Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lozesz do setki to masz wiecznosc hehe ;)

Edytowane przez domialex

Opublikowano

Cos tam sie odpycha ;)

Opublikowano
  • Autor

Cos tam sie odpycha ;)

Jak na 1.6i to całkiem nie najgorzej :decayed:

Opublikowano

taaaaa :-) 1.6 i 0.2 + turbo = 1.8T hahahaha

Opublikowano

To jest 1.6

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano

idzie jak dzikus ;) widać moc !

Opublikowano

Jennifer, musimy pocałkować sie za zrobienie głowicy.

Mi juz zaplacili i wypadałoby z Tobą tez sie rozliczyć

Opublikowano

ach ten dźwięk 4 garów :decayed:

Ale licznik to masz zyebany bo coś wskazówki za szybko się w prawo kręcą :banan:

Opublikowano
  • Autor

ach ten dźwięk 4 garów :decayed:

Ale licznik to masz zyebany bo coś wskazówki za szybko się w prawo kręcą :banan:

Marcin to było na 225/40/18 letniaku z heblami od ciężarówki :) na 205/55/16 zimówce kontrola trakcji potrafi sie właczac przy ruszaniu na wprost, a przy skręcie na krzyżówkach za każdym razem :):decayed:

Opublikowano

na 205/55/16 zimówce kontrola trakcji potrafi sie właczac przy ruszaniu na wprost, a przy skręcie na krzyżówkach za każdym razem

masz wydupcone amorki z przodu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jak jest jakiś chętny sprzedam swojego czorta z pełnym setupem jak stoi, lub zamiana na RS6 C5 z padnietym motorem lub skrzynią :decayed: lub S6 C5 w manualu Avant :D

Opublikowano

Widze że znowu 100 pomysłow na godzine ;)

Opublikowano

W końcu idziesz w cos konkretnego... Tak jak ci kiedyś pisalem :)

Albo pakuj vra turbo do budy b5. C5 to ciezka krowa tak jak i b6. Mega podsterowność

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Edytowane przez pioteros

Opublikowano
  • Autor

C5 bedzie do jazdy codziennej, a w głowie plan na małego szatana RWD jest w budzie 6N2 :D

Opublikowano

a pisałeś, że B6 ma być do jeżdżenia po bułki :decayed::decayed: widząc co robisz z 1.8T można się przerazić myśląc co zrobisz z 4.2BiT :kox::kox:

Opublikowano

Rwd w aucie z krótkim rozstawem osi to bardzo słaby pomysł. Już lepsze by było male coupe.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano
  • Autor

Rwd w aucie z krótkim rozstawem osi to bardzo słaby pomysł. Już lepsze by było male coupe.

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

wiem o tym i dlatego cały czas chodzi mi po łbie B2, B3 lub B4 w coupe budzie z silnikiem centralnym wzdłuznym RWD :) Latałem kiedyś E36 compactem z silnikiem od M3 E36 321KM, na tor i do polatania po asfaltach za***ista sprawa :decayed:

Opublikowano

Renault 5 Alpine sport 1.4 turbo

dwuosobowy. Silnik centralnie.

kiedys przywiozlem takiego gada z Belgii

strasznie zamiatał :kox: :kox: :kox:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

To może Jetta mk2 w coupe i syncro

Wysłane z mojej nowej Nokii 3310

Opublikowano
  • Autor

Renault 5 Alpine sport 1.4 turbo

dwuosobowy. Silnik centralnie.

kiedys przywiozlem takiego gada z Belgii

strasznie zamiatał :kox: :kox: :kox:

Devciu czytasz w moich myślach :) bo dokładnie o cuś takiego mi chodziło z 6N2 :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.