Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM


slavko87

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa pytania:

mozesz mi przesłać też PW odnośnie FMIC-a ?

Jak montowałeś SS na tył to miałesś problem z montażem ? U mnie był problem, że amortyzator był za "krótki", tzn trzeba było cudować żeby śruby weszły w tuleje. Z jednej strony trzeaba było opuścic tłumik środkowy zeby srube dało się założyć. A z drugiej trzeba byłoby bak zrzucać ale jakoś sie udało to założyć puszczajac amorek z mocowania plastikowego w budzie na jakies 3cm a pozniej wciskająć go spowrotem na miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:

mozesz mi przesłać też PW odnośnie FMIC-a ?

Jak montowałeś SS na tył to miałesś problem z montażem ? U mnie był problem, że amortyzator był za "krótki", tzn trzeba było cudować żeby śruby weszły w tuleje. Z jednej strony trzeaba było opuścic tłumik środkowy zeby srube dało się założyć. A z drugiej trzeba byłoby bak zrzucać ale jakoś sie udało to założyć puszczajac amorek z mocowania plastikowego w budzie na jakies 3cm a pozniej wciskająć go spowrotem na miejsce

Zaden problem, obydwa kola sciaglem, auto na podnosniku a sruby zeby weszly to wachacze trzeba bylo naciagnac na dol i bezproblemowo, sam wymienialem i dalo rade a amory to obydwa wyciagalem z plastikowych obudow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie z jakiegos dziwnego powodu, sie tego nie dało zrobic. Od strony pasazera to we trzech to zakładalismy :/

Chyba ze mam pogiętą belkę z tyłu :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie z jakiegos dziwnego powodu, sie tego nie dało zrobic. Od strony pasazera to we trzech to zakładalismy :/

Chyba ze mam pogiętą belkę z tyłu :eusathink:

Ja sam robilem i nie mialem problemu z tym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jenyy wstawiles te foty i gwint mi sie odwidzial :D a dodadkowo dzis dokladke przednia zachaczylem na chodniku i boczne mocowania urwane ;] yhh a ja o gwicie kminie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint jest spoko, trzeba też umieć jeździć ale to co mi się stało z ta tulejka to nie powinno mieć miejsca :kwasny:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 12:33 ----------

Gwint jest spoko, trzeba też umieć jeździć ale to co mi się stało z ta tulejka to nie powinno mieć miejsca :kwasny:

Maly drobiazg:naughty:

20121012_175240_zps4ab993f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak jedzies coś lepiej? :decayed: A tak na serio Sławku ściągnij to bo pasuje jak garbatemu plecak :kox:

tez tak myslalem ale jakos mi sie to podoba, huy tam ze rs4:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus wszystkim,

Mam małe pytanie odnośnie wymiany foteli na wersje S4. Obecnie posiadam standardową wersję w skórze w tym samym kolorze jak u Ciebie ale jako, że robię spore trasy jednorazowo to muszę stwierdzić, że są to najbardziej niewygodne fotele z wszystkich aut jakie posiadałem :thumbdown: ...plecy dostają w d...e także niestety ale Audi nie myślało za bardzo o ergonomii przy podstawowej wersji. Dlatego też zastanawiam się sam osobiście nad podmianą moich (bądź też wymianą auta :tongue4:) ale chciałbym się zorientować czy jest z tym więcej zachodu? Mam na myśli montaż, tzn. czy są potrzebne większe zabiegi jeżeli chodzi o prowadnice, w które wchodzą fotele bo z tego co się orientuje przykładowo w przypadku foteli z wersji RS4 niestety tak prosto już nie jest. Czy tutaj jest podobnie czy może ta wersja jest "Plug&Play". Dodam jeszcze może że z obecnej elektryki mam standardowo podgrzewanie i pompowaną część lędźwiową... myślę, że to też istotna informacja ze względu na podłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servus wszystkim,

Mam małe pytanie odnośnie wymiany foteli na wersje S4. Obecnie posiadam standardową wersję w skórze w tym samym kolorze jak u Ciebie ale jako, że robię spore trasy jednorazowo to muszę stwierdzić, że są to najbardziej niewygodne fotele z wszystkich aut jakie posiadałem :thumbdown: ...plecy dostają w d...e także niestety ale Audi nie myślało za bardzo o ergonomii przy podstawowej wersji. Dlatego też zastanawiam się sam osobiście nad podmianą moich (bądź też wymianą auta :tongue4:) ale chciałbym się zorientować czy jest z tym więcej zachodu? Mam na myśli montaż, tzn. czy są potrzebne większe zabiegi jeżeli chodzi o prowadnice, w które wchodzą fotele bo z tego co się orientuje przykładowo w przypadku foteli z wersji RS4 niestety tak prosto już nie jest. Czy tutaj jest podobnie czy może ta wersja jest "Plug&Play". Dodam jeszcze może że z obecnej elektryki mam standardowo podgrzewanie i pompowaną część lędźwiową... myślę, że to też istotna informacja ze względu na podłączenia.

