Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomik zapodaj mi jakies foty trupa na maila jak bedziesz mial tam kiedy chwile :)

Opublikowano

Piotruś, jutro Ci cos wrzuce ale nie spodziewaj sie cudów, Jarek wsio pochował.

Musze tylko dociąć kratki bo widac niebieskie silikony i chyba pomaluje na czarno ICka.

Opublikowano

Dev, tutaj wrzuć jakieś foty. :naughty:

Opublikowano

no zrob jak zesmy gadali z tym malowankiem, jak u mnie kiedys cos wpadnie pod zderzak to tez od razu pojdzie w czern, podobno nawet to pomaga w zbiciu temperatury :D

Opublikowano

Czerwony, ponoć 5KM więcej daje. :grin:

Opublikowano
  • Autor

tłoków z korbami nie mogę znalesc :kwasny:

a to akurat mnie nie dziwi :kwasny: i wstaw fotke tego TIPa gdzie był niedospawany bo ja tam nie bede ściemniał że ja taki super tigowiec byłem jak to spawałem, bo nawet wtedy pulsu nie umiałem ustawic jak trzeba :decayed: że nie wspomne o gazie :) Bo wszystkie lekcje brałem przez internet :grin::grin::grin:

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

Te Twoje spawanie TIGiem wyglada gorzej od mojego najgorszego spawania elektrodą :polew: :polew: :polew:

W poniedziałek pospawam TIGiem albo dam twardy lut.

Opublikowano
  • Autor

Te Twoje spawanie TIGiem wyglada gorzej od mojego najgorszego spawania elektrodą :polew: :polew: :polew:

W poniedziałek pospawam TIGiem albo dam twardy lut.

Fote zapodaj, niech chłopaki zobacza że teoria to nie to samo co praktyka :grin::grin::grin: ale teraz juz jest lepiej :) wiem do czego te dwa pokretełka są w tej aparaturze :decayed::decayed: DPek mi wyszedł już nie najgorzej :) a i tak sie okaazało że jak specprzyjechał poduczyc organoleptycznie to też nie do konca było ok , bo zła dysza ( za mała), źle poostrzony grot ( za ostro ) i inaczej trza prowadzic palnik, ze nie wspomne jak prawidłowo podaje sie drut.

Edytowane przez McGiver

Opublikowano

dzisiaj Żmija dostała troche .... :wink:

qikmb6ls.jpg


5m4hugpa.jpg

Opublikowano

gandzie jaraliscie ? :D

Opublikowano

bandaze sie wygrzewaly? ;)

Opublikowano

dostało granatem grzybobojczym

Opublikowano

Żmija miała male podmywanie d...y, czyszczenie wnetrza, para wodna i podobne duperele

4 wiadra gnoju było wylane :facepalm: , ale teraz auto w środku wygląda jak nowe :D

Opublikowano

to z moca nie ma nic wspolnego wiec nie ten dzial :decayed:

sa jakies zdjecia przed/po?

Opublikowano

zmieniło sie tylko to co jest pod maską, z przodu widac ICka z niebieskimi silikonami

auto ma być cichociemne i takim pozostanie


ndg4y58o.jpg

na silikony załozyłem dzisiaj podjebki kratek i jest git

Opublikowano

Tomek dzisiaj się prezentuje w porównaniu do wczorajszego wieczoru co byłem u Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

*****************


!!!!!!! No i fizyki nie oszukasz :/ Bez zewnetrznego WG nie bedzie jazdy, boost nie do opanowania :/ ktoś ma na zybciu jakiegoś sprawdzonego WG????? pilnie poszukiwany

Opublikowano

co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano
  • Autor

co sie dzieje ? grucha nie jest w stanie utrzymac ?

konstrukcja WG w muszli nie nadaje sie do benzyniaka niestety :/ ale to było brane pod uwage w sumie, załozenie było: a może nie bedzie aż tak tragicznie, ale niestety jest. Pomimo tego że jest to 19T i niby jest to większe koło i ma później wstawać, ale przy muszli 6ccm boost jest jak w katapulcie :)

Opublikowano

ile wali ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.