Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Czarna A4


radi

Rekomendowane odpowiedzi

Sa 2.8 ktore maja 193 km to juz spora roznica. A moze by weszlo 3.0 z b6 a ma 220 KM to w porownaniu z 2.6 to duza roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2.8 ktore maja 193 km to juz spora roznica. A moze by weszlo 3.0 z b6 a ma 220 KM to w porownaniu z 2.6 to duza roznica

Ale po co takie paliwozerne silniki wstawiać, Panie lada chwila bedziesz lał po 6zł wache, a spalanie bedzie Cie rujnowac w takim 3,0, bo nikt mi nie powie że to pali 10l :gwizdanie: a róznica w mocy będzie odczuwalna przez tydzień, wiec czy warto wydawac fortune :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa 2.8 ktore maja 193 km to juz spora roznica. A moze by weszlo 3.0 z b6 a ma 220 KM to w porownaniu z 2.6 to duza roznica

Ale po co takie paliwozerne silniki wstawiać, Panie lada chwila bedziesz lał po 6zł wache, a spalanie bedzie Cie rujnowac w takim 3,0, bo nikt mi nie powie że to pali 10l :gwizdanie: a róznica w mocy będzie odczuwalna przez tydzień, wiec czy warto wydawac fortune :mysli:

jedni lubią rybki inni akwarium, nie każdy musi jeździć dieslem :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo doczekamy się W12 6.0 420 KM z A8 w b5 :decayed:

5,0TFSI sie nie doczekaliśmy wiec i W12 nie bedzie :gwizdanie:

Sa 2.8 ktore maja 193 km to juz spora roznica. A moze by weszlo 3.0 z b6 a ma 220 KM to w porownaniu z 2.6 to duza roznica

Ale po co takie paliwozerne silniki wstawiać, Panie lada chwila bedziesz lał po 6zł wache, a spalanie bedzie Cie rujnowac w takim 3,0, bo nikt mi nie powie że to pali 10l :gwizdanie: a róznica w mocy będzie odczuwalna przez tydzień, wiec czy warto wydawac fortune :mysli:

jedni lubią rybki inni akwarium, nie każdy musi jeździć dieslem :cool1:

to nie chodzi o rodzaj paliwa a ekonomie jazdy która będzie nasialana za sprawa drozejącej wachy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze wcale nie taniej jezdzisz dieslem jak ja 2.6 na gaz,za jakies 30-35zl robie 100km zalezy od stylu jazdy pewnie ty tak samo,3.0 napewno niebede wkladal bo za drogi gips ze swapem,2.8 30v bedzie w niedalekiej przyszlosci,a 43 konie wiecje wzgledem 2.6 to duzo,a chyba nawet 2.8 30v mniej pali od 2.6 12v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze wcale nie taniej jezdzisz dieslem jak ja 2.6 na gaz,za jakies 30-35zl robie 100km zalezy od stylu jazdy pewnie ty tak samo,3.0 napewno niebede wkladal bo za drogi gips ze swapem,2.8 30v bedzie w niedalekiej przyszlosci,a 43 konie wiecje wzgledem 2.6 to duzo,a chyba nawet 2.8 30v mniej pali od 2.6 12v

jeśli wszystko pójdzie jak przewiduja to na niczym nie bedzie opłacalna jazda :gwizdanie: gaz to tylko kwestia czasu kiedy przekroczy 3zł i wtedy nie wiem czy będzie to tak opłacalne wzgledem dizla jesli zachowa cene do 5,50 :wink4: a 2,8 mało nie pali wiem bo mam z nim stycznosć, no chyba że chcesz sie turlać tylko :wink4: dlatego pisałem że

żeby palił jak opentany a jechał jak inwalida wzgledem mniejszych litraży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poszlo jeszcze w dol odrobine i dodane ramki na tablice rej. :)

ef00a4dae6f9274em.jpg

0cf466c9ee6d95a9m.jpg

Nowe serce juz czeka 2.8 30v ACK,ale brak czasu na wymiane

7bad56e375ea54a4m.jpg

3c82cd4a50c097e2m.jpg

8e35eb2d81e0175cm.jpg

c637316ec82082b5m.jpg Wymiana miski bo byla peknieta i wszystkich uszczelek i simeringow,a teraz czeka na wlozenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj fotostory ze swapu, niewiele takich na forum, jak możesz to napisz jaki nakład pracy, kosztów itd.

Jestem tematem mocno zainteresowany bo jestem przed SWAP'em - tylko że chcę 1,8T wsadzić do siebie.

Fura ogólnie ciekawa - będę obserwował co ciekawego się tu wydarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Napewno bedzie fotostory tylko niewiem kiedy bede silnik wkladal,bo narazie siedze za granica,silnik napewno wejdzie pod skrzynie z silnika ABC sanki i reszte pier**l,tylko wydech chyba trzeba bedzie delikatnie przerobic bo sa nizej kolektory wydechowe wzgledem silnika ABC.

W planach jeszcz kubły bialo czarne,lampy 2 lift moze bixenon,gril i moze zderzak,zobaczymy co jeszcze czas pokaze.

pozdr

---------- Post dopisany 04-08-2012 at 02:07 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2012 at 14:18 ----------

Nowy malunek boków dachu:)

92844132b1b96379m.jpg

37bc5bd24e67c0fdm.jpg

e6779da139f4d6ebm.jpg

niewiem jak wam ale mi sie podoba,juz niedlugo swap silnika-moze w przyszlym tygodniu,dam znac co i jak i foty dodam.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to pojechałeś :facepalm: czemu tak go skrzywdziłeś? :co: a chrom na metry aż kuje w oczy :facepalm:

Gdyby nie to malowanie i grill to miałbyś na prawdę bardzo fajne wozidło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo. Wygląda jakby ktoś wspawał dach i zapomniał go pomalować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Na zywo wyglada niezle,fotki tego nie oddaja.Gril,lampy beda zmieniane,chromy tez znikna,narazie niemam czasu bo siedze za granica,a kumpel mi robi swap silnika...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Myślę, że tu nie chodzi o jakość fotek:whistling:

Pomaluj słupki - wtedy może będzie to jakoś wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm koncepcja była by dobra, ale weź pod uwage zmiane felg, usuniecie tego chromu, który co jak co jest w złym miejscu przyklejony:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jakby maska była biała tylna klapa i pasek szedł przez blotniki drzwi i tylne blotniki na wysokosci tego pierwszego zalamania od góry, a tak to naprawde jakby ktos przeszczep zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jakby maska była biała tylna klapa i pasek szedł przez blotniki drzwi i tylne blotniki na wysokosci tego pierwszego zalamania od góry, a tak to naprawde jakby ktos przeszczep zrobił

:polew::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3540608341_2a3b4c955b_b.jpg

<br /><br />

o takie lakierowanie mi chodziło

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

3542822982_589732dfe9_b.jpg

3541417818_091c854c81_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...