to jak z elektryki masz tylko grzanie i ledzie. to nawet recaro w b5 bedziesz miał p&p.

a z kubłow to podejdą p&pi kazde maniualnie ustawiane. (ledzie mogą byc elektryczne)

osobiscie na długie trasu wybrał bym kubły miałem zwykłe, kubły w skórach , teraz mam recaro. i siedzac w fotelu po 10-11h bez przerwy najlepsze były dla mnie kubły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kubly drozsze od polkubla:decayed: ja tam tez robie trasy po 1200km i daja rade te co mam:wink:. Jedynie zeby fotel przykrecic trzeba wyciac ta blache na srodku od manualnych foteli i 2 otwory w ktore sie przykreca fotel trzeba naspawac blaszke cienko i nagwintowac(ja tak robilem, ponoc b5 maja nie ktore juz nagwintowane takze szybciej wyglada zamontowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za info... przemyślę całą sprawę jeszcze. Z tego co się rozglądam od czasu do czasu po necie ciężko z moim kolorem skóry w fotelach z S4, a co dopiero Recaro (pewnie nie występuje) więc pewnie byłbym zmuszony skorzystać z tapicera :kwasny: szczególnie ze względu na bardzo dobry stan obecnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za info... przemyślę całą sprawę jeszcze. Z tego co się rozglądam od czasu do czasu po necie ciężko z moim kolorem skóry w fotelach z S4, a co dopiero Recaro (pewnie nie występuje) więc pewnie byłbym zmuszony skorzystać z tapicera :kwasny: szczególnie ze względu na bardzo dobry stan obecnych.

A musisz miec taki sam kolor skory jak obecnie? Nie moze byc inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta tulejka to w tym ss padla czy tym jomie .... ?

i koledze pewie chodzi ze jak ma srodek powiedzmy szary to glupio wrzucac czarne skory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz miec taki sam kolor skory jak obecnie? Nie moze byc inny?

Ogólnie całe wnętrze mam w odcieniach szarości, a dokładnie kolor muszelkowy N1B/EC (link z fotkami w stopce) wiec nie za bardzo pasuje tutaj coś innego... szczególnie, że wymiana plastików nie wchodzi w grę :wink:. Chciałbym co najwyżej przednie fotele S4 ponieważ tylną kanapę planuje zostawić, a w przypadku Recaro byłbym zmuszony na podmianę całości włącznie z bokami albo podmiana tapicerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz manualnie ustawiane.

wiec najłatwiej zeby było p&p tez takie. i wtedy wyjmujesz swoje wsadzasz nowe.

ja swoje sprzedałem całosc z kanapą i boczkami za 1k

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/skorzan-kubelki-kanapa-boczki-241633/

i są dosc łatwo dostepne.

wazne jest jak nei chcesz nic pzrerabiac.

zeby fotele były manualne. (fotele przód mocowane w 3 miejscach.) ewentualnie jedynie elektryczne ledzie tak jak jest w poliftach+ poduchy.

i bedziesz miał tylko wyjąc stare i włożyc nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki... Gwerty dzięki za info. W takim razie będę bacznie przeszukiwał portale w poszukiwaniu takiej wersji S4. Dopytam się jeszcze w ASO czy w ogóle występowała moja wersja kolorystyczna. Ogólnie z tego co się dowiedziałem kiedyś przy zakupie Cupholder'a przykładowo w przypadku plastików ta kolorystyka jest już niedostępna w ASO i musiałem kupić czarny. Oczywiście nie myślę o zakupie nowych foteli w ASO :tongue4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta tulejka to w tym ss padla czy tym jomie .... ?

i koledze pewie chodzi ze jak ma srodek powiedzmy szary to glupio wrzucac czarne skory ;)

SS

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 22:10 ----------

No to u mnie zawitala zima jako ze w szwabi od 1 listopada zimowki obowiazkowe:kwasny:

RH 17" ET45 J7.5

20121025_180104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...