Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?


kamilo

Rekomendowane odpowiedzi

jak dobry price to Daniel kupie :naughty:

Pogadamy na spociku i je sobie oblukasz,bo już zimówki są założone pogoda dziś dopisała,z przyjemnością było zmieniać kółka,i teraz można spokojnie gonić do kraju w sobotę rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już mam autko w zimowym setupie jakie ono brzydkie się zrobiło aż na nie nie mogę patrzeć :tongue4:

Letnie laczki wymyte zimują w garażu razem z gwintem a na aucie całe 15 cali w stali i zawieszenie antyzaspowe 1BA :>

Generalnie muszę stwierdzić, że od zeszłej soboty za***iście poprawił się stan dróg w mojej okolicy, dziury jakieś mniejsze czy jak :tongue4:

Teraz jeszcze w weekend montaż osłony silnika i skrzyni a potem już tylko czekać na pierwsze śniegi można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie muszę stwierdzić, że od zeszłej soboty za***iście poprawił się stan dróg w mojej okolicy, dziury jakieś mniejsze czy jak :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Quattro a zimówek nie :decayed:

A tak poważnie, to zmienię tylko z 19" na 17" i będę dalej latał na letnich tutaj w UK.

Co prawda od zeszłego roku już co niektórzy anglicy wiedzą co to opona zimowa ale ja tą zimę przelatam jeszcze na letnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam quattro a zimówek nie :decayed:

A tak poważnie, to zmienię tylko z 19" na 17" i będę dalej latał na letnich tutaj w UK.

Co prawda od zeszłego roku już co niektórzy anglicy wiedzą co to opona zimowa ale ja tą zimę przelatam jeszcze na letnich.

A takie małe pytanko do Ciebie :mysli: Jak przejeżdzasz w sezonie zimowym przez Niemcy :mysli: Koczujesz całą zime w UK :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku dałem 36 zł za zmianę i wyważanie kompletu, teraz chcą +50% (50 -60zł zł). Po ile u was?

u mnie z roku na rok 60zł kosztuje przerzucenie opon z felg na felgi z wyważeniem i umyciem :wink4: założenie na auto odrazu to +15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja 60zł zapłaciłem za 5 alu. Jedna 19" wymiana opony i zimówki 4szt. 18" samo założenie na alu :) i gratis miałem 4 nakrętki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ja chyba zakładam dopiero po świętach :shocked: śniegu nie nadają a i w nocy ma być w miarę ciepło czyli 0<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ja chyba zakładam dopiero po świętach :shocked: śniegu nie nadają a i w nocy ma być w miarę ciepło czyli 0<

ja to nawet pod koniec listopada chyba załoze dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Sławnie mam koleszkę za zdjęcie koła ponowne wyważenie i powrotne założenie kasuje 10pln za sztukę.Wiadomo jak koła leżakują pół roku to należy sprawdzić wyważenie chyba taniocha :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...