Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

U nas w Sławnie mam koleszkę za zdjęcie koła ponowne wyważenie i powrotne założenie kasuje 10pln za sztukę.Wiadomo jak koła leżakują pół roku to należy sprawdzić wyważenie chyba taniocha :gwizdanie:

Czyli nie zdejmuje opony i nie zakłada zimowej?

Nie,zostają te same-jak dobre :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem do domu zmieniłem sam lato na zimę stal z alu + do tego na myjce obleciałem kar-cherem tydzień temu osłona pod silnik doszła kurtka zimowa wyciągnięta robota na cieplejsza zmieniona jak dla mnie może śnieg naginać :polew:

W ubiegłych latach za zmiane lata na zime na stali u mnie kasowali 60 pln :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna od kumpla na coś wjechała i przecięło jedną oponę także musiał zmienić chcąc/ nie chcąc na zimowe :wink4: . Na Piotrowicach skasowali go 90zł z alu na alu. Pytał w kilku różnych serwisach i podobno są niezłe kolejki już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku dałem 36 zł za zmianę i wyważanie kompletu, teraz chcą +50% (50 -60zł zł). Po ile u was?

Ja za umycie felg maszyną ( w cenie zmiany) i wyważnie z założeniem - 35zł. Oczywiście za 4 sztuki.

Ale byłem 4 czy 5 w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja już zmieniłem, w sumie to żałuje ale byłe zmuszony (gdzieś musiałem letnią 18' skrzywić a czekała mnie długa trasa), nie dało się jechać powyżej 120 :wallbash:. U nas w okolicy Wadowic to chcą między 50-65pln za wymianę :shocked: ...a umyć to sobie musisz sam :) ...ps. zmieniam zawsze z pierwszym śniegiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapłaciłem 315 ale z przechowaniem :thumbdown:

Na drugi rok podjedź do mnie , za 300 Ci przechowam :cool1::naughty:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapłaciłem 315 ale z przechowaniem :thumbdown:

Mam gościa który przechowuje za darmo, przynajmniej wie, że przyjadę do niego znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam w najbliższy weekend :) rok temu kupiłem stalówki i teraz sam sobie zmieniam, bez stania w kolejce i płacenia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmienie i ja w koncu auto bedzie jakos jechac :decayed: Jakies info kiedy opady sniegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do połowy miesiąca ma być ładna pogoda, słońce i takie tam :decayed: ale nie ma co wierzyć prognozom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do połowy miesiąca ma być ładna pogoda, słońce i takie tam :decayed: ale nie ma co wierzyć prognozom...

czyli do nastepnego tygodnia :decayed: Wiec juz powoli trzeba sie zegnac z fajnym wygladem furmany na alusach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...