyn chłodniczy jest?

Plyn jest, macher pow ze turbo, teraz ciekawe jak bardzo sie rozsypalo w srodku, jeszcze dzis je wytargam na stol tak mnie wkurwilo

Opublikowano

Oby to było tylko to.

Nie ma tego złego... świetna okazja do zmiany na coś większego :decayed:

Dobrze, że teraz a nie w trasie do wroga.

Opublikowano
  • Autor
Oby to było tylko to.

Nie ma tego złego... świetna okazja do zmiany na coś większego :decayed:

Dobrze, że teraz a nie w trasie do wroga.

nie mam czasu na cos wiekszego, wpadnie raczej ori turbo chyba ze to sie rozsypalo to wtedy kupie AWX bo tylko te turba moge jutro kupic

---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

Mam nadzieje, ze pierwsze i ostatnie holowanie za mojej kadencji, nie obylo sie bez problemu przy wjezdzie na lawete:kwasny:63.5 przod i 64.5 tyl jedak za malo do wjazdu

20140104_193139_zps87649105.jpg

chwile pozniej

20140104_225422_zps3978a97a.jpg

a to turbo to nadaje sie na pamiatke

20140104_225438_zps33ae5561.jpg

Opublikowano

Lipa, masz jakąś na oku?

Opublikowano
  • Autor
Lipa, masz jakąś na oku?
niee a czas mnie nagli :facepalm:
Opublikowano

Wtorek wyjazd? lipa na c**ja... zwłaszcza że w poniedziałek wsio zamkniętę

Opublikowano

Ostatnio pytałem majstra z tym zaślepianiem egr, mówił że wtedy turbo dostaje w dupe :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Wtorek wyjazd? lipa na c**ja... zwłaszcza że w poniedziałek wsio zamkniętę
dzis byl wyjazd, we wtorek nie ma szans, moze sroda, narazie szukam turba ale AJM badz AWX 1500zl netto:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

Ostatnio pytałem majstra z tym zaślepianiem egr, mówił że wtedy turbo dostaje w dupe :facepalm:
niby czemu? Duzo ludzi zaslepia i dziala wsio, ja nie stawialbym u mnie na EGR, turbo dawalo znac o sobie od wrzesnia, przycinalo sie czasami i jak nigdy na paru tysiach km litr oleju musialem dolac co nigdy nie mialo miejsca
Opublikowano

a ja czekam az moja sie skonczy i nie chce.. tez juz dolewam ale dalej dmucha :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.