Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co Ci tam chłodnica do wspomagania ?

Opublikowano
  • Autor
po co Ci tam chłodnica do wspomagania ?

Oryginalną wywaliłem i podłączyłem taka małą od Chryslera Neona i muszę ją teraz tylko zamontować gdzieś z sensem obok chłodnicy oleju.

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Chłodnica oleju podłączona :)

Zdj_cie0119.jpg

Zdj_cie0121.jpg

FMICek zamontowany i zazderzakowany :)

Zdj_cie0122.jpg

Zdj_cie0124.jpg

Opublikowano

Kiedy jazda próbna ?

Opublikowano

Jaka wysokość tego fmic??? Zostało coś z belki? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jaka wysokość tego fmic??? Zostało coś z belki? :naughty:

230x550x65 rdzeń :) został 1cm do górnego przetłoczenia w belce, dolne po całej szerokości fmicka wycięte :)

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Kiedy jazda próbna ?

Tomasz teoretycznie w środę powinienem wszystko z mechaniki skończyć, a wtedy zostaje tylko MISZCZ Paweł :)

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Dzisiaj zamontowałem już docelową suszarke :) w poniedziałek orurowanie i DP mnie czeka.

---------- Post dopisany 18-10-2012 at 00:04 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 21:19 ----------

Wypocin ciąg dalszy :)

łącznik przepływka-turbina :)

Zdj_cie0127.jpg

i pomontowana prawa strona orurowań:

Zdj_cie0129.jpg

Zdj_cie0130.jpg

Zdj_cie0131.jpg

Zdj_cie0132.jpg

Opublikowano

it is so beautiful :)

Opublikowano

dajesz dajesz ;) i rundka po obwodnicy jak wystroisz ;)

Opublikowano
  • Autor
dajesz dajesz ;) i rundka po obwodnicy jak wystroisz ;)

Ty pogromca 370Z się tak tam nie ciesz :) jutro i we środę jadę na cały dzień kończyć sprzęta żeby chociaż na wieczór odpalić :) A sprzęgiełko jak wyda u mnie to i u ciebie bedzie wiadomo co wsadzim :) Fajna mikstura bedzie:) AVF+AUH+AZR

Opublikowano

z tym sprzęgłem to dobra mieszanka hehe składaj, odpalaj i bedzie ogień ;)

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

a tak ogolnie to.. u mnie strojenia ciąg dalszy...

Opublikowano
  • Autor

Po woli ku końcowi :) Kolektor mi zrobił niespodziankę i zabawy troszkie było z modem bo jednak warto posłuchać się kogoś kto ma w tym większą praktykę. Trzeba był wsio rozebrać i zrobić jeden wsporniczek dodatkowo ze stali krzemowej grubości 5mm.

Zdj_cie0133.jpg

Zdj_cie0135.jpg

Pozostało jeszcze kupa pierdółek do porobienia, znaczy się wykończeniówka wykańcza :) i wyspawać DP.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

z tym sprzęgłem to dobra mieszanka hehe składaj, odpalaj i bedzie ogień ;)

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ----------

a tak ogolnie to.. u mnie strojenia ciąg dalszy...

Odstawiłeś omena na poprawki wyciekowe i brakośrubowe?

Opublikowano

nie oddałem, brak czasu, i samochod był potrzebny, ogarne to po weekendzie ...

Opublikowano
  • Autor

A dla mnie doszły dzisiaj alu graty do dalszych robót :) m.in. tulejki do wtrysków na szeroki kanał :)

Zdj_cie0137.jpg

Zdj_cie0136.jpg

Zdj_cie0139.jpg

Opublikowano

ooooo widzę zdjęcie typu jak nie należy nawiercać kolektora pod LPG;P Ale ogólnie widzę że grubo jedziesz z projektem trzymaj tak dalej:)

Opublikowano
  • Autor

ODPALONY!!!!! Jazda testowa wykonana :) bez programu i sprzegła 240 narazie trza ostrożnie :) EGT 880 stopni moment bo AFR ledwie do 13,5 spada na programie 200KM, ale czuje cichociemniak 1,6 bedzie świastał :) a ori DV w turbinie wiszczy na tym stożku prawie jak subaru :) W poniedziałek wrzuce kilka fotek, zwłaszcza DP bo jest śliczny :)

Opublikowano

Czekamy z niecierpliwościa :)

Opublikowano
  • Autor

Qwa, mało co auto by mi się nie przypiekło :) Jak wracałem do domu i noga mi się prawa nieco omcknęła i cuś zaczeło śmierdzieć jakimś palonym plastikiem :) Jak zjechałem na przystanek i podniosłem maskę to sądzę ze był to ostatni dzwonek żeby się wytłumienie zapaliło :) zwęgliło czarnom szmate zewnętrzną i gąbka zaczęła się tlić :)

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

no to obiecane fotki :)

Zdj_cie0146.jpg

Zdj_cie0147.jpg

Zdj_cie0148.jpg

Zdj_cie0149.jpg

Zdj_cie0150.jpg

Zdj_cie0151.jpg

Zdj_cie0152.jpg

Zdj_cie0153.jpg

Na 70cm 3"DP poszło 10 metrów taśmy, zabrakło jeszcze 20m :)

Zdj_cie0154.jpg

A to prototyp osłony termicznej do turbiny, bedzie git pasowac z paroma przeróbkami

Zdj_cie0155.jpg

A tak wygląda chwila przyjemności bez osłony termicznej na turbinie :)

Zdj_cie0145.jpg

Opublikowano

Już na pierwszy rzut oka pomyślałem sobie że jak tylko troszkę pociśniesz to lakier z maski poleci :whistling: a Ty masz jeszcze wygłuszenie jak w tdi :grin: Auto będzie strojone z otwartą maską??? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Już na pierwszy rzut oka pomyślałem sobie że jak tylko troszkę pociśniesz to lakier z maski poleci :whistling: a Ty masz jeszcze wygłuszenie jak w tdi :grin: Auto będzie strojone z otwartą maską??? :decayed:

To wersja ze Szwajcarii dlatego wytłumienie, a stroić będę z zamnkientom maskom :) osłone na turbo zamontuje a na wiosne zamontuje w masce wlot do studzenia turbo z evo X :) A ja tylko raz odwinąłem żeby zobaczyć czy boost trzyma do odcinki dobrze, no i trzymał tyle że zaczęło coś plastikiem palonym dawać w środku to zjechałem na przystanek, wieko do góry a tu gompka się smaży :) :) :)

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

We czwartek może będzie wstępny modzik :) spróbujemy od 1,0 bara :) sprzęgło powinno wytrzymać :/

---------- Post dopisany 09-11-2012 at 01:41 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 21:16 ----------

qr.... ... !!!!!!!! Coś się zesrało ale nie wiem co, jeszcze!!! trzęsie na biegu jałowym silnikiem, afr ubogi, zapłony wypadają, chyba coś z zasilaniami, bo przepływka odłączona a ESP sie nie swieci. Ale MOC generalnie jest :)

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:41 ----------

22 metry bandażu tu nawinąłem :)

Zdj_cie0158.jpg

Opublikowano

Projekt d*pę urywa :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor
Projekt d*pę urywa :kox::slina:

Czy ja wiem :) Generalnie gdyby nie koszta i braki czasu było by szybciej i "piękniej", ale jak na 1,6 to i tak jest nie najgorzej :)

Zostało jeszcze sprzęgło, pompa paliwa i regulator 4bar, może wtryski 550ccm, osłona termiczna muszli, wlot i 2 wyloty na masce, itd

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